Mikasa 155RW
349 Kč

Mikasa 155RW, osvědčená klasika mezi basketbalovými míči. Mimořádně odolný gumový povrch pro všestranné použití jak do haly tak ven.

Mikasa 157BR

Mikasa 157BR

Hodnocení: 5
389 Kč

Mikasa 157BR, osvědčená klasika mezi basketbalovými míči. Mimořádně odolný gumový povrch pro všestranné použití jak do haly tak ven.

Mikasa TB700
389 Kč

Basketbalový míč Mikasa TB700 je vyvinut speciálně pro sreet basketbal. Mimořádně odolný gumový povrch, vynikající přilnavost, perfektní manipulace a skvělé hrací vlastnosti.

Wilson Reaction Pro vel. 7
1 050 Kč 799 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní profesionální míč na basketbal využijí hráči na venkovním i vnitřním hřišti. Je vyroben z kompozitní kůže, která je i na kanálcích a skvěle odvádí pot z rukou. Wilson Reaction Pro vel. 7 má technologii Cushion Core, která v sobě kombinuje různě pružné polštářky.

Gala CHICAGO BB7011S vel. 7
1 250 Kč
+ doprava zdarma

Basketbalový míč Gala Chicago BB7011S je určen pro nejvyšší soutěže, skvěle se hodí pro hru v hale. Míč splňuje oficiální technické parametry a je homologován Mezinárodní basketbalovou federací FIBA.

Gala CHICAGO BB5011S vel. 5
950 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Basketbalový míč Gala Chicago BB5011S je určen pro nejvyšší soutěže, skvěle se hodí pro hru v hale. Míč splňuje oficiální technické parametry a je homologován Mezinárodní basketbalovou federací FIBA.

Wilson MVP 295 Black/Blue
330 Kč 299 Kč

Míč na basketbal využijí hráči na venkovním i vnitřním hřišti. Uzávěr zajišťuje stálý tlak, dobře zadržuje vzduch a nehrozí tak náhlé vyfouknutí. Wilson MVP 295 Black/Blue vás překvapí dlouhou životností.

Wilson New Performance All Star
520 Kč 459 Kč

Míč na basketbal s povrchem z umělé kompozitní gumy využijí hráči na venkovním i vnitřním hřišti. Má hluboké kanálky, které zajišťují dobrý grip i kontrolu. Uzávěr zajišťuje stálý tlak, dobře zadržuje vzduch a nehrozí tak náhlé vyfouknutí. Wilson New Performance All Star vás překvapí dlouhou životností.

Gala ORLANDO BB7141R vel. 7
400 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Basketbalový míč Gala Orlando BB7141R je určený pro školy a trénink a také se skvěle hodí pro hru v hale i venku. Vrchový materiál je vyroben z kvalitní pryže, která je příjemná na dotek.

Wilson NCAA Elevate
690 Kč 599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Míč na basketbal s gumovým povrchem využijí hráči na venkovním i vnitřním hřišti. Pro lepší kontrolu během hry slouží technologie Total Grip. Uzávěr zajišťuje stálý tlak, dobře zadržuje vzduch a nehrozí tak náhlé vyfouknutí. Wilson NCAA Elevate vás překvapí dlouhou životností.

Wilson Sensation SR 295
449 Kč

Míč na basketbal využijí hráči na venkovním i vnitřním hřišti. Pro lepší kontrolu během hry slouží technologie Total Grip. Uzávěr zajišťuje stálý tlak, dobře zadržuje vzduch a nehrozí tak náhlé vyfouknutí. Wilson Sensation SR 295 vás překvapí dlouhou životností.

Spokey Hornet 7 šedý

Spokey Hornet 7 šedý

Hodnocení: 5
318 Kč 279 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Spokey Hornet 7 je basketbalový míč vhodný pro začínající hráče. Míč je vhodný pro hru mužů zvláště venku.

Gala CHICAGO BB6011S vel. 6
1 200 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Basketbalový míč Gala Chicago BB6011S je určen pro nejvyšší soutěže, skvěle se hodí pro hru v hale. Míč splňuje oficiální technické parametry a je homologován Mezinárodní basketbalovou federací FIBA.

Gala NEW YORK BB7021S vel. 7
599 Kč

Basketbalový míč Gala New York BB7021S je určen pro nižší soutěže, pro hru venku nebo pro trénink v hale. Materiál je ze syntetické kůže, která je velmi příjemná na dotyk.

Gala BOSTON BB6041R vel. 6
249 Kč

Basketbalový míč Gala Boston BB6041R je ideální pro tréninky uvnitř i venku na hřišti. Povrch míče je zhotoven z velice odolné pryže, což zaručuje dostatečnou odolnost při hře venku.

Nike Versa Tack 8P - Gym Red/White/White/Gym Red
999 Kč 899 Kč

Odolný míč na basketbal využijí hráči v hale i na venkovním hřišti. Obsahuje adhezivní povrch a oblázkovitou strukturou. Nike Versa Tack 8P – Gym Red/White/White/Gym Red je vyroben ze směsi pryže a syntetické kůže, která je vhodná pro intenzivní hru.

Nike Versa Tack 8P - Sequoia/Black/White/University Red
999 Kč 899 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Odolný míč na basketbal využijí hráči v hale i na venkovním hřišti. Obsahuje adhezivní povrch a oblázkovitou strukturou. Nike Versa Tack 8P – Sequoia/Black/White/University Red je vyroben ze směsi pryže a syntetické kůže, která je vhodná pro intenzivní hru.

Gala BOSTON BB7041R vel. 7
249 Kč

Basketbalový míč Gala Boston BB7041R je ideální pro tréninky uvnitř i venku na hřišti. Povrch míče je zhotoven z velice odolné pryže, což zaručuje dostatečnou odolnost při hře venku.

Gala NEW YORK BB5021S vel. 5
589 Kč

Basketbalový míč Gala New York BB5021S je určen pro nižší soutěže, pro hru venku nebo pro trénink v hale. Materiál je ze syntetické kůže, která je velmi příjemná na dotyk.

Gala BOSTON BB5041R vel. 5
249 Kč

Basketbalový míč Gala Boston BB5041R je ideální pro tréninky uvnitř i venku na hřišti. Povrch míče je zhotoven z velice odolné pryže, což zaručuje dostatečnou odolnost při hře venku.

Mikasa BD1000C

Mikasa BD1000C

Hodnocení: 5
540 Kč 499 Kč

Basketbalový míč Mikasa BD1000C byl vyroben za použítí technologie DIMPLE (na povrchu jsou důlky jako u golfového míčku), díky které přilne k ruce 3× víc než kožený míč. Vzhledem k nové strutuře má míč lepší trajektorii letu.

Gala STREET BB7071R vel. 7
329 Kč

Basketbalový míč Gala Street BB7071R je zhotoven z velice odolné pryže, což zaručuje dostatečnou odolnost při hře na ulici nebo na venkovním hřišti. Venkovnímu použití nahrává i velice zajímavý design míče.

Nike Lebron All Courts 4P - Amber/Black/Metallic Silver/Black
1 399 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Odolný a příjemný míč na basketbal využijí hráči na venkovním i vnitřním hřišti. Obsahuje 4 panelovou konstrukci pro lepší kontrolu míče. Nike Lebron All Courts 4P – Amber/Black/Metallic Silver/Black je vyroben ze směsi pryže a syntetické kůže, která je vhodná pro intenzivní hru.

Nike Elite Competition 2.0 - Velikost 6 - Amber/Black/Metallic Silver/Black
1 599 Kč 1 429 Kč
+ doprava zdarma

Odolný míč na basketbal využijí hráči v hale. Obsahuje hluboké kanálky, které jsou ideální pro lepší uchopení. Nike Elite Competition 2.0 – Velikost 6 – Amber/Black/Metallic Silver/Black je vyroben ze směsi pryže a syntetické kůže, která je vhodná pro intenzivní hru.

Nike Versa Tack 8P - Amber/Black/Metallic Silver/Black
999 Kč

Odolný míč na basketbal využijí hráči v hale i na venkovním hřišti. Obsahuje adhezivní povrch a oblázkovitou strukturou. Nike Versa Tack 8P – Amber/Black/Metallic Silver/Black je vyroben ze směsi pryže a syntetické kůže, která je vhodná pro intenzivní hru.

Gala ORLANDO BB6141R vel. 6
390 Kč

Basketbalový míč Gala Orlando BB6141R je určený pro školy a trénink a také se skvěle hodí pro hru v hale i venku. Vrchový materiál je vyroben z kvalitní pryže, která je příjemná na dotek.

Nike Dominate 8P - Black/White/White/University Red
649 Kč

Novinka

Odolný míč na basketbal využijí hráči na venkovním hřišti. Obsahuje hluboké kanálky pro dobrý úchop. Nike Dominate 8P – Black/White/White/University Red je vyroben ze 100 % gumy.

Mikasa BD500

Mikasa BD500

Hodnocení: 4,5
480 Kč 399 Kč

Mikasa BD500 je míč na basketbal a hodí se pro trénování nebo nižší soutěže. Je odolný a lze s ním hrát venku i vevnitř. Díky technologii Dimple je míč až 3× více přilnavější k ruce než míč z pravé kůže. Jeho velkou výhodou je také protiskluzová povrchová úprava.

Nike Elite Competition 8P
1 449 Kč
+ doprava zdarma

Odolný basketbalový míč ideální především do haly, který si ale bez obav poradí i se hrou v exteriéru. Nike Elite Competition 8P je vyroben ze směsi pryže a syntetické kůže, která je vhodná pro intenzivní hru na libovolném povrchu, hluboké kanály na míči slouží pro lepší uchopení při hře.

Nike Versa Tack 8P - Game Royal/Black/Metallic Silver/Black
1 149 Kč 999 Kč

Odolný míč na basketbal využijí hráči v hale i na venkovním hřišti. Obsahuje adhezivní povrch a oblázkovitou strukturou. Nike Versa Tack 8P – Game Royal/Black/Metallic Silver/Black je vyroben ze směsi pryže a syntetické kůže, která je vhodná pro intenzivní hru.

Nike Kd Full Court 8P - Amber/Black/Metallic Silver/Black
1 299 Kč 1 189 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Odolný a příjemný míč na basketbal využijí hráči na venkovním i vnitřním hřišti. Dobře se uchopuje a při hře nad ním máte kontrolu. Nike Kd Full Court 8P – Amber/Black/Metallic Silver/Black je vyroben ze směsi pryže a syntetické kůže, která je vhodná pro intenzivní hru.

Gala NEW YORK BB6021S vel. 6
599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Basketbalový míč Gala New York BB6021S je určen pro nižší soutěže, pro hru venku nebo pro trénink v hale. Materiál je ze syntetické kůže, která je velmi příjemná na dotyk.

Nike Elite Competition 2.0 - Velikost 7 - Amber/Black/Metallic Silver/Black
1 599 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Odolný míč na basketbal využijí hráči v hale. Obsahuje hluboké kanálky, které jsou ideální pro lepší uchopení. Nike Elite Competition 2.0 – Velikost 7 – Amber/Black/Metallic Silver/Black je vyroben ze směsi pryže a syntetické kůže, která je vhodná pro intenzivní hru.

Spokey Braziro 7 hnědý
348 Kč 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Spokey Braziro 7 je basketbalový míč vhodný pro začínající hráče. Míč je vhodný pro hru mužů zvláště venku.

Gala ORLANDO BB5141R vel. 5
380 Kč

Basketbalový míč Gala Orlando BB5141R je určený pro školy a trénink a také se skvěle hodí pro hru v hale i venku. Vrchový materiál je vyroben z kvalitní pryže, která je příjemná na dotek.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: