Baskytarové efekty

IK Multimedia iRig 2

IK Multimedia iRig 2

1 290 Kč

iRig 2 je inovovaný mobilní kytarový předzesilovač a efektová jednotka v jednom pro iPhone/iPod. Oproti původní verzi nabízí novinky v podobě, 1/4" výstupu do zesilovače, přepínač FX/THRU, kompatibilitu s Android a možnost uchycen…

IK Multimedia iRig BlueBoard

IK Multimedia iRig BlueBoard

3 090 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

iRig BlueBoard je bluetooth MIDI pedál pro iPhone, iPad a Mac. Tento pedál umožňuje kytaristům, basistům a klávesovým hráčům bezdrátové ovládání jejich mobilních iOS a Mac hudebních aplikací.

Laney BCC-T85

Laney BCC-T85

3 990 Kč

Efektový pedál Laney BCC-T85 je Pitch Shifter / Harmonizér určený pro basovou kytaru. Jedná se ručně vyrobený butikový pedál z prémiové řady Laney Black Country Customs. Přesvěčte se, že tento pedál, kompletně vyrobený v Anglii dodá vaší hře výjimečnou kvalitu a skvělý zvuk studiových parametrů.

Laney BCC-TCF

Laney BCC-TCF

3 850 Kč

Kompresor pro basovou kytaru Laney The Custard Factory BCC-TCF z prémiové řady Laney Black Country Customs je ručně vyrobený butikový pedál. BCC-TCF je kompletně vyroben v Anglii a poskytuje výjimečnou kvalitu a skvělý zvuk studiových parametrů.

Laney BCC-BLACKHEATH

Laney BCC-BLACKHEATH

3 850 Kč

Efektový pedál Laney BCC-BLACKHEATH je ručně vyrobený, třírežimový, basový pedál určený k tomu, aby baskytaristům poskytl veškeré tónové zkreslení, které hledají, v jediném pedálu. Pedál je kompletně vyráběn v Anglii a patří do elitní skupiny výrobků Laney Black Country Customs.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Baskytarové efekty.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Baskytarové efekty výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Baskytarové efekty akce.