Joyo JF-304 Time Magic Kytarový efekt-25%
1 790 Kč

1 340 Kč

Výprodej

Kytarový efekt. JF-304 Time Magic je analogově znějící digitální delay, který nabízí známé funkce, jednoduché ovládání v podobě tří potenciometrů a maximální efektové zkreslení (delay time) v délce 600 ms.
Veškerá elektronika je zasazena v odolném kovovém šasi.


Joyo JF-307 Clean Glass Kytarový efekt-30%
1 790 Kč

1 250 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kytarový efekt. Joyo JF-307 Clean Glass je kytarový efekt, který simuluje zvuk amerických lampových aparátů Fender (Blackface). Ovládání pomocí čtyř potenciometrů je zcela intuitivní. Krabičku můžete používat jak před aparátem, tak i zvuk poslat přímo do mixu či vašeho PC.


Joyo JF-315 Metal Head Kytarový efekt-25%
1 790 Kč

1 340 Kč

Výprodej

Kytarový efekt. Joyo JF-315 Metal Head Distortion je kytarový efekt, který zcela přesně odpovídá svému názvu. Jedná se o ortodoxní metalový distortion pedál, který vám za dost málo peněz nabídne hutný metalový zvuk, kterému nechybí čitelnost.


Joyo JF-MK Kytarový efekt-20%
1 190 Kč

952 Kč

Výprodej

Kytarový efekt. JF-MK Lion´s Roar je signature overdrive pedál od značky Joyo, který používá kytarista Mike Kerr. Tak jako u všech produktů Joyo i zde je jednoznačným lákadlem poměr ceny a výkonu.


Joyo Moonbase Baskytarový efekt-30%
1 490 Kč

1 040 Kč

Výprodej

Baskytarový efekt. Pedálové efekty ze série Ironman jsou typické malými rozměry a jednoduchým ovládáním. Neocenitelné jsou hlavně na menších podiích a ve zkušebně. Pevnost zaručuje konstrukce z hliníku, kterou jen tak nerozdupnete.


Joyo MULTIMODE WAH Wah Wah pedál-20%
2 090 Kč

1 670 Kč

Výprodej

Wah Wah pedál. Značka Joyo je známá skvělým poměrem ceny a výkonu výrobků. To platí i v případě tohoto wah wah pedálu.

Multimode Wah je lehký a snadno přenosný wah-wah pedál, který vám svými rozměry a hmotností nerozhodí vnitřní harmonii pedalboardu.


Joyo PXL4 Speciální nožní přepínač-20%
3 190 Kč

2 550 Kč

Výprodej

Speciální nožní přepínač. Přepínač efektů Joyo PXLR4 nabízí praktické řešení pro váš efekty se rozrůstající pedalboard. Navíc za více než lákavý poměr ceny a výkonu.


Joyo R-02 TAICHI OVERDRIVE Kytarový efekt-20%
1 690 Kč

1 350 Kč

Výprodej

Kytarový efekt. Značka Joyo je známá skvělým poměrem ceny a výkonu výrobků. To platí i v případě čtvrté generace pedálových efektů se sériovým označením R.


Joyo R-04 ZIP AMP COMPRESSOR/OVERDRIVE Kytarový efekt-20%
1 590 Kč

1 270 Kč

Výprodej

Kytarový efekt. Značka Joyo je známá skvělým poměrem ceny a výkonu výrobků. To platí i v případě čtvrté generace pedálových efektů se sériovým označením R.

R-04 Zip-Amp je kompresor a overdrive ukrytý v těle kompaktního pedálového efektu.


Joyo JF-309 Boogie Master Kytarový efekt-30%
1 790 Kč

1 250 Kč

Výprodej

Kytarový efekt. Joyo JF-309 Boogie Master je kytarový efekt, který simuluje hutný zvuk amerických aparátů Mesa Boogie. Ovládání pomocí čtyř potenciometrů je zcela intuitivní. Krabičku můžete používat jak před aparátem, tak i zvuk poslat přímo do mixu či vašeho PC.


Joyo JF-310 Orange Juice Kytarový efekt-30%
1 790 Kč

1 250 Kč

Výprodej

Kytarový efekt. Joyo JF-310 Orange Juice je kytarový efekt, který simuluje šťavnatý zvuk britských aparátů Orange. Ovládání pomocí čtyř potenciometrů je zcela intuitivní. Krabičku můžete používat jak před aparátem, tak i zvuk poslat přímo do mixu či vašeho PC.


Joyo JF-311 Blue Rain Kytarový efekt-30%
1 790 Kč

1 250 Kč

Výprodej

Kytarový efekt. Joyo JF-311 Blue Rain je kytarový efekt, který vám nabídne přirozený ovedrive bez komprese a dodá tak tónu vaší kytary větší lesk. Ideální pro blues a příbuzné žánry. Zvuk lze tvarovat pomocí potenciometrů hlasitosti, míry zkreslení a dvoupásmového ekvalizéru (výšky, basy).


Joyo JF-313 Old School Kytarový efekt-30%
1 790 Kč

1 250 Kč

Výprodej

Kytarový efekt. Joyo JF-313 Old School je kytarový efekt, který vám nabídne šťavnatý rockový zvuk i ryzí metalový distortion. Charakter tónu lze tvarovat pomocí potenciometrů hlasitosti, míry zkreslení a dvoupásmového ekvalizéru (výšky, basy).


Joyo JF-314 Husky Drive Kytarový efekt-30%
1 790 Kč

1 250 Kč

Výprodej

Kytarový efekt. JF-314 Husky Drive je pedálový efekt, který dodá vašemu kytarovému tónu tu správnou šťávu. Zvukově se pohybuje na pomezí overdrive/distortion efektu. Ať už spíše preferujete blues/rockový crunch, nebo šťavnatější heavy rockový tón, výsledný zvuk bude vždy muzikální.


Joyo JF-323 Wooden sound Kytarový efekt-20%
1 790 Kč

1 430 Kč

Výprodej

Kytarový efekt. Joyo JF-323 Wooden Sound je kytarový efekt, který stisknutím spínače změní zvuk vaší elektrické kytary na akustický.


Joyo JF-324 Noise gate Kytarový efekt-20%
1 790 Kč

1 430 Kč

Výprodej

Kytarový efekt. Joyo JF-324 Gate of Kahn je miniaturní noise gate s maximálně jednoduchým ovládáním od značky Joyo. Krabička vás jednou provždy zbaví otravné zpětné vazby ve stopkách nebo, což bývá trapnější, na konci skladeb, navíc zcela minimálně ovlivňuje kytarový zvuk.


Joyo PXL-PRO White Speciální nožní přepínač-30%
5 190 Kč

3 630 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Speciální nožní přepínač. Přepínač efektů Joyo PXL PRO nabízí praktické řešení pro váš efekty se rozrůstající pedalboard. Navíc za více než lákavý poměr ceny a výkonu.

Disponuje osmi efektovými smyčkami, z nichž do každé můžete zapojit jeden či více pedálových efektů.


Joyo R-03 UZI DISTORTION Kytarový efekt-20%
1 490 Kč

1 190 Kč

Výprodej

Kytarový efekt. Značka Joyo je známá skvělým poměrem ceny a výkonu výrobků. To platí i v případě čtvrté generace pedálových efektů se sériovým označením R.

R-03 Uzi je distortion pedál určený všem milovníkům hutného metalového zvuku.


Digitech RP55 Kytarový multiefekt
980 Kč

Kytarový multiefekt. DIGITECH RP 55
Digitech RP je jedna z nejznámějších sérií multiefektů, které můžete najít na trhu.


Digitech FS3X Nožní přepínač
770 Kč

Nožní přepínač. Nožní přepínač FS3X pro JHE a JamMan, Trio a ostatní kompatibilní produkty.
(propojovací kabel součástí)


Digitech Element Kytarový multiefekt
1 790 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kytarový multiefekt. DIGITECH ELEMENT
Element je nová řada kytarových multiefektů Digitech, která Vám značně usnadní cestu za Vaším vysněným zvukem. Umožní Vám pracovat se simulacemi 31 efektových pedálů, 12 aparátů a 9 reproboxů.


Caline CP-26 "Snake Bite" Kytarový efekt
1 490 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kytarový efekt. CP-26 Snake Bite je kytarový reverb pedál, který nabízí za málo peněz široku paletu pěkných ambientních zvuků efektu reverb a široké možnosti jeho úprav.


Caline AP-313 Looper Kytarový looper
1 390 Kč

Kytarový looper. Řada AP čínské značky Caline nabízí pedálové efekty v ultra kompaktním tvaru. Konkrétně AP-313 je jednoduchý looper s deseti minutami nahrávacího času. Nastavení jediného ovladače krabičky určuje hlasitost smyčky.


Caline CP-07C "9V Power Supply Combo Pack" Síťový adaptér
480 Kč

Síťový adaptér. Napájecí adaptér 9V (center negative) čínské značky Caline. Součástí balení je napájecí adaptér, daisy chain kabel (Multi-Plug) nabízející osm lomených konektorů (samec) pro napájení vašich pedálových efektů.


Caline CP-16 "Mr Mark"  Kytarový efekt
890 Kč

Kytarový efekt. CP-16 Mark 4 Distortion je kytarový distortion pedál s jednoduchým designem, jehož předlohou je americký aparát Mesa Boogie Mark IV.


Caline CP-52 "Gale Force" Kytarový efekt
890 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kytarový efekt. CP-52 Gale Force je kopie známého pedálového efektu MXR Dyna Comp. Jedná se o kompresor s přehledným ovládáním, který dodá vašemu kytarovému tónu lesk a pěkný sustain aniž by jakkoliv deformoval jeho přirozený charakter.


Caline P5 "Pedal Power" Multiadaptér
1 890 Kč

Multiadaptér. Multiadaptér P5 čínské značky Caline nabízí pět izolovaných výstupů pro napájení vašich kytarových efektů (1× 500mA/9V, 1× 300mA/9–12V, 1× 100mA/9–18V, 2× 100mA/9–12V) a volitelné napětí (110–120V nebo 220–240V).


Digitech Element XP Kytarový multiefekt
2 290 Kč

Kytarový multiefekt. DIGITECH ELEMENT XP
Element je nová řada kytarových multiefektů Digitech, která Vám značně usnadní cestu za Vaším vysněným zvukem.


Joyo R-06 O.M.B LOOPER/DRUM MACHINE Kytarový looper
3 390 Kč

Kytarový looper. Novým přírůstkem do řady pedálů série R od společnosti Joyo je model O.M.B, neboli One Man Band, a jak již název napovídá, s touto krabičkou můžete snadno proměnit svá sólová vystoupení v jednomužnou kapelu.


Roland GR-55GK-BK Kytarový syntezátor
18 990 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kytarový syntezátor. Nová éra zvuku, výkonu i hraní.

Roland GR-55 je revolucí kytarové syntézy s vlastnostmi, které dosud žádný kytarový procesor neměl. Je také rychlejší než kdykoliv předtím. Je současně nejpřesnější díky nově vyvinuté technologii detekce výšky tónu.


Ampeg Classic Baskytarový předzesilovač
1 980 Kč

Baskytarový předzesilovač. Ampeg Classic Analog Bass Preamp vám zařídí vyhledávaný zvuk aparátů Ampeg za zlomek ceny. Barvu tónu lze přesně nastavit pomocí třípásmových korekcí a dvěma přepínači aktivujete okruhy Ultra-Hi a Ultra-Lo, které signál obohatí o extra basy nebo výšky.


BOSS GT-1B Baskytarový multiefekt
5 390 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Baskytarový multiefekt. GT-1B je praktický baskytarový multiefekt od firmy Boss, který nabízí širokou škálu efektů a možností zvukových úprav v lehkém, kompaktním, těle.


BOSS ODB-3 Baskytarový efekt
2 849 Kč

Baskytarový efekt. Tento kompaktní Overdrive pokrývá celé frekvenční pásmo basových kytar, včetně pětistrunných. Je vybavený dvoupásmovým ekvalizerém pro detailní nastavení charakteru zkreslení, které je možné dále míchat (Balance) s čistým vstupním zvukem.


Caline CP-19 "Blue Ocean" Kytarový efekt
890 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kytarový efekt. CP-19 Blue Ocean je digitální pedálový efekt typu delay s jednoduchým designem a přehledným ovládáním, který vám nabídne jak krátká slapback echa, tak i dlouhé delay efekty s mnohonásobným opakováním/oscilací a sonické ambientní plochy (25 – 600 ms delay time).


Caline CP-22 "Purple Smoke" Kytarový efekt
890 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kytarový efekt. CP-22 Purple Smoke Clear Boost je kytarový pedál, který dokáže pracovat jako clean boost (pokud potřebujete pouze zesílit signál), i jako transparentní overdrive. Dva ovladače krabičky určují sílu výstupního signálu a míru zkreslení (gainu).


Caline CP-47 "Pressure Tank" Kytarový efekt
990 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kytarový efekt. CP-47 Pressure Tank je kompresor, který vám pomůže vytvarovat váš kytarový tón přesně podle vašich představ. K tomu účelu slouží ovladače krabičky určující sílu výstupního signálu, charakter/barvu tónu a míru komprese/dynamiky.


Joyo R-07 AQUARIUS DELAY/LOOPER Kytarový efekt
2 690 Kč

Kytarový efekt. Značka Joyo je známá skvělým poměrem ceny a výkonu výrobků. To platí i v případě čtvrté generace pedálových efektů se sériovým označením R.

R-07 Aquarius je delay a looper ukrytý v těle kompaktního pedálového efektu.


Caline AP-308 Overdrive Kytarový efekt
790 Kč

Kytarový efekt. Řada AP čínské značky Caline nabízí pedálové efekty v ultra kompaktním tvaru. Konkrétně AP-308 je transparentní lo-gain overdrive pedál, který dodá vašemu kytarovému zvuku větší lesk (ať už již zkreslenému na aparátu, nebo zcela čistému).


Caline CP-06+ Pedal Power Multiadaptér
1 590 Kč

Multiadaptér. Multiadaptér CP-06+ od čínské značky Caline nabízí v odolném hliníkové šasi celkem šest výstupů k napájení vašich kytarových efektů (3× 100 mA/9V, 1× 300 mA/9V, 2× 500 mA/9V) a praktický USB výstup.


Caline CP-10 "Hot Mushroom"  Kytarový efekt
890 Kč

Kytarový efekt. CP-10 Hot Mushroom je kompresor inspirovaný známou krabičkou Dyna Comp. Oproti jiným kompresorům nabízí maximálně jednoduché ovládání v podobě dvou potenciometrů určujících sílu výstupního signálu a dynamiku, tj.


Caline CP-31P "Hot Spice Purple Wah & Volume" Wah Wah pedál
1 790 Kč

Wah Wah pedál. CP-31P Hot Spice je kombinovaný wah-wah pedál (kvákadlo) s volume pedálem v kompaktním tvaru, který snadno vměstnáte do vašeho pedalboradu. Nabízí klasický zvuk kvákadla ideální pro všechny druhy funky/bluesy licků a rockových sól.


Caline CP-58 "British Sound" Kytarový efekt
990 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kytarový efekt. CP-58 je dalším z řady populárních amp-in-a-box pedálů, tentokrát z produkce čínské značky Caline. Tato kompaktní krabička konkrétně simuluje zvuky britských aparátů Marshall od rannějších modelů po modernější řadu JCM 800.