Joyo F.O.H. Baskytarový předzesilovač
1 790 Kč

Baskytarový předzesilovač. Pedálové efekty ze série Ironman jsou typické malými rozměry a jednoduchým ovládáním. Neocenitelné jsou hlavně na menších podiích a ve zkušebně. Pevnost zaručuje konstrukce z hliníku, kterou jen tak nerozdupnete.

Caline CP-72 Bass Wah Baskytarový efekt
1 690 Kč

Baskytarový efekt. Hybridní baskytarový pedálový efekt v sobě ukrývá Wah a Volume pedál. Kompaktní efekt vám přinese nejmodernější zvuky, které znáte z nahrávek svých oblíbených populárních kapel.

Electro-Harmonix BASS MONO SYNTH Baskytarový efekt
3 090 Kč
+ doprava zdarma

Baskytarový efekt. Baskytarový pedálový efekt Bass Mono Synth od americké značky Electro-Harmonix (EHX) změní s trochou nadsázky vaši baskytaru na jedenáct skvěle znějících syntezátorů – od emulací vintage synťáků přes plné vrstvené plochy po pulzující zvuky modernějších zařízení.

Joyo Moonbase Baskytarový efekt-40%
1 190 Kč 714 Kč

Výprodej

Baskytarový efekt. Pedálové efekty ze série Ironman jsou typické malými rozměry a jednoduchým ovládáním. Neocenitelné jsou hlavně na menších podiích a ve zkušebně. Pevnost zaručuje konstrukce z hliníku, kterou jen tak nerozdupnete.

BOSS CEB-3 Baskytarový efekt
2 680 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Baskytarový efekt. Chorus vyladěný speciálně pro basové kytary má rozdělené ovládání vyšších a spodních frekvencí. Umí tedy aplikovat bohatý chorus na výšky bez toho, aby docházelo k zamlžování spodních poloh. Maximálního prostorového efektu dosáhnete pomocí stereo výstupu.

BOSS LMB-3 Baskytarový efekt
2 680 Kč

Baskytarový efekt. Limiter poskytuje pomocí ovladačů Threshold a Ratio komplexní kontrolu dynamiky a eliminuje ostré výkyvy hlasitosti, zatímco Enhancer zvýší čitelnost basové linky.

BOSS OC-3 Kytarový efekt
3 290 Kč
+ doprava zdarma

Kytarový efekt. Boss OC-3 Super Octave je polyfonní oktavér v kompaktním těle pedálového efektu se třemi zvukovými režimy, který ocení kytaristé i basáci (krabička disponuje samostatnými vstupy pro kytaru a baskytaru).

BOSS ODB-3 Baskytarový efekt
2 850 Kč

Baskytarový efekt. Tento kompaktní Overdrive pokrývá celé frekvenční pásmo basových kytar, včetně pětistrunných. Je vybavený dvoupásmovým ekvalizerém pro detailní nastavení charakteru zkreslení, které je možné dále míchat (Balance) s čistým vstupním zvukem.

Caline CP-65 Over Drive Baskytarový efekt
990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Baskytarový efekt. CP-65 Over Drive je baskytarový efekt od čínské značky Caline, který nabízí standardní možnosti úprav, nebo chcete-li „vytunění“, baskytarového zvuku za zlomek částky, co byste dali za overdrive pedály zavedených značek.

Caline CP-73 4-Band Bass EQ Baskytarový efekt
990 Kč

Baskytarový efekt. Šestipásmový grafický ekvalizér umožní všem baskytaristům nastavit si svůj vysněný tón. Jednotlivé fadery se pohybují v rozmezí +/- 18 dB. Srdce efektu je uloženo v odolné hliníkové konstrukci.

Electro-Harmonix Bass Clone Baskytarový efekt
1 870 Kč

Baskytarový efekt. Novou verzi legendárního chorusu Small Clone ocení především hráči na baskytaru. Efekt je přizpůsoben frekvenční charakteristice basových kytar, a navíc je vybaven funkcemi, které rozšiřují jeho možnosti použití. V první řadě to je frekvenční výhybka.

Electro-Harmonix Bass Preacher Baskytarový efekt
2 180 Kč

Baskytarový efekt. EHX Bass Preacher je efekt typu compressor, který srovná dynamické výkyvy typické pro hru na basovou kytaru, zkonkrétní zvuk a pomohou mu lépe se prosadit v mixu. Navrženo basáky pro basáky.

Electro-Harmonix Bass Soul Food Baskytarový efekt
2 490 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Baskytarový efekt. ELECTRO-HARMONIX BASS SOUL FOOD
Malý, jednoduchý, spolehlivý a šikovný. Tak by šlo jednoduše charakterizovat tento pedál.

Electro-Harmonix Battalion Baskytarový efekt
3 890 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Baskytarový efekt. Battalion je baskytarový předzesilovač a D.I. pedál navíc vybavený zkreslením, kompresorem a šumovou bránou (Noise Gate). Společně s širokými možnostmi zapojení se jedná o velmi univerzální, praktický a flexibilní pedálový efekt.

Joyo D53 Baskytarový efekt
2 490 Kč

Baskytarový efekt. Joyo D53 je výkonný baskytarový efekt nabízející i přes svoje malé rozměry skvělý zkreslený zvuk disponující širokým frekvenčním rozsahem a vysokou kvalitou.

Joyo OCHO Kytarový efekt-40%
1 790 Kč 1 070 Kč

Výprodej

Kytarový efekt. Pedálové efekty ze série Ironman jsou typické malými rozměry a jednoduchým ovládáním. Neocenitelné jsou hlavně na menších podiích a ve zkušebně. Pevnost zaručuje konstrukce z hliníku, kterou jen tak nerozdupnete.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Baskytarové pedálové efekty.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Baskytarové pedálové efekty výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Baskytarové pedálové efekty akce.