Kartušová filtrace

Typ filtrace: kartušová

  • Typ filtrace
    kartušová
    ×
Intex 28634 Kartušová filtrace 9 462 l/h
7x

Intex 28634 Kartušová filtrace 9 462 l/h

3 119 Kč

Nezbytné zařízení k zajištění křišťálově čisté vody ve vašem bazénu. Kartušová filtrace Intex s průtokem 9 462 l/h, kterou je možné připojit na hadice Intex s přípojkou o průměru 38 mm. Součástí je i odvzdušňovací a vypouštěcí ventil a pro maximální pohodlí také zabudovaný časovač. Balení obsahuje 2 propojovací hadice.

Od prodejce MALL
Marimex Kartušová filtrace s příslušenstvím 10620005
26x

Marimex Kartušová filtrace s příslušenstvím 10620005

1 090 Kč

Kartušová filtrace funguje na principu filtrace vody přes výměnnou filtrační vložku, která zachycuje nečistoty. Díky kvalitnímu filtru zachytí i jemné nečistoty. Vložku doporučujeme pravidelně čistit a měnit, protože jen tak dokáže správně zachytit nečistoty.

Od prodejce MALL
-16%
Intex 28636 Kartušová filtrace 5 678 l/h
20x

Intex 28636 Kartušová filtrace 5 678 l/h

2 090 Kč
1 755 Kč

Kartušová filtrace s průtokem 5 678 l/h, kterou je možné připojit na hadice Intex s přípojkou o průměru 38 mm se šroubením. Nezbytná k zajištění průzračně čisté vody ve vašem bazénu. Balení neobsahuje propojovací hadice ani průchodky.

Od prodejce MALL
Intex Kartušová filtrační vložka - A (W149000)
87x

Intex Kartušová filtrační vložka - A (W149000)

99 Kč
96 Kč

Náhradní filtrační vložka do kartušových filtrací. Ideální pro filtrace k bazénům Intex o velikosti 3,66 a 4,57 m. Díky papírovému složení ji lze čistit proudem vody. V závislosti na zatížení bazénové vody měňte pravidelně po cca 4 týdnech.

Od prodejce MALL
-35%
Intex 28602 Kartušová filtrace 1 250 l/h
29x

Intex 28602 Kartušová filtrace 1 250 l/h

929 Kč
599 Kč
Akce

Kartušová filtrace Intex s průtokem 1 250 l/h, kterou je možné připojit k standardním nadzemním bazénům s přípojkou o průměru 32 mm. Nezbytná k zajištění průzračné čisté vody ve vašem bazénu. Filtrační kartuše typu H. Balení neobsahuje propojovací hadice ani průchodky.

Od prodejce MALL

Bazénová filtrace

Bazénová filtrace se skládá z čerpadla a filtrační nádoby. Zajišťuje pravidelné čištění vody v bazénu. Jaký je rozdíl mezi kartušovou a pískovou filtrací?

Písková filtrace

  • Písková filtrace zvládne efektivně čistit vodu v malých i velkých bazénech . U pískové filtrace je voda poháněna čerpadlem skrze vrstvu křemičitého písku, jež zachycuje i drobné částečky nečistot. Výhodou pískové filtrace je nenáročná údržba.

Písková filtrace BestWay

Výrobce BestWay má na výběr z řady kvalitních pískových filtrací. Písková filtrace PROFI zajistí spolehlivé filtrování bazénu o objemu až 30 m³.

Kartušová filtrace

  • Princip kartušové filtrace spočívá v pohánění vody skrze kartušovou vložku s filtrem, která zachycuje nečistoty. Nemá ovšem takovou účinnost jako písková filtrace, hodí se proto zejména pro menší, sezónní bazény. Výhodou kartušové filtrace je nižší pořizovací cena.

Kartušová filtrace Intex

Kartušová filtrace Intex je vybavena praktickým odvzdušňovacím ventilem pro snadnou údržbu.

Výkon filtrace

Potřebný výkon filtrace se odvíjí od objemu bazénu. Orientační výkon lze spočítat jednoduchým vzorcem: Objem bazénu (v m³): 4 = orientační výkon filtrace v m³

Náhradní díly k filtraci do bazénu

Náhradní díly v podobě jednotlivých součástek, jako jsou čerpadla, ventily, těsnění, pískové náplně, hadice a další lze dokoupit zvlášť .

→ Před povrchovými nečistotami na hladině ochrání vodu krycí plachty na bazén .

→ K udržení kvality vody výrazně napomáhá také bazénová chemie .

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Bazénová filtrace.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Bazénová filtrace výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Bazénová filtrace akce.