Tunturi Běžecký trenažér T80 Endurance
69 990 Kč
+ doprava zdarma

 • 10-ti palcový barevný displej
 • Integrovaný fitness test
 • Silný ortopedický běžící pás
 • Možnost dokoupení rehabilitačního zábradlí
 • Vhodný pro domácí, lehce komerční i komerční použití, DIN EN 957.

Tunturi Běžecký trenažér T60 Performance
46 990 Kč
+ doprava zdarma

 • Mnoho programů včetně programu HRC
 • Silný a tichý motor
 • Měření tělesného tuku
 • Hladký běh díky systému pohlcování nárazů
 • Silný běžící pás
 • Možnost dokoupení rehabilitačního zábradlí.

Tunturi Běžecký trenažér T10 Competence
22 990 Kč
+ doprava zdarma

Běžecký trenažér Tunturi T10 Competence je ideální pro začátečníky. S minimální rychlostí 0,8 km/hod je vhodný pro klidné běžce. Jednoduše nastavitelná rychlost a sklon pomocí tlačítka na madle. Bílá písmena na LDC displeji dávají displeji čistý vzhled.


Tunturi Run GO 20-35%

Tunturi Run GO 20

Hodnocení: 5
32 990 Kč

21 199 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tunturi Run GO 20 je kompaktní běžecký pás ideální pro začínající domácí trénink. Nabízí uživatelsky přívětivé a snadné ovládání. Systém shockabsorbing (absorbce otřesu) Vám při běhu a chůzi přináší skutečný pocit „venkovního“ tréninku.


Tunturi T20 Competence
28 990 Kč

25 989 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Tunturi Běžecký trenažér T20 Competence je kompaktní a robustní běžecký pás s ruční ovládáním. Trenažér je tichý, nastavitelná rychlost od 1 do 16 km/h a stoupání od 0 do 10 stupňů.


Tunturi T40 Competence
31 990 Kč

27 509 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Tunturi bežecký trenažér T40 Competence má široký rozsah rychlostí, prostornou běžící plochu a možnost vytvoření vlastního tréninkového programu. Trenažér je nenáročný na údržbu.


Tunturi Run GO 10-25%

Tunturi Run GO 10

Hodnocení: 5
26 990 Kč

20 079 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Kompaktní běžecký pás Tunturi Run GO 10 nabízí uživatelsky přívětivé a snadné ovládání a je ideální pro začínající domácí trénink. Systém shockabsorbing (absorbce otřesu) Vám při běhu a chůzi přináší skutečný pocit „venkovního“ tréninku.


Tunturi Run GO 15-17%

Tunturi Run GO 15

Hodnocení: 5
29 990 Kč

24 759 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Tunturi Run GO 15 je kompaktní běžecký pás ideální pro začínající domácí trénink. Nabízí uživatelsky přívětivé a snadné ovládání. Systém shockabsorbing (absorbce otřesu) Vám při běhu a chůzi přináší skutečný pocit „venkovního“ tréninku.


Běhací pásy

Vytvořte si svoje vlastní fitko! Běžecký trenažér je skvělým pomocníkem, pokud chcete shodit nějaké to kilo nebo trénujete na svůj příští závod. Důsledkem moderního životního stylu nemáme každý čas nebo příležitost zaběhat si v přírodě, a proto může být běžecký pás praktickou a účinnou pomůckou, jak svůj každodenní pohybový deficit dohonit. Vyberte si z nejlevnějších magnetických běžeckých pásů, které poháníte silou vlastního těla, nebo investujte do kousků s vlastním motorem, kde můžete libovolně upravovat rychlost a volit různé přednastavené tréninkové programy. Důležité budou i další funkce běžeckého pásu, jako je možnost navolení různých běžeckých módů, monitorování vašeho výkonu, spálených kalorií nebo frekvence srdečního tepu či navolení sklonu pro běh a chůzi do kopce.

Při výběru se dívejte na rozsah rychlostí, které daný běžecký pás nabízí, zda má dostatečně tichý chod, aby nerušil sousedy, nebo zda je odpružený, aby tlumil nárazy při běhu . Praktickou vlastností běžeckých pásů je možnost je složit do vertikální polohy a schovat pod postel nebo do skříně a kolečka pro snadný transport.

Zajímejte se také o to, zda jde o pás určený pro vysokou zátěž- například pro vybavení komerční posilovny - nebo se hodí pro domácí rekreační použití.

_____

^ Zpátky nahoru