Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 24089083

USUI Konjaková rýže v nálevu 270 g (5 kcal, 0 g sacharidů)

USUI Konjaková rýže v nálevu 270 g (5 kcal, 0 g sacharidů)

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Bez sacharidů, bez umělých konzervantů a zbytečných aditiv, pomáhají udržet normální hladinu cholesterolu*, podporují hubnutí**, zdroj vlákniny glukomannan, vhodné pro diabetiky a celiaky. Celý popis
58 Kč
Zboží od: Ketomix.cz
58 Kč
S novou kartou za

21.6.2024 - 25.6.2024 na vaší adrese

Popis

Konjaková rýže v nálevu je zdravou alternativou k běžným těstovinám. Obsažená vláknina glukomannan přispívá ke snížení hmotnosti** a k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi*. Konjaková rýže v nálevu má minimální energetickou hodnotu a neobsahuje sacharidy, sůl ani tuk. Díky svému složení je tedy ideální součástí redukčního jídelníčku a hodí se také pro jedince se speciálními výživovými potřebami, jako jsou vegani, vegetariáni, celiaci, diabetici nebo jedinci s intolerancí na laktózu. 

Konjaková rýže v nálevu se nevaří, je připravena k okamžité konzumaci. Má neutrální chuť a je výborným zdrojem vlákniny, která je velmi prospěšná pro zažívání.

* Konjakový glukomannan přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Příznivého účinku dosáhnete konzumací 4 g glukomannanu denně. Toto množství přijmete konzumací 150 g těchto konjakových těstovin.

** Konjakový glukomannan přispívá ke snížení hmotnosti. Příznivého účinku dosáhnete konzumací 3 g glukomannanu denně. Toto množství přijmete konzumací 120 g těchto konjakových těstovin.

Návod na přípravu

Konjaková příloha je balena ve vodním nálevu, který vydává typické aroma. Nálev z konjakové přílohy vylijte a důkladně ji propláchněte vodou. Poté je připravena ke konzumaci. Konjakovou přílohu můžete vařit, restovat i péct.

Složení

Voda 95,7 %, sušená hlíza z konjaku 4 %, regulátor kyselosti: kyselina citronová.