Natu Protein pasta Penne ze zeleného hrachu BIO 250 g
97 Kč

Protein pasta Penne ze zeleného hrachu BIO s vysokým obsahem rostlinných bílkovin. Vyrobeny jsou výhradně z luštěnin! Neobsahují sóju a jsou přirozeně bezlepkové. Díky tomu jsou oblíbené u veganů, sportovců i lidí trpící nesnášenlivostí na lepek. .

Lahodnosti Mořské nudle Gracilaria - sušené na slunci 30 g
78 Kč

Mořské nudle Gracilaria (Gracilaria verrucosa) je ručně sbíraná mořská řasa, sušená na slunci – oblíbená potravina v Indonésii. Sušené nudle chutnají i voní neutrálně, postrádají obvyklou chuť i vůni mořských řas. To je jejich velkou předností a výhodou.

Better Than Foods Better Than Foods Konjakové bezsacharidové nudle 385 g
115 Kč

Better Than Noodles jsou nízkokalorická, bezlepková konjaková alternativa ke klasickým či rýžovým nudlím a obsahuje až o 94% méně kalorií, než ty běžné a jsou kompletně bez sacharidů. Slim Noodles jsou vyrobené spojením bio bezlepkové ovesné vlákniny a bio konjakové mouky.

Novalim Bezlepkové těstoviny PROCEL niťovky 250g
70 Kč

Firma Novalim se specializuje především na dietní bezlepkové potraviny. Těstoviny jsou vyrobeny na bázi kukuřičného škrobu s obsahem vaječného bílku. Čistota výroby a produkce se projevuje na kvalitě výrobků.

SENS Protein bezlepkové těstoviny s cvrččí moukou - Čočkové
91 Kč

Novinka

Čočkové bezlepkové těstoviny s cvrččí moukou. Cvrččí mouka konečně i ve formě většího jídla. K čemu potřeba maso? SENS těstoviny mají tak vysoký obsah bílkovin, že pro plnohodnotné jídlo stačí vlastně jen dochutit. Ideální způsob, jak zahrnout udržitelnou bílkovinu do svého běžného jídelníčku.

Chopsticks CITY AROMA Shirataki / Konjakové nudle udon (200 g)
55 Kč

Charakteristika: CITY AROMA Shirataki nudle udon jsou jednou z variant Shirataki těstovin, které slouží jako zdravá náhrada klasických těstovin. Jsou vyrobeny z kořene rostliny zvané Amorphophallus konjac pěstované v různých částech Asie.

Country Life Těstoviny vřetena s amarantem 300 g
33 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Přirozeně bezlepkové těstoviny s obsahem amarantové a rýžové mouky. Rychle je uvaříte a v kuchyní mají široké využití. Chutné rozšíření jídelníčku celiaků.

Natu Protein pasta Conchiglie z cizrny BIO 250 g
97 Kč

Protein pasta Conchiglie z cizrny BIO 250 g s vysokým obsahem rostlinných bílkovin. Vyrobeny jsou výhradně z luštěnin! Neobsahují sóju a jsou přirozeně bezlepkové. Díky tomu jsou oblíbené u veganů, sportovců i lidí trpící nesnášenlivostí na lepek. .

Natu Protein pasta Fusilli z luštěnin BIO 250 g
97 Kč

Protein pasta Conchiglie z cizrny BIO 250 g s vysokým obsahem rostlinných bílkovin. Vyrobeny jsou výhradně z luštěnin! Neobsahují sóju a jsou přirozeně bezlepkové. Díky tomu jsou oblíbené u veganů, sportovců i lidí trpící nesnášenlivostí na lepek. .

Natu Protein pasta Penne z červené čočky BIO 250 g
97 Kč

Protein pasta Penne z červené čočky BIO s vysokým obsahem rostlinných bílkovin. Vyrobeny jsou výhradně z luštěnin! Neobsahují sóju a jsou přirozeně bezlepkové. Díky tomu jsou oblíbené u veganů, sportovců i lidí trpící nesnášenlivostí na lepek. .

Šmajstrla Pohankové těstoviny kolínka 250 g
37 Kč

Pohankové těstoviny polévkové jsou přirozeně bezlepkové a lehce stravitelné. Určené do polévek. Pohanka je bohatým zdrojem rutinu, ten je potřebný pro správnou funkci organismu. Velmi rychlá příprava a skvělá chuť! Vhodné pro diabetiky.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Bezlepkové těstoviny.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Bezlepkové těstoviny výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Bezlepkové těstoviny akce.