Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 24088589

USUI Konjakové špagety v nálevu 270 g (5 kcal, 0 g sacharidů)

USUI Konjakové špagety v nálevu 270 g (5 kcal, 0 g sacharidů)

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Bez sacharidů, bez umělých konzervantů a zbytečných aditiv, pomáhají udržet normální hladinu cholesterolu*, podporují hubnutí**, zdroj vlákniny glukomannan, vhodné pro diabetiky a celiaky. Celý popis
58 Kč
Zboží od: Ketomix.cz
58 Kč
S novou kartou za

21.6.2024 - 25.6.2024 na vaší adrese

Popis

Konjakové špagety v nálevu jsou zdravou alternativou k běžným těstovinám. Obsažená vláknina glukomannan přispívá ke snížení hmotnosti** a k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi*. Konjacové špagety v nálevu mají minimální energetickou hodnotu a neobsahují sacharidy, sůl ani tuk. Díky svému složení jsou tedy ideální součástí redukčního jídelníčku a hodí se také pro jedince se speciálními výživovými potřebami, jako jsou vegani, vegetariáni, celiaci, diabetici nebo jedinci s intolerancí na laktózu. 

Konjacové špagety v nálevu se nevaří, jsou připravené k okamžité konzumaci. Mají neutrální chuť a jsou výborným zdrojem vlákniny, která je velmi prospěšná pro zažívání.

* Konjacový glukomannan přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Příznivého účinku dosáhnete konzumací 4 g glukomannanu denně. Toto množství přijmete konzumací 150 g těchto konjacových těstovin.

** Konjacový glukomannan přispívá ke snížení hmotnosti. Příznivého účinku dosáhnete konzumací 3 g glukomannanu denně. Toto množství přijmete konzumací 120 g těchto konjacových těstovin.

Návod na přípravu

Konjacová příloha je balena ve vodním nálevu, který vydává typické aroma. Nálev z konjacové přílohy vylijte a důkladně ji propláchněte vodou. Poté je připravena ke konzumaci. Konjacovou přílohu můžete vařit, restovat i péct.

Složení

Voda 95,7 %, sušená hlíza z konjacu 4 %, regulátor kyselosti: kyselina citronová.