10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
bHome Organizér na hračky bílo-šedý Kesper Organizer na hračky s barevnými boxy
bHome Organizér na hračky bílo-šedý

Stylový dětský regál na hračky v módních barvách do každého pokojíčku. Nudné uklízení hraček se může stát zábavou. Vhodný pro děti od 3 let.

můžete mít 23.5. - 24.5.

Kesper Organizer na hračky s barevnými boxy Kesper Organizer na hračky s barevnými boxy
Kesper Organizer na hračky s barevnými boxy

Nudné uklízení hraček se může stát zábavou a hračky si vždy najdou své místo v dětském regálu. Každý box je vybaven praktickým držákem, který usnadňuje zasunutí a vyjmutí. Mírný sklon poliček zajistí dětem přehled o uskladněných pokladech.

můžete mít 23.5. - 24.5.

bHome Organizér na hračky Paw Patrol Skye Kesper Organizer na hračky s barevnými boxy
bHome Organizér na hračky Paw Patrol Skye

Praktický dětský regál na hračky s oblíbenou Tlapkovou patrolou do každého pokojíčku. Nudné uklízení hraček se může stát zábavou. Součástí balení jsou samolepky, které umožňují rozvíjet fantazii a samostatně ozdobit boky organizéru.

můžete mít 23.5. - 24.5.

bHome Organizér na hračky Gray HOME & MARKER® Vakuové pytle na oblečení, sada 7ks, Vaky na oblečení 2 velikosti: 58 × 40 cm a 77 × 63 cm | VACKBAGS
bHome Organizér na hračky Gray

Všechny děti potěší dětský regál v šedo-bílém provedením. Nudné uklízení hraček se může stát zábavou a hračky si vždy najdou své místo v dětském pokoji. Vhodný pro děti od 3 let.

můžete mít 23.5. - 24.5.

Novinka
HOME & MARKER® Vakuové pytle na oblečení, sada 7ks, Vaky na oblečení 2 velikosti: 58 × 40 cm a 77 × 63 cm | VACKBAGS HOME & MARKER® Vakuové pytle na oblečení, sada 7ks, Vaky na oblečení 2 velikosti: 58 × 40 cm a 77 × 63 cm | VACKBAGS
HOME & MARKER® Vakuové pytle na oblečení, sada 7ks, Vaky na oblečení 2 velikosti: 58 × 40 cm a 77 × 63 cm | VACKBAGS

Vakuové pytle na oblečení jsou ideální pro skladování oděvů a dalších věcí. Mohou ušetřit až 80 % místa! Vakuové pytle se snadno používají a chrání vaše oblečení před vlhkostí, nepříjemnými pachy a moly. Sada obsahuje 7 vauovích sáčků ve dvou různých velikostech – vhodné pro každou domácnost!

můžete mít 28.5. - 29.5.

HOME & MARKER® Vakuové pytle na oblečení, vakuovací sáčky, sada 20ks, 5 velikostí | STORAGEBAG HOME & MARKER® Vakuové pytle na oblečení, sada 7ks, Vaky na oblečení 2 velikosti: 58 × 40 cm a 77 × 63 cm | VACKBAGS
HOME & MARKER® Vakuové pytle na oblečení, vakuovací sáčky, sada 20ks, 5 velikostí | STORAGEBAG

Naše vakuové sáčky jsou ideální pro úsporu místa doma i na cestách. Balení obsahuje 20 sáčků v 5 různých velikostech, takže si vybere každý! Tyto vakuové sáčky vám ušetří čas a místo, protože díky nim je skladování rychlé a snadné!

můžete mít 28.5. - 29.5.

Sofistar Úložné boxy s víkem a kolečky 3+1 ZDARMA Sofistar Úložné boxy s víkem a kolečky 3+1 ZDARMA
Sofistar Úložné boxy s víkem a kolečky 3+1 ZDARMA

Lze je použít k ukládání oděvů, knih, předmětů nebo jako úložné boxy do koupelny, organizéry do kuchyňských skříněk, boxy na knihy, úložné boxy do ložnice… Integrovaná dveřní spona zajišťuje pevné uchycení věcí při přenášení. Balení obsahuje: 3 úložný box+ 1× ZDARMA.

můžete mít 27.5. - 28.5.

Timeless Tools Úložný regál se 3 policemi Sofistar Úložné boxy s víkem a kolečky 3+1 ZDARMA
Timeless Tools Úložný regál se 3 policemi

lze připevnit na zeďse 3 háčkylze umístit nad toaletou nebo pračkou

můžete mít 29.5.

Curver úložný box S kůže Sofistar Úložné boxy s víkem a kolečky 3+1 ZDARMA
Curver úložný box S kůže

Praktický box s víkem vyrobený z kvalitního plastu. Curver úložný box S kůže je funkčním doplňkem pro uskladnění nejrůznějších předmětů. Díky konstrukci lze stavět boxy na sebe a šetřit tak prostor.

můžete mít DNES

Od MALL
Heidrun Box Kubrik 75 l, modrá Severno Dětský koš na hračky, prádlo - králíček
Heidrun Box Kubrik 75 l, modrá

Praktický úložný box na kolečkách má objem 75 litrů, díky čemuž pojme velkou spoustu věcí. Díky kolečkům s ním lze lehce manipulovat a box přemisťovat. Lehce průsvitnou plastovou nádobu doplňuje barevné víko se svorkami.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Kis Funny box 46 l Severno Dětský koš na hračky, prádlo - králíček
Kis Funny box 46 l

Dětmi oblíbený box na hračky značky Kis je opatřen čtyřmi kolečky pro snadnou manipulaci i s plným boxem. Díky zacvaknutelnému víku lze boxy stohovat na sebe a ušetřit tak místo v dětském pokojíčku.

můžete mít DNES

Od MALL
Severno Dětský koš na hračky, prádlo - králíček Severno Dětský koš na hračky, prádlo - králíček
Severno Dětský koš na hračky, prádlo - králíček

Perfektní a praktický doplněk do vašeho interiéru. Univerzální organizér na hračky, který vám umožní udržet pořádek nejen v dětském pokoji, ale v jakékoli místnosti.

můžete mít 24.5. - 27.5.