BeWooden Dřevěná brož 100 let ČSR – vlajka
290 Kč

Unikátní dřevěná brož z limitované edice k výročí 100 let Československa. Poctivou řemeslnou výrobou vznikl unikátní doplněk nesoucí v sobě veškerý um a krásu hrdého českého i slovenského národa.

BeWooden Dřevěná brož Love Brooch
290 Kč

Dřevěná brož Love Brooch je elegantním doplňkem každé stylové ženy. Luxusní dřevěnou brož můžete připnou na sako, šaty, košili, nebo kamkoliv budete chtít. Dřevěná ozdoba má dokonalé zpracování a unikátní design, kterým rozhodně zaujmete.

BeWooden Dřevěná brož Owl Brooch
290 Kč

Dřevěná brož Owl Brooch je elegantním doplňkem každé stylové ženy. Luxusní dřevěnou brož můžete připnou na sako, šaty, košili, nebo kamkoliv budete chtít. Dřevěná ozdoba má dokonalé zpracování a unikátní design, kterým rozhodně zaujmete.

BeWooden Dřevěná brož ve tvaru psa Akita Inu Brooch
290 Kč

Dřevěná brož Akita Inu Brooch pro všechny milovníky čtyřnohých mazlíčků. Tento produkt je vyroben ručně a v souladu s životním prostředím v Beskydech. Vyberte si s široké nabídky psích broží!

BeWooden Dřevěná brož ve tvaru psa Dachshund Brooch
290 Kč

Dřevěná brož Dachshund Brooch pro všechny milovníky čtyřnohých mazlíčků. Tento produkt je vyroben ručně a v souladu s životním prostředím v Beskydech. Vyberte si s široké nabídky psích broží!

Klenoty Amber Luxusní stříbrná brož - list
990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krásná stříbrná brož ve tvaru listu je velice vkusným doplňkem.  Stříbro (925/1000), rhodiováno. Hmotnost ~ 4,1 g. Délka – 50 mm. Šířka – 17 mm.

Povlečeme vše Hruška z onyxu-41%
339 Kč 199 Kč

Výprodej

Každý kus je originál, kus vybíráme náhodně, do poznámky můžete zvolit černé, do hněda, nebo světlejší. Foto je ilustrativní a nejde poslat přesný kus jako na obrázku.

DARKA Brož Motýl s krystaly BRBI0004 Bižuterie
242 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

DARKA Brož Motýl s krystaly • Krásná dámská třpytivá brož Motýl je osazena středně velkými krystaly dvou základních barev a jejich odstínů. Kombinace jemné kovové části brože a velkého množství krystalů u šperku působí i v této cenové relaci luxusním a decentním dojmem.

Vejce z onyxu-54%
219 Kč 99 Kč

Akce

Každý kus je originál, kus vybíráme náhodně, do poznámky můžete zvolit černé, do hněda, nebo světlejší. Foto je ilustrativní a nejde poslat přesný kus jako na obrázku.

BeWooden Dřevěná brož Emil Brooch
290 Kč

Známe je všichni. Jejich činy inspirují davy po celém světě. Pro mnoho z nás se staly idoly, které obdivujeme a následujeme. To nás inspirovalo k tvorbě dřevěných broží s motivem slavných osobností, mezi kterými si jistě najdete i tu „svou“. Ukazujte, díky svému outfitu, každý den, která osobnost…

BeWooden Dřevěná brož Fox Brooch
290 Kč

Dřevěná brož Fox Brooch je elegantním doplňkem každé stylové ženy. Luxusní dřevěnou brož můžete připnou na sako, šaty, košili, nebo kamkoliv budete chtít. Dřevěná ozdoba má dokonalé zpracování a unikátní design, kterým rozhodně zaujmete.

BeWooden Dřevěná brož Wolf Brooch
290 Kč

Dřevěná brož Wolf Brooch je elegantním doplňkem každé stylové ženy. Luxusní dřevěnou brož můžete připnou na sako, šaty, košili, nebo kamkoliv budete chtít. Dřevěná ozdoba má dokonalé zpracování a unikátní design, kterým rozhodně zaujmete.

DARKA Brož Motýl s krystaly BRBI0005 Bižuterie
242 Kč

Darka Brož Motýl s krystaly • Nádherná, jemná dámská třpytivá brož Motýl je zajímavou kombinací velkých barevných krystalů s malými krystaly   jemných, převážně růžových odstínů. • Kovová část brože je vyrobena z bižuterní slitiny, povrchově upravena barvou zlaté patiny.

DARKA Brož Motýl s krystaly BRBI0006 Bižuterie
242 Kč

Darka Brož Motýl s krystaly • Jemná dámská třpytivá brož Motýl je zajímavou kombinací velkých barevných krystalů s malými krystaly jemných,   převážně růžových odstínů. • Kovová část brože je vyrobena z bižuterní slitiny, povrchově upravena barvou zlaté patiny.

DARKA Brož Motýl s krystaly BRBI0009 Bižuterie
242 Kč

Darka Brož Motýl s krystaly • Elegantní dámská třpytivá brož Motýl je zajímavou kombinací velkých barevných krystalů s malými krystaly různých barev a odstínů. • Kovová část brože je vyrobena z bižuterní slitiny, povrchově upravena barvou stříbrné patiny. Osazena je skleněnými  třpytivými krystaly…

DARKA Brož Věneček s krystaly BRBI0002 Bižuterie
242 Kč

Darka Brož Věneček s krystaly • Nadčasová dámská třpytivá brož ve tvaru věnečku je osazena většími i menšími krystaly tří základních barev a jejich odstínů. Pečlivě vybraná kombinace těchto barev působí ve spojení s klasickým motivem věnečku jednoduše a velmi elegantně.

Klenoty Amber Luxusní brož s jantarem - vážka
1 490 Kč

Luxusní ručně dělaná brož z rhodiovaného stříbra (AG 925) v kombinaci s pravým baltským jantarem v různých barvách. Hmotnost: 6,36 gram. Výška: 3,5 cm. Šířka: 5 cm. Šperk od nás obdržíte v dárkové krabičce.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Brože.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Brože výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Brože akce.