BeWooden Dřevěná brož Owl Brooch
290 Kč

Dřevěná brož Owl Brooch je elegantním doplňkem každé stylové ženy. Luxusní dřevěnou brož můžete připnou na sako, šaty, košili, nebo kamkoliv budete chtít. Dřevěná ozdoba má dokonalé zpracování a unikátní design, kterým rozhodně zaujmete.

Klenoty Amber Luxusní stříbrná brož - list
990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krásná stříbrná brož ve tvaru listu je velice vkusným doplňkem.  Stříbro (925/1000), rhodiováno. Hmotnost ~ 4,1 g. Délka – 50 mm. Šířka – 17 mm.

Vejce z onyxu-54%
219 Kč 99 Kč

Akce

Každý kus je originál, kus vybíráme náhodně, do poznámky můžete zvolit černé, do hněda, nebo světlejší. Foto je ilustrativní a nejde poslat přesný kus jako na obrázku.

BeWooden Dřevěná brož Giraffe Brooch
290 Kč

Dřevěná brož Giraffe Brooch pro milovníky divoké africké přírody! Tento stylový doplněk dokonale doladí váš outfit. Bude vypadat skvěle na košili, saku nebo batohu Skrze tuto ručně vyráběnou brož můžete dát najevo také váš pozitivní přístup k přírodě a řemeslné práci.

DARKA Brož Lístky s krystaly BRBI0010 Bižuterie
242 Kč

DARKA Brož Lístky s krystaly • Krásná dámská třpytivá brož Lístky je zajímavě osazena krystaly různých velikostí v příjemných odstínech červených,   růžových, fialových, oranžových a opalitových barev. • Kovová část brože je vyrobena z bižuterní slitiny, povrchově upravena barvou zlaté patiny.

DARKA Brož Motýl s krystaly BRBI0004 Bižuterie
242 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

DARKA Brož Motýl s krystaly • Krásná dámská třpytivá brož Motýl je osazena středně velkými krystaly dvou základních barev a jejich odstínů. Kombinace jemné kovové části brože a velkého množství krystalů u šperku působí i v této cenové relaci luxusním a decentním dojmem.

DARKA Brož Věneček s krystaly BRBI0003 Bižuterie
242 Kč

Darka Brož Věneček s krystaly • Nadčasová dámská třpytivá brož ve tvaru věnečku je osazena většími i menšími krystaly tří základních barev a jejich odstínů. Pečlivě vybraná kombinace těchto barev působí ve spojení s klasickým motivem věnečku jednoduše a velmi elegantně.

Povlečeme vše Hruška z onyxu-41%
339 Kč 199 Kč

Výprodej

Každý kus je originál, kus vybíráme náhodně, do poznámky můžete zvolit černé, do hněda, nebo světlejší. Foto je ilustrativní a nejde poslat přesný kus jako na obrázku.

BeWooden Brož Společně to zvládneme
290 Kč 203 Kč

Díky dřevěné broži Společně to zvládneme můžete dát najevo svůj názor k současné situaci a pomozte těm, kteří to nyní nejvíce potřebují. Koupí jedné brože přispějete na výrobu a pokrytí materiálu dvou roušek.

BeWooden Dřevěná brož 100 let ČSR – brož
290 Kč

Unikátní dřevěná brož z limitované edice k výročí 100 let Československa. Poctivou řemeslnou výrobou vznikl unikátní doplněk nesoucí v sobě veškerý um a krásu hrdého českého i slovenského národa.

BeWooden Dřevěná brož 100 let ČSR – vlajka
290 Kč

Unikátní dřevěná brož z limitované edice k výročí 100 let Československa. Poctivou řemeslnou výrobou vznikl unikátní doplněk nesoucí v sobě veškerý um a krásu hrdého českého i slovenského národa.

BeWooden Dřevěná brož Amadeus Brooch
290 Kč

Dřevěná brož Amadeus Brooch je elegantním a minimalistickým doplňkem. Dřevěnou brož můžete připnou na sako, košili, nebo kamkoliv budete chtít. Navíc má dokonalé zpracování a unikátní design, kterým rozhodně zaujmete.

BeWooden Dřevěná brož Antonín Brooch
290 Kč

Dřevěná brož Antonín Brooch je elegantním a minimalistickým doplňkem. Dřevěnou brož můžete připnou na sako, košili, nebo kamkoliv budete chtít. Navíc má dokonalé zpracování a unikátní design, kterým rozhodně zaujmete.

BeWooden Dřevěná brož Bear Brooch
290 Kč

Dřevěná brož Bear Brooch je elegantním doplňkem každé stylové ženy. Luxusní dřevěnou brož můžete připnou na sako, šaty, košili, nebo kamkoliv budete chtít. Dřevěná ozdoba má dokonalé zpracování a unikátní design, kterým rozhodně zaujmete.

BeWooden Dřevěná brož Bedřich Brooch
290 Kč

Dřevěná brož ve tvaru nápisu Bedřich Brooch je elegantním a minimalistickým doplňkem. Dřevěnou brož můžete připnou na sako, košili, nebo kamkoliv budete chtít. Navíc má dokonalé zpracování a unikátní design, kterým rozhodně zaujmete.

BeWooden Dřevěná brož Bichon Frise Brooch
290 Kč

Dřevěná brož Bichon Frise Brooch pro všechny milovníky čtyřnohých mazlíčků. Tento produkt je vyroben ručně a v souladu s životním prostředím v Beskydech. Vyberte si s široké nabídky psích broží!

BeWooden Dřevěná brož Black Cat Brooch
290 Kč

Dřevěná brož Black Cat Brooch pro všechny milovníky čtyřnohých mazlíčků. Tento produkt je vyroben ručně a v souladu s životním prostředím v Beskydech. Vyberte si s široké nabídky psích broží!

BeWooden Dřevěná brož British Cat Brooch
290 Kč

Dřevěná brož British Cat Brooch pro všechny milovníky čtyřnohých mazlíčků. Tento produkt je vyroben ručně a v souladu s životním prostředím v Beskydech. Vyberte si s široké nabídky psích broží!

BeWooden Dřevěná brož Cassette Brooch
290 Kč

Dřevěná brož Cassette Brooch. Tento produkt je vyroben ručně a v souladu s životním prostředím v Beskydech. Vyberte si s široké nabídky hudebních broží!

BeWooden Dřevěná brož Deer Brooch
290 Kč

Dřevěná brož Deer Brooch je elegantním doplňkem každé stylové ženy. Luxusní dřevěnou brož můžete připnou na sako, šaty, košili, nebo kamkoliv budete chtít. Dřevěná ozdoba má dokonalé zpracování a unikátní design, kterým rozhodně zaujmete.

BeWooden Dřevěná brož Doe Brooch
290 Kč

Dřevěná brož Doe Brooch je elegantním doplňkem každé stylové ženy. Luxusní dřevěnou brož můžete připnou na sako, šaty, košili, nebo kamkoliv budete chtít. Dřevěná ozdoba má dokonalé zpracování a unikátní design, kterým rozhodně zaujmete.

BeWooden Dřevěná brož Drum Brooch
290 Kč

Dřevěná brož Drum Brooch je elegantním a minimalistickým doplňkem. Dřevěnou brož můžete připnou na sako, košili, nebo kamkoliv budete chtít. Navíc má dokonalé zpracování a unikátní design, kterým rozhodně zaujmete.

BeWooden Dřevěná brož Drumsticks Brooch
290 Kč

Dřevěná brož Drumsticks Brooch pro všechny milovníky hudebních nástrojů. Tento produkt je vyroben ručně a v souladu s životním prostředím v Beskydech. Vyberte si s široké nabídky!

BeWooden Dřevěná brož Electric Guitar Brooch
290 Kč

Dřevěná brož Electric Guitar Brooch pro všechny milovníky hudby. Tento produkt je vyroben ručně a v souladu s životním prostředím v Beskydech. Vyberte si s široké nabídky hudebních nástrojů!

BeWooden Dřevěná brož Elephant Brooch
290 Kč

Dřevěná brož Elephant Brooch pro milovníky divoké africké přírody! Tento stylový doplněk dokonale doladí váš outfit. Bude vypadat skvěle na košili, saku nebo batohu Skrze tuto ručně vyráběnou brož můžete dát najevo také váš pozitivní přístup k přírodě a řemeslné práci.

BeWooden Dřevěná brož Fennec Brooch
290 Kč

Dřevěná brož Fennec Brooch pro milovníky divoké africké přírody! Tento stylový doplněk dokonale doladí váš outfit. Bude vypadat skvěle na košili, saku nebo batohu Skrze tuto ručně vyráběnou brož můžete dát najevo také váš pozitivní přístup k přírodě a řemeslné práci.

BeWooden Dřevěná brož Fox Brooch
290 Kč

Dřevěná brož Fox Brooch je elegantním doplňkem každé stylové ženy. Luxusní dřevěnou brož můžete připnou na sako, šaty, košili, nebo kamkoliv budete chtít. Dřevěná ozdoba má dokonalé zpracování a unikátní design, kterým rozhodně zaujmete.

BeWooden Dřevěná brož Grey Cat Brooch
290 Kč

Dřevěná brož Grey Cat Brooch pro všechny milovníky čtyřnohých mazlíčků. Tento produkt je vyroben ručně a v souladu s životním prostředím v Beskydech. Vyberte si s široké nabídky psích broží!

BeWooden Dřevěná brož Guitar Brooch
290 Kč

Dřevěná brož Guitar Brooch pro všechny milovníky hudby. Tento produkt je vyroben ručně a v souladu s životním prostředím v Beskydech. Vyberte si s široké nabídky hudebních nástrojů!

BeWooden Dřevěná brož Hare Brooch
290 Kč

Dřevěná brož Hare Brooch je elegantním doplňkem každé stylové ženy. Luxusní dřevěnou brož můžete připnou na sako, šaty, košili, nebo kamkoliv budete chtít. Dřevěná ozdoba má dokonalé zpracování a unikátní design, kterým rozhodně zaujmete.

BeWooden Dřevěná brož Husky Brooch
290 Kč

Dřevěná brož Husky Brooch pro všechny milovníky čtyřnohých mazlíčků. Tento produkt je vyroben ručně a v souladu s životním prostředím v Beskydech. Vyberte si s široké nabídky psích broží!

BeWooden Dřevěná brož Koala Brooch
290 Kč

Dřevěná brož Koala Brooch pro milovníky divoké africké přírody! Tento stylový doplněk dokonale doladí váš outfit. Bude vypadat skvěle na košili, saku nebo batohu Skrze tuto ručně vyráběnou brož můžete dát najevo také váš pozitivní přístup k přírodě a řemeslné práci.

BeWooden Dřevěná brož Leoš Brooch
290 Kč

Dřevěná brož Leoš Brooch je elegantním a minimalistickým doplňkem. Dřevěnou brož můžete připnou na sako, košili, nebo kamkoliv budete chtít. Navíc má dokonalé zpracování a unikátní design, kterým rozhodně zaujmete.

BeWooden Dřevěná brož Lion Brooch
290 Kč

Dřevěná brož Lion Brooch pro milovníky divoké africké přírody! Tento stylový doplněk dokonale doladí váš outfit. Bude vypadat skvěle na košili, saku nebo batohu Skrze tuto ručně vyráběnou brož můžete dát najevo také váš pozitivní přístup k přírodě a řemeslné práci.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Brože.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Brože výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Brože akce.