IQ Plus IQ-PS012-00 Perkusní set
5 180 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Perkusní set. Sada perkusí v praktickém, nylonovém obalu, který je velmi odolný a sadu ochrání před poškozením i klimatickými vlivy. Obsahuje všechny základní perkuse a je tak vhodná do školek, škol, volnočasových zařízení i domácností.

NINO NINOSET515-WB Perkusní set
4 130 Kč
+ doprava zdarma

Perkusní set. MEINL NINOSET515-WB
Tento velký set perkusí obsahuje 15 různých nástrojů. Jde tak o ideální soupravu pro celou třídu.

Souprava zahrnuje:

NINO NINOSET012 Sada perkusí-10%
4 480 Kč 4 030 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Sada perkusí. MEINL NINO SET 012
Tento set perkusí spadá pod značku Nino Percussion patřící společnosti Meinl. Tyto perkuse jsou vhodné nejen pro děti, ale i pro všechny další hudebníky, kteří hledají levné, ale kvalitní nástroje.

NINO NINOSET1 Perkusní sada
1 560 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Perkusní sada. Tato perkusní sada obsahuje vše, co potřebujete k obohacení vaší hudební produkce o rytmický doprovod. Obsahuje bubínek s paličkou, větší dřevěný shaker, maracas a jingle stick. Dodává se včetně obalu.

NINO NINOSET4 Perkusní sada
1 460 Kč

Perkusní sada. Tato perkusní sada obsahuje vše, co potřebujete k obohacení vaší hudební produkce o rytmický doprovod. Obsahuje několik shakerů ve tvaru ovoce, triangl, ozvučná dřívka a caxixi. Vhodné pro školky, školy i domácnosti.Dodává se včetně obalu.

PP World Shake It Pack Perkusní sada
790 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Perkusní sada. Perkusní sada pro začinající muzikanty. V balení naleznete tři páry rumbakoulí různých velikostí a pár shakerů. Nástroje jsou dodávany v odolné tašce pro snadný tranpsort.

NINO NINOSET100 Fruits Perkusní sada
610 Kč

Perkusní sada. MEINL NINO BOTANY SHAKER FRUIT SET
Tento shaker v podobě různého ovoce spadá pod značku Nino Percussion patřící společnosti Meinl. Tyto perkuse jsou vhodné nejen pro děti, ale i pro všechny další hudebníky, kteří hledají levné, ale kvalitní nástroje.