10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Cestovní lahvičky na kosmetiku

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Aga Cestovní rozprašovač parfému 5 ml Černý Zaparkorun.cz Plnitelný flakon na parfémy, 5 ml
Aga Cestovní rozprašovač parfému 5 ml Černý

Praktický cestovní rozprašovač pro váš oblíbený parfém. Díky malým rozměrům ji můžete nosit stále u sebe. Snadné použití. Opakovaně použitelný výrobek. Kapacita: 5 ml.

můžete mít 12.12.

Aga Cestovní rozprašovač parfému Černý Zaparkorun.cz Plnitelný flakon na parfémy, 5 ml
Aga Cestovní rozprašovač parfému Černý

Cestovní rozprašovač pro váš oblíbený parfém. S touto praktickou pomůckou budete mít svůj oblíbený parfém stále u sebe.

můžete mít 7.12.

Zaparkorun.cz Plnitelný flakon na parfémy, 5 ml Zaparkorun.cz Plnitelný flakon na parfémy, 5 ml
Zaparkorun.cz Plnitelný flakon na parfémy, 5 ml

Díky mini flakónku už nemusíte do práce nosit velké parfémy, které zabírají místo v kabelce. Od teď se můžete přivonět, aniž byste musela vytahovat velkou lahvičku a nemusíte se bát, že se Vám flakon rozbije a vůně vyteče. Šikovný pomocník nezabere místo a jeho čištění je snadné.

můžete mít 11.12. - 12.12.

Bione Cosmetics Cestovní tělové mléko CANNABIS 80 ml Noble Isle , Sada koupelových a sprchových gelů Fresh & Clean Bath & Shower Trio | 3 x 75ml
Bione Cosmetics Cestovní tělové mléko CANNABIS 80 ml

Cannabis zklidňující a regenerační tělové mléko je velmi lehké, rychle vstřebatelné. Obsahuje nejen konopný olej, ale i extrakt z celé zelené rostliny. 

můžete mít 11.12. - 12.12.

Cestovní kosmetická sada s dávkovači Noble Isle , Sada koupelových a sprchových gelů Fresh & Clean Bath & Shower Trio | 3 x 75ml
Cestovní kosmetická sada s dávkovači

Cestovní sada vhodná na všechny vaše cesty. Do malých lahviček můžete přelít vaše oblíbené produkty a můžete je mít při cestování vždy po ruce. Díky malému trychtýři a pumpičce nikdy nebudete mít problém s přeléváním oblíbených kosmetických produktů a budete je tak moci mít kdykoliv u sebe.

můžete mít 7.12. - 8.12.

Noble Isle , Sada koupelových a sprchových gelů Fresh & Clean Bath & Shower Trio | 3 x 75ml Noble Isle , Sada koupelových a sprchových gelů Fresh & Clean Bath & Shower Trio | 3 x 75ml
Noble Isle , Sada koupelových a sprchových gelů Fresh & Clean Bath & Shower Trio | 3 x 75ml

Sada koupelových a sprchových gelů Noble Isle Fresh & Clean Bath & Shower Trio

Trio Fresh & Clean je vynikajícím úvodem do světa jemných vůní Noble Isle a obsahuje tři luxusní cestovní velikosti koupelových a sprchových gelů.

můžete mít 7.12. - 8.12.

T-class® Sada cestovních lahviček (modrá) MIZON Luxusní miniaturní sada Snail Miniature Set
T-class® Sada cestovních lahviček (modrá)

Sada cestovních lahviček. Obchod-kufry.cz. 19 × 16 cm.

můžete mít 7.12. - 8.12.

MIZON Luxusní miniaturní sada Snail Miniature Set MIZON Luxusní miniaturní sada Snail Miniature Set
MIZON Luxusní miniaturní sada Snail Miniature Set

Tato luxusní miniaturní sada se skládá z nejprodávanějších produktů řady Snail v praktických cestovních velikostech. Je ideální jako dárek, do kabelky nebo jako startovací sada, pokud si jen chcete vyzkoušet sérii před nákupem produktů v klasické velikosti.

můžete mít 7.12. - 8.12.

Popron.cz Lahvička s rozprašovačem 50ml MIZON Luxusní miniaturní sada Snail Miniature Set
Popron.cz Lahvička s rozprašovačem 50ml

Pomocník na cesty i na doma. Lahvička s praktickým rozprašovačem se snadno přenese v kabelce i v batohu. Je lehká, skladná a především znovupoužitelná. Můžete ji tedy naplňovat libovolnou tekutinou podle potřeby. Lahvička se hodí i pro doma vyrobené vůně, osvěžovače vzduchu a roztoky.

můžete mít 7.12. - 8.12.

sarcia.eu PRIJA Sada pečující kosmetiky, cestovní kosmetika + kosmetická taštička sarcia.eu PRIJA Sada pečující kosmetiky, cestovní kosmetika + kosmetická taštička
sarcia.eu PRIJA Sada pečující kosmetiky, cestovní kosmetika + kosmetická taštička

Cestovní sada pro péči o tělo a vlasy. Spojka obsahuje vše, co potřebujete na krátký výlet!Výroba:Kosmetika se vyrábí výhradně v Itálii.Balzám na rty, toaletní sada a kabelka jsou vyrobeny v Číně.Stavebnice je sestavena v Itálii.

můžete mít 8.12. - 11.12.

Bione Cosmetics Cestovní balzám na ruce CANNABIS 80 ml sarcia.eu PRIJA Sada pečující kosmetiky, cestovní kosmetika + kosmetická taštička
Bione Cosmetics Cestovní balzám na ruce CANNABIS 80 ml

Bione Cannabis, hojivý a regenerační balzám na ruce pro celou rodinu je středně tučný, výživný, ochranný a hydratační balzám s univerzálním použitím pro všechny typy pokožky, pro celou rodinu.

můžete mít 11.12. - 12.12.

Bione Cosmetics Cestovní regenerační kondicionér CANNABIS 80 ml sarcia.eu PRIJA Sada pečující kosmetiky, cestovní kosmetika + kosmetická taštička
Bione Cosmetics Cestovní regenerační kondicionér CANNABIS 80 ml

Vlasový oplachový kondicionér je velmi jemný a vydatný vlasový kondicionér pro všechny typy vlasů, v BIO formulaci, bez SLS,SLES, bez ropných produktů, bez silikonů a bez parabenů.

můžete mít 11.12. - 12.12.