Počet nalezených produktů: 28

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Georg Jensen Chladicí nádoba na šampaňské Cocktail-23%
4 770 Kč

3 650 Kč

Akce

Elegantní nerezový chladič na lahev sektu dánské značky Georg Jensen pozvedá tradiční přípitek na designový zážitek. Nechte se okouzlit a užívejte skvěle nachlazeného šampaňského .


Georg Jensen Chladící nádoba na víno Manhattan, 20 cm-23%
3 660 Kč

2 800 Kč

Akce

Chladící nádoba na víno Manhattan pomůže uchovat správnou teplotu vašeho oblíbeného vína po celou dobu vašeho stolování.

Zrcadlově leštěná nerezová ocel podtrhne elegantní de.


Georg Jensen Chladicí nádoba na víno Wine & Bar-23%
3 360 Kč

2 570 Kč

Akce

Chladící nádoba na víno s izolujícím efektem zajistí, aby si nápoj zachoval vhodnou teplotu na konzumaci po delší dobu. Leštěný nerez, ze kterého je tento produkt vyroben, jen podtrhuje .


ILSA Chladič na sekt 20x21 cm nerez
1 246 Kč
+ doprava zdarma

Nerezová nádoba na chlazení sektu, perlivého víno, šampaňského o průměru 20cm a výšce 21cm. Víno by se určitě mělo podávat vychlazené buďte vždy připraveni s touto luxusní nádobou která je na to určena.


Kitchen Artist Sada na chlazení vína MEN86VI
599 Kč

495 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Praktická sada na chlazení vína a sektu je originálním dárkem pro všechny milovníky vín. Obsahuje uzavíratelný plastový box na chlazení láhve vína s praktickým očkem pro přenášení.


Fackelmann Chladič na sekt
429 Kč
+ doprava zdarma

Chladič na sekt nerezový v titanově lesklém provedení je zdobený ručním tepáním. Tento originální kousek zazáří na každé slavnostní tabuli. Dopřejte si doušek oblíbeného sektu ve správné teplotě.


Fackelmann Chladič na víno
449 Kč
+ doprava zdarma

Chladič na víno nerezový v titanově lesklém provedení je zdobený ručním tepáním. Tento originální kousek zazáří na každé slavnostní tabuli. Dopřejte si doušek oblíbeného vína ve správné teplotě.


Fackelmann Nádoba na chlazení sektu 22cm TROPICAL
399 Kč

329 Kč
+ doprava zdarma

TROPICAL nádoba na chlazení sektu od výobce Fackelmann v plastovém provedení. Chladič má krásný křišťálový vzhled. Ideální doplněk pro slavnostně prostřený stůl s dobrou společností.


Fackelmann Nádoba na led s víkem
739 Kč
+ doprava zdarma

Nádoba na led s víkem nerezová v titanově lesklém provedení je zdobená ručním tepáním. Tento originální kousek zazáří na každé párty. Umíchejte hostům jejich oblíbený dink a skvěle se bavte.


Marex Trade Chladič na sekt 21 x 22 cm, barva šampaň černá matná
390 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Chladič na sekt je výborný pro udržení teploty podávaného sektu nebo vína. Nádoba z nerezové oceli perfektně poslouží kdykoliv budete potřebovat. Marex Trade Chladič na sekt 21×22 cm, barva šampaň černá matná má dva praktické úchyty pro snadné přenášení.


Marex Trade Chladič na sekt 21 x 22 cm, barva šampaň gold
390 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Chladič na sekt je výborný pro udržení teploty podávaného sektu nebo i vína. Nádoba z nerezové oceli perfektně poslouží kdykoliv budete potřebovat. Marex Trade Chladič na sekt 21×22 cm, barva šampaň černá matná má dva praktické úchyty pro snadné přenášení.


Marex Trade Chladič na víno 18,5 x 12 cm, barva šampaň černá matná
450 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Praktický chladič na víno účinně udrží požadovanou teplotu servírovaného vína. Marex Trade Chladič na víno 18,5×12 cm, barva šampaň černá matná z nerezové oceli využijete při různých oslavách a příležitostech.


Marex Trade Chladič na víno 18,5 x 12 cm, barva šampaň gold
450 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Praktický chladič na víno účinně udrží požadovanou teplotu servírovaného vína. Marex Trade Chladič na víno 18,5×12 cm, barva šampaň gold z nerezové oceli využijete při různých oslavách a příležitostech.


Toro Chladič na víno 12 cm
249 Kč
+ doprava zdarma

Nerezový chladič na víno svým designem přímo ladí s bublinkami sektu, který v něm můžete podávat, aby si i na stole uchoval svojí ideální teplotu. Jeho neotřelý vzhled se bude vyjímat na každém stole.


Toro Chladič na víno 21,5 cm
229 Kč
+ doprava zdarma

Chladič na víno značky Toro o průměru 21,5 cm je vyroben z nerezové oceli a hned na první pohled zaujme svým jednoduchým designem, který doplňují jen dva praktické úchyty pro přenášení.


Toro Chladič na víno 22 cm
199 Kč
+ doprava zdarma

Chladič na víno Toro je vyrobený z nerezové oceli v lesklé úpravě, kterou doplňují plastické proužky a dva úchyty ke snadnému přenášení. Umístěním vína do chladiče bude mít ideální teplotu i při podávání.


Vintage Style Plechový kyblík s otvírákem-16%
299 Kč

249 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Stylový retro kyblík na chlazené pití s připevněným otvírákem je to, co by nemělo chybět na žádné grilovačce či zahradní party. Nikdo nebude hledat zatoulaný otvírák a osvěžení bude stále při ruce.


Sifcon Chladič na šampaňské "DIAMANT" 20x20 cm
1 519 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Nerezová nádoba na chlazení sektu a šampaňského o průměru 20 cm a výšce 20 cm. Šampaňské by se vždy mělo podávat vychlazené – buďte připraveni s touto luxusní nádobou, která je na chlazení určena.


Sifcon Chladič na víno "DIAMANT"
1 519 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Nerezová nádoba na chlazení sektu, perlivého vína a šampaňského od značky Sifcon o průměru 16 cm a výšce 16 cm. Víno by se vždy mělo podávat vychlazené – buďte připraveni s touto luxusní nádobou, která je na chlazení určena.


Toro Chladič na víno černá, měď
319 Kč
+ doprava zdarma

Chladič na víno je nezbytnou součástí každé restaurace či domova milovníka vín. Je vyroben z nerezu s povrchovou úpravou v netradiční originálních barvách černé a mědi.


Winchill Server Chladič na víno
649 Kč

555 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Praktický a skladný chladič na víno jistě ocení každý, kdo si rád dopřeje sklenku bílého vína. Chladič se nechá nachladit v mrazáku, vloží se do lahve s vínem a ideální teplota vína je okamžitě.


Weis Chladící nádoba na sekt
699 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Kvalitní nádoba z nerezové oceli na chlazení vína, sektu apod. Chladič na víno má dvě praktická sklopná ucha a je vysoký 20 cm. Kbelík se hodí nejen v létě ale hlavně ke správnému servírování nápojů.