Toro Chladič na víno 21,5 cm
229 Kč

Chladič na víno značky Toro o průměru 21,5 cm je vyroben z nerezové oceli a hned na první pohled zaujme svým jednoduchým designem, který doplňují jen dva praktické úchyty pro přenášení.

Fackelmann Nádoba na led s víkem
799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nádoba na led s víkem nerezová v titanově lesklém provedení je zdobená ručním tepáním. Tento originální kousek zazáří na každé párty. Umíchejte hostům jejich oblíbený dink a skvěle se bavte.

Fackelmann Nádoba na chlazení sektu 22cm TROPICAL
399 Kč 329 Kč

TROPICAL nádoba na chlazení sektu od výobce Fackelmann v plastovém provedení. Chladič má krásný křišťálový vzhled. Ideální doplněk pro slavnostně prostřený stůl s dobrou společností.

Fackelmann Chladič na sekt
489 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chladič na sekt nerezový v titanově lesklém provedení je zdobený ručním tepáním. Tento originální kousek zazáří na každé slavnostní tabuli. Dopřejte si doušek oblíbeného sektu ve správné teplotě.

Sifcon Chladič na šampaňské "DIAMANT" 20x20 cm
1 519 Kč
+ doprava zdarma

Nerezová nádoba na chlazení sektu a šampaňského o průměru 20 cm a výšce 20 cm. Šampaňské by se vždy mělo podávat vychlazené – buďte připraveni s touto luxusní nádobou, která je na chlazení určena.

Sifcon Chladič na víno "DIAMANT"
1 519 Kč
+ doprava zdarma

Nerezová nádoba na chlazení sektu, perlivého vína a šampaňského od značky Sifcon o průměru 16 cm a výšce 16 cm. Víno by se vždy mělo podávat vychlazené – buďte připraveni s touto luxusní nádobou, která je na chlazení určena.

Butlers Chladič lahví
799 Kč

Chladných 8 stupňů pro sekty a šampaňské a osvěžujících 10 – 12 stupňů pro bílá vína – tak doporučují odborníci na víno. Poté stačí dát led do velkého Champagne Kbelíku na led – a špunty mohou létat. Rozměry: V 19 cm. Materiál: nerez.

Toro Chladič na víno černá, měď
319 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Chladič na víno je nezbytnou součástí každé restaurace či domova milovníka vín. Je vyroben z nerezu s povrchovou úpravou v netradiční originálních barvách černé a mědi.

Fackelmann Chladič na víno
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chladič na víno nerezový v titanově lesklém provedení je zdobený ručním tepáním. Tento originální kousek zazáří na každé slavnostní tabuli. Dopřejte si doušek oblíbeného vína ve správné teplotě.

Toro Chladič na víno 12 cm
249 Kč

Nerezový chladič na víno svým designem přímo ladí s bublinkami sektu, který v něm můžete podávat, aby si i na stole uchoval svojí ideální teplotu. Jeho neotřelý vzhled se bude vyjímat na každém stole.

Winchill Server Chladič na víno
649 Kč

Praktický a skladný chladič na víno jistě ocení každý, kdo si rád dopřeje sklenku bílého vína. Chladič se nechá nachladit v mrazáku, vloží se do lahve s vínem a ideální teplota vína je okamžitě.

Weis Chladící nádoba na sekt
699 Kč

Kvalitní nádoba z nerezové oceli na chlazení vína, sektu apod. Chladič na víno má dvě praktická sklopná ucha a je vysoký 20 cm. Kbelík se hodí nejen v létě ale hlavně ke správnému servírování nápojů.

Toro Chladič na víno 22 cm
199 Kč

Chladič na víno Toro je vyrobený z nerezové oceli v lesklé úpravě, kterou doplňují plastické proužky a dva úchyty ke snadnému přenášení. Umístěním vína do chladiče bude mít ideální teplotu i při podávání.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: