Georg Jensen Chladicí nádoba na víno Wine & Bar-16%
3 859 Kč

3 219 Kč

Akce

Chladící nádoba na víno s izolujícím efektem zajistí, aby si nápoj zachoval vhodnou teplotu na konzumaci po delší dobu. Leštěný nerez, ze kterého je tento produkt vyroben, jen podtrhuje .


Fackelmann Chladič na sekt
429 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chladič na sekt nerezový v titanově lesklém provedení je zdobený ručním tepáním. Tento originální kousek zazáří na každé slavnostní tabuli. Dopřejte si doušek oblíbeného sektu ve správné teplotě.


Fackelmann Chladič na víno
449 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chladič na víno nerezový v titanově lesklém provedení je zdobený ručním tepáním. Tento originální kousek zazáří na každé slavnostní tabuli. Dopřejte si doušek oblíbeného vína ve správné teplotě.


Fackelmann Nádoba na chlazení sektu 22cm TROPICAL
399 Kč

329 Kč

TROPICAL nádoba na chlazení sektu od výobce Fackelmann v plastovém provedení. Chladič má krásný křišťálový vzhled. Ideální doplněk pro slavnostně prostřený stůl s dobrou společností.


Fackelmann Nádoba na led s víkem
739 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nádoba na led s víkem nerezová v titanově lesklém provedení je zdobená ručním tepáním. Tento originální kousek zazáří na každé párty. Umíchejte hostům jejich oblíbený dink a skvěle se bavte.


Koopman Chladič na sekt 21 x 22 cm, barva šampaň černá matná
390 Kč

349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chladič na sekt je výborný pro udržení teploty podávaného sektu nebo vína. Nádoba z nerezové oceli perfektně poslouží kdykoliv budete potřebovat. Marex Trade Chladič na sekt 21 × 22 cm, barva šampaň černá matná má dva praktické úchyty pro snadné přenášení.


Koopman Chladič na víno 18,5 x 12 cm, barva šampaň černá matná
450 Kč

399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktický chladič na víno účinně udrží požadovanou teplotu servírovaného vína. Marex Trade Chladič na víno 18,5 × 12 cm, barva šampaň černá matná z nerezové oceli využijete při různých oslavách a příležitostech.


Koopman Chladič na víno 18,5 x 12 cm, barva šampaň gold
450 Kč

399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktický chladič na víno účinně udrží požadovanou teplotu servírovaného vína. Marex Trade Chladič na víno 18,5 × 12 cm, barva šampaň gold z nerezové oceli využijete při různých oslavách a příležitostech.


Sifcon Chladič na šampaňské "DIAMANT" 20x20 cm
1 519 Kč

Nerezová nádoba na chlazení sektu a šampaňského o průměru 20 cm a výšce 20 cm. Šampaňské by se vždy mělo podávat vychlazené – buďte připraveni s touto luxusní nádobou, která je na chlazení určena.


Sifcon Chladič na víno "DIAMANT"
1 519 Kč

Nerezová nádoba na chlazení sektu, perlivého vína a šampaňského od značky Sifcon o průměru 16 cm a výšce 16 cm. Víno by se vždy mělo podávat vychlazené – buďte připraveni s touto luxusní nádobou, která je na chlazení určena.


Toro Chladič na víno 12 cm
249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nerezový chladič na víno svým designem přímo ladí s bublinkami sektu, který v něm můžete podávat, aby si i na stole uchoval svojí ideální teplotu. Jeho neotřelý vzhled se bude vyjímat na každém stole.


Toro Chladič na víno 21,5 cm
229 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chladič na víno značky Toro o průměru 21,5 cm je vyroben z nerezové oceli a hned na první pohled zaujme svým jednoduchým designem, který doplňují jen dva praktické úchyty pro přenášení.


Toro Chladič na víno černá, měď
319 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chladič na víno je nezbytnou součástí každé restaurace či domova milovníka vín. Je vyroben z nerezu s povrchovou úpravou v netradiční originálních barvách černé a mědi.


Weis Chladící nádoba na sekt
699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní nádoba z nerezové oceli na chlazení vína, sektu apod. Chladič na víno má dvě praktická sklopná ucha a je vysoký 20 cm. Kbelík se hodí nejen v létě ale hlavně ke správnému servírování nápojů.


Fackelmann Chladič na sekt - zánovní
429 Kč

369 Kč

Zánovní

""Chladič na sekt nerezový v titanově lesklém provedení je zdobený ručním tepáním. Tento originální kousek zazáří na každé slavnostní tabuli. Dopřejte si doušek oblíbeného sektu ve správné teplotě.""


Toro Chladič na víno 22 cm
199 Kč

Chladič na víno Toro je vyrobený z nerezové oceli v lesklé úpravě, kterou doplňují plastické proužky a dva úchyty ke snadnému přenášení. Umístěním vína do chladiče bude mít ideální teplotu i při podávání.


Winchill Server Chladič na víno
649 Kč

Praktický a skladný chladič na víno jistě ocení každý, kdo si rád dopřeje sklenku bílého vína. Chladič se nechá nachladit v mrazáku, vloží se do lahve s vínem a ideální teplota vína je okamžitě.