Sháníte zboží z kategorie chladicí boxy pasivní? U nás na MALL.cz si jej můžete srovnat podle parametrů nebo od nejlevnějšího či od nejlépe hodnoceného ostatními uživateli.

Zobrazit více
  • Nákup vám doručíme ještě dnes, nebo až budete chtít.
  • Produkty z kategorie chladicí boxy pasivní vám přivezeme domů, nebo si nákup můžete vyzvednout v jednom z našich 700 výdejních míst.
  • Operátoři naší klientské podpory řeší požadavky zákazníků 24 hodin denně.
  • Zboží můžete zaplatit online, dobírkou nebo třeba až za 30 dní s MALL Pay.
  • Pokud zakoupený výrobek nesplňuje vaše představy, lze jej vrátit do 14 dnů bez udání důvodu.

U nás na MALL.cz najdete dalších 1 000 000 výrobků .

-26%
CarPoint Chladící box 24l
9x

CarPoint Chladící box 24l

669 Kč
494 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Možnost přenášení za výklopné plastové madlo, ideální nejen pro cestování, sport, pikniky a kemping, snadno omyvatelný vnitřní povrch, vyrobeno ze speciálního termoizolačního materiálu, objem 24l, pro použití s chladícími vložkami

Od prodejce MALL
Campingaz Icetime Plus 26L
25x

Campingaz Icetime Plus 26L

1 029 Kč

Praktický chladicí box. Campingaz Icetime Plus 26 l nabízí při užití chladicích vložek až 22 hodin chlazení. Výbornou izolaci boxu zajišťuje polyuretanová pěna, která se nachází i v oblasti dna, rohů a víka. Box je vybaven ergonomickou rukojetí se zámkem proti náhodnému otevření. Víko lze použít jako servírovací a odkládací podnos.

Od prodejce MALL
Campingaz Icetime 13 l
5x

Campingaz Icetime 13 l

769 Kč

Praktický chladicí box. Campingaz Icetime 13 l nabízí při užití chladicích vložek až 17 hodin chlazení. Výbornou izolaci boxu zajišťuje polyuretanová pěna, která se nachází i v oblasti dna, rohů a víka. Box je vybaven ergonomickou rukojetí se zámkem proti náhodnému otevření. Víko lze použít jako servírovací a odkládací podnos.

Od prodejce MALL
-20%
Campingaz Icetime Plus 30L
62x

Campingaz Icetime Plus 30L

1 049 Kč
839 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Praktický chladicí box. Campingaz Icetime Plus 30 l nabízí při užití chladicích vložek až 25 hodin chlazení. Výbornou izolaci boxu zajišťuje polyuretanová pěna, která se nachází i v oblasti dna, rohů a víka. Box je vybaven ergonomickou rukojetí se zámkem proti náhodnému otevření. Víko lze použít jako servírovací a odkládací podnos.

Od prodejce MALL
HolidaySport Chladící box 10 l fialový

HolidaySport Chladící box 10 l fialový

239 Kč

Chladící box Adriatic, objem 10 litrů, rozměr 28 × 18× 28(výška) cm. Dovnitř se vleze celkem 6 jednolitrových lahví. Box je velmi lehký, jelikož je vyroben z plastu. Vyrobeno v Itálii.

Adriatic Chladící box 10 l ratan modrý

Adriatic Chladící box 10 l ratan modrý

259 Kč

Chladící box Adriatic s ratanovým dekorem, objem 10 litrů, rozměr 30 × 18× 28(výška) cm. Dovnitř se vleze celkem 6 jednolitrových lahví. Box je velmi lehký, jelikož je vyroben z plastu. Vyrobeno v Itálii.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Chladící boxy pasivní.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Chladící boxy pasivní výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Chladící boxy pasivní akce.