10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

U nás na MALL.cz najdete více než 1 000 000 produktů, mezi nimi i zboží chladicí tašky. Pořiďte si pomůcky pro sport nebo kempování u nás na MALL.cz a využijte našich výhod:

Zobrazit více
  • Zakoupené zboží z kategorie chladicí tašky doručíme dnes, či jindy podle vašich preferencí.
  • Nákup si můžete vyzvednout i sami ve více než 700 výdejních místech.
  • Potřebujete si vybrané produkty z kategorie chladicí tašky nejprve vyzkoušet? S MALL Pay odložíte platbu za nákup klidně až o 30 dní.
  • Pokud nebudete spokojeni, můžete nám zboží vrátit do 14 dní.
  • Zákaznická podpora MALL.cz řeší požadavky zákazníků

Prohlédněte si nejnovější zbožíze sekce chladicí tašky či dejte na ostatní zákazníky a vybírejte z nejlépe hodnocených produktů. Pokud chcete na nákupu ušetřit, nenechte si ujít produkty ve výprodeji.

Chybí vám ještě něco? U nás na MALL.cz najdete spoustu zboží.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Campingaz Cooler The Office Backpack 18L Campingaz Cooler The Office Backpack 18L
Campingaz Cooler The Office Backpack 18L

Chladicí batoh o objemu 18 l disponuje oddělenými přihrádkami pro notebook. Vnitřní prostor je s antibakteriální úpravou a snadno se udržuje. Campingaz Cooler The Office Backpack 18L je v elegantním provedení.

můžete mít DNES

Od MALL
Aga Dětská termotaška krokodýl Campingaz Cooler The Office Backpack 18L
Aga Dětská termotaška krokodýl

Skvělá izolační taška na snídani. Hodí se do školy, do práce i na pláž. Má přihrádku na zip, do které se snadno vejde sendvič nebo termoska. Design: krokodýl. Materiál: polyester. Dlouhá. rukojeti: cca. 8cm. Rozměry. taška: 21,5×14,5×15,5 cm.

můžete mít 11.3.

Aga Dětská termotaška jednorožec Campingaz Cooler The Office Backpack 18L
Aga Dětská termotaška jednorožec

Skvělá izolační taška na snídani. Hodí se do školy, do práce i na pláž. Má přihrádku na zip, do které se snadno vejde sendvič nebo termoska. Design: jednorožec. Materiál: polyester. Dlouhá. rukojeti: cca. 8cm. Rozměry. taška: 21,5×14,5×15,5 cm.

můžete mít 11.3.

Aga Dětská termotaška liška oranžová Cool Termoizolační Turistická Termotaška, Taška Batoh Chladící, Na Pláž, Piknik, Jídlo, Nákupy 20 L Tmavě modrá
Aga Dětská termotaška liška oranžová

Skvělá izolační taška na snídani. Hodí se do školy, do práce i na pláž. Má přihrádku na zip, do které se snadno vejde sendvič nebo termoska. Design: liška. Materiál: polyester. Dlouhá. rukojeti: cca. 8cm. Rozměry. taška: 21,5×14,5×15,5 cm.

můžete mít 11.3.

Cool Termoizolační Turistická Termotaška, Taška Batoh Chladící, Na Pláž, Piknik, Jídlo, Nákupy 20 L Tmavě modrá Cool Termoizolační Turistická Termotaška, Taška Batoh Chladící, Na Pláž, Piknik, Jídlo, Nákupy 20 L Tmavě modrá
Cool Termoizolační Turistická Termotaška, Taška Batoh Chladící, Na Pláž, Piknik, Jídlo, Nákupy 20 L Tmavě modrá

Termobatoh je vynikající alternativou k tradiční turistické ledničce. Stejně dobře udržuje nízkou teplotu přenášených potravin nebo nápojů a zároveň vám právě díky tvaru batohu ponechává volné ruce a umožňuje dlouhé výlety.

můžete mít 11.3.

Springos Piknikový termo koš na potraviny 28l SPRINGOS CS0025 - bílý/modrý Cool Termoizolační Turistická Termotaška, Taška Batoh Chladící, Na Pláž, Piknik, Jídlo, Nákupy 20 L Tmavě modrá
Springos Piknikový termo koš na potraviny 28l SPRINGOS CS0025 - bílý/modrý

Piknikový termo koš na potraviny 28l SPRINGOS CS0025 – bílý/modrý Piknikový koš je ideálním společníkem na cesty – vezměte si ho na každou cestu, kde chcete jíst teplé nebo chlazené produkty venku. Námi nabízená termo taška je lehká, praktická a má ergonomickou rukojeť, takže se velmi pohodlně přen

můžete mít 8.3. - 11.3.

Severno Chladící taška, termotaška z termoizolační folií Spokey Termotaška s chladícím gelem ve stěnách ICECUBE 3 NEW, 8 l
Severno Chladící taška, termotaška z termoizolační folií

Termotaška na svačinu nebo oběd je nyní velmi oblíbenou pomůckou zejména pro pracující a pro děti, udrží jídlo a nápoje déle v požadované teplotě.  Termotaška SEVERNO HOME je také ideální na výlety, delší cesty, do kempu i k vodě.

můžete mít 7.3. - 8.3.

Aga Dětská termotaška liška růžová Spokey Termotaška s chladícím gelem ve stěnách ICECUBE 3 NEW, 8 l
Aga Dětská termotaška liška růžová

Skvělá izolační taška na snídani. Hodí se do školy, do práce i na pláž. Má přihrádku na zip, do které se snadno vejde sendvič nebo termoska. Design: růžová liška. Materiál: polyester. Dlouhá. rukojeti: cca. 8cm. Rozměry. taška: 21,5×14,5×15,5 cm.

můžete mít 11.3.

Spokey Termotaška s chladícím gelem ve stěnách ICECUBE 3 NEW, 8 l Spokey Termotaška s chladícím gelem ve stěnách ICECUBE 3 NEW, 8 l
Spokey Termotaška s chladícím gelem ve stěnách ICECUBE 3 NEW, 8 l

Chladící termotaška Spokey ICECUBE 3 NEW, kterou si můžete vzít prakticky kamkoliv, jelikož je přímo navržena pro snadné každodenní přenášení. Do uzavíratelného vnitřního prostoru s objemem 8 l uložíte vše, co budete potřebovat. Integrovaná chladící gelová vložka ve stěnách zajistí, že vaše oblíbené nápoje a občerstvení zůstanou po dlouhou dobu vždy chladné. Skvěle se bude hodit na vašich rodinných výletech, piknicích nebo letních dovolených.

můžete mít DNES

Od MALL
Aga Termotaška 4 l Zelená Fitmark Termotaška na jídlo THE LOCKER MIDNIGHT
Aga Termotaška 4 l Zelená

Termotaška Aga o objemu 4 l vám udrží jídlo a pití déle teplé nebo studené při každodenním použití.

můžete mít 6.3.

Fitmark Termotaška na jídlo THE LOCKER MIDNIGHT Fitmark Termotaška na jídlo THE LOCKER MIDNIGHT
Fitmark Termotaška na jídlo THE LOCKER MIDNIGHT

Termotaška THE LOCKER uchová vaše jídlo celý den čerstvé. Obsahuje celkem 5 stohovatelných krabiček! 2 x (1000 ml), 3 x (500 ml). 2 velké chladící gely.

můžete mít 6.3. - 7.3.

Merco Multipack 2ks PT 10 chladící taška černá Fitmark Termotaška na jídlo THE LOCKER MIDNIGHT
Merco Multipack 2ks PT 10 chladící taška černá

Praktická termotaška s vnitřní vrstvou z ALU fólie vhodná na nápoje a potraviny. Rozměry 21 × 155 × 17 cm. Prodává se jako multipack 2ks.

můžete mít 6.3.

Termotašky

Chladicí taška neboli termotaška je obvykle vybavena izolační folií, která udrží teplotu pokrmů uvnitř. Funguje tedy na principu pasivního chlazení. Pokud ale potřebujete potraviny chladit neustále, doporučujeme aktivní chladicí box, který zapojíte do běžné či automobilové zásuvky.

Jak vybrat termotašku

  • Objem – 5 l na menší výlet, 10 – 15 l na celodenní výlety, 20 l pro celou rodinu na den.
  • Aktivní/pasivní chlazení – chlazení vlivem izolačního materiálu či el. udržovaná teplota.

Chladicí taška do auta

Při cestách autem můžete využít pasivní nebo aktivní chladicí tašky. Pasivní chladicí tašky udržují obsah v chladu díky speciálním materiálům a chladícím polštářkům uvnitř. Aktivní chladící tašky zapojíte do automobilové zásuvky.

Termotaška na jídlo

Termotašky na jídlo jsou obvykle s několika oddělenými přihrádkami, kam lze umístit krabičky s teplým či studeným pokrmem. Vnitřek tašky se postará o co nejdelší zachování teploty, abyste nemuseli jídlo ohřívat či chladit.

Chladicí pikniková taška

Chladící pikniková taška udrží obsah chladný po několik hodin, některé modely i okolo 10 hodin. Piknikové tašky jsou upraveny pro snadné přenášení a mohou obsahovat popruhy pro připevnění piknikové deky.

Chladicí taška 12 V

Chladicí taška elektrická má aktivní chlazení a připojovací kabel na 12 V. Je ideální na delší cesty nebo na kempování v přírodě. Zpravidla se jedná o modely s velkým objemem, ale s nastavitelnými popruhy a sklopnými přihrádkami pro snadnější přenášení.

Chladicí box

Chladicí box je vybaven kompresorem a napájí se ze zástrčky automobilu nebo z běžné zásuvky. Je možné jej použít jako chladničku i jako mrazničku. Snadno se přenáší a bývá doplněn ovládacím panelem s displejem. Chladicí box můžete pořídit o objemu 18 až 50 l.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Chladicí tašky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Chladicí tašky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Chladicí tašky akce.