Campingaz Minimaxi 19 L

Campingaz Minimaxi 19 L

Hodnocení: 5
449 Kč

399 Kč

Praktická chladicí taška. Campingaz Minimaxi 19 l je větší chladicí taška udeální například na picnic v přírodě. Taška je vyvedená v moderním designu. Velkou výhodou je možnost tašku složit pro úsporu skladovacího prostoru. Taška má ramenní popruh a pohodlně pojmě až 6 lahví o objemu 1,5 l.


Campingaz Shopping Cooler 15 l
499 Kč

449 Kč

Stylová chladicí taška Campingaz Shopping cooler 15l je vhodná na pikniky v přírodě i na pláži. Taška se zajímavým degignem pojme až 5 lahví o objemu 1,5 litru. Zavařené vnitřní švy v případě poškození obalu potravin zabrání průniku do izolačního systému.


Campingaz Entertainer 16 l

Campingaz Entertainer 16 l

Hodnocení: 4,5
649 Kč

579 Kč

Chladící taška vhodná na pikniky v přírodě i na pláži ve středomoří. Taška s praktickou vodotěsnou kapsou pojme nezbytnosti pro vás i vaší rodinu a navíc skvěle vypadá. Campingaz Entertainer 16 l zaujme velikostí i kvalitou zpracování.


Coleman 24 CAN COOLER (šedá)
999 Kč

899 Kč

Záruka 3 roky

Chladící taška Coleman Can Cooler 24 s plastovou vložkou o objemu 8,5 litry. Ideální na piknik, denní výlety či pobyt na pláži. Vyjímatelná plastová vložka pojme 24 plechovek 0,33 l.


Spokey SAN REMO Plážová termo taška
365 Kč

332 Kč

Plážová taška se kapsou obsahuje pěnovou izolační vrstvu, která udržuje potraviny a nápoje studené několik hodin. Praktická ucha jsou dlouhá a umožňují nošení přes rameno. Spokey SAN REMO Plážová termo taška najde využití především během pikniků, dovolených a letních výletech.


Outwell Albatross L-44%
1 339 Kč

749 Kč

Akce

Outwell Albatross L je chladící taška nabízející dostatek prostoru pro sváteční chvíle. Ideální pro větší setkání rodiny nebo přátel.


Coleman 12 CAN COOLER (modrá)
799 Kč

639 Kč

Záruka 3 roky

Chladicí taška Coleman 12 CAN COOLER s plastovou vložkou o objemu 4,25 litry. Ideální na piknik, denní výlety či pobyt na pláži. Vyjímatelná plastová vložka pojme 12 plechovek 0,33 l.


Campingaz Entertainer Dual 18 l
899 Kč

809 Kč

Chladící taška je vzhledem ke své úctyhodné velikosti vhodná na pikniky v přírodě i na pláži bez obav z malého prostoru. Taška atraktivního vzhledu s praktickými dvěma komorami, jejíž spodní kapsa je potažena EVA fólií. Campingaz Entertainer Dual 18 l je vybavena zavíracím zpevněným dnem, což se hodí u pokrmů, u kterých chcete předejít vylití.


Campingaz Entertainer 12L
549 Kč

489 Kč

Chladící taška je vhodná na pikniky s vašimi nejbližšími v lese i na dovolené u moře. Taška atraktivního vzhledu s praktickou vodotěsnou kapsou pojme rodinný oběd nebo zásobu pití na většinu dne. Campingaz Entertainer 12L zaujme nevšedním vzhledem a skvělou chladící funkcí.


Dakine Lunch Box 5L
749 Kč

Izolovaný termo box o objemu 5 l je vhodný na různé pikniky nebo výlety. Uzavíratelná kapsa udrží vaše potraviny teplé nebo studené. Dakine Lunch Box 5L Rincon obsahuje poutko pro snažší přenos.


Campingaz Beach Coolbag
799 Kč

719 Kč

Víceúčelová praktická termo taška. Campingaz Beach Coolbag o objemu 15 l s popruhem přes rameno je skvělým stylovým doplňkem na pláž a všude tam, kde potřebujete vaše nápoje a občerstvení udržet v chladu. Taška je se díky použitému materiálu snadno čistí a je antimikrobiální.


Outwell Albatross M-44%
1 189 Kč

659 Kč

Akce

Outwell Albatross M je chladící taška nabízející dostatek prostoru pro sváteční chvíle. Ideální pro setkání rodiny nebo přátel.


Spokey LUNCH BOX BLUE Termotaška s plastovým boxem vč. příborů
306 Kč

278 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Termotaška se 2 komorami obsahuje pěnovou izolační vrstvu, která udržuje potraviny a nápoje studené několik hodin. Ve spodní části je plastová krabička se sadou příborů. Spokey LUNCH BOX BLUE Termotaška s plastovým boxem vč. příborů je skvělá na výlety, pikniky i do školy.


Outwell Puffin Dark Petrol
739 Kč

659 Kč

Akce

Outwell Puffin je chladicí i nákupní taška je výbornou volbou pro ty, kdo hledají všestrannou moderní tašku poskytující praktickou izolaci. Nosná oka lze přeměnit na popruh přes rameno.


Spokey LUNCH BOX PINK Termotaška s plastovým boxem vč. příborů
306 Kč

278 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Termotaška se 2 komorami obsahuje pěnovou izolační vrstvu, která udržuje potraviny a nápoje studené několik hodin. Ve spodní části je plastová krabička se sadou příborů. Spokey LUNCH BOX PINK Termotaška s plastovým boxem vč. příborů je skvělá na výlety, pikniky i do školy.


Spokey RIMINI Termo batoh
373 Kč

339 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Termo batoh obsahuje pěnovou izolační vrstvu, která udržuje potraviny a nápoje studené několik hodin. Ramenní popruhy jsou nastavitelné a zip obousměrný. Spokey RIMINI Termo batoh najde využití především během pikniků, dovolených a letních výletech.


Spokey ICECUBE 4 Termo taška s chladícím gelem ve stěnách 12 l
492 Kč

448 Kč

Termotaška na zip obsahuje chladící gel, který udržuje potraviny a nápoje studené několik hodin. Gel je možné nechat zmrazit, účinek se tak výrazně prodlouží. Spokey ICECUBE 4 Termo taška s chladícím gelem ve stěnách 12 l je skvělá na výlety i pikniky.


Spokey LEVANTE Plážová termo taška
365 Kč

332 Kč

Plážová taška se 3 kapsami obsahuje pěnovou izolační vrstvu, která udržuje potraviny a nápoje studené několik hodin. Praktická ucha jsou dlouhá a umožňují nošení přes rameno. Spokey LEVANTE Plážová termo taška najde využití především během pikniků, dovolených a letních výletech.


Spokey LUNCH BOX ICE Termo taška s chladícím gelem ve stěnách
265 Kč

241 Kč

Termotaška na zip obsahuje chladící gel, který udržuje potraviny a nápoje studené několik hodin. Gel je možné nechat zmrazit, účinek se tak výrazně prodlouží. Spokey LUNCH BOX ICE Termo taška s chladícím gelem ve stěnách je skvělá na výlety i pikniky.


Easy Camp Coolbag Stripe L
520 Kč

319 Kč

Chladicí taška o objemu 28 l disponuje svařovanými švy, které zamezují propouštění vody. Přední strana obsahuje kapsu na zip vhodnou na příbory a ubrousky. Easy Camp Coolbag Stripe L je snadno omyvatelná a má ramenní popruhy.