U nás na MALL.cz najdete více než 1 000 000 produktů, mezi nimi i zboží chladicí tašky. Pořiďte si pomůcky pro sport nebo kempování u nás na MALL.cz a využijte našich výhod:

Zobrazit více
  • Zakoupené zboží z kategorie chladicí tašky doručíme dnes, či jindy podle vašich preferencí.
  • Nákup si můžete vyzvednout i sami ve více než 700 výdejních místech.
  • Potřebujete si vybrané produkty z kategorie chladicí tašky nejprve vyzkoušet? S MALL Pay odložíte platbu za nákup klidně až o 30 dní.
  • Pokud nebudete spokojeni, můžete nám zboží vrátit do 14 dní.
  • Zákaznická podpora MALL.cz řeší požadavky zákazníků

Prohlédněte si nejnovější zbožíze sekce chladicí tašky či dejte na ostatní zákazníky a vybírejte z nejlépe hodnocených produktů. Pokud chcete na nákupu ušetřit, nenechte si ujít produkty ve výprodeji.

Chybí vám ještě něco? U nás na MALL.cz najdete spoustu zboží.

-37%
Campingaz Cooler The Office Backpack 18L
2x

Campingaz Cooler The Office Backpack 18L

699 Kč
439 Kč

Chladicí batoh o objemu 18 l disponuje oddělenými přihrádkami pro notebook. Vnitřní prostor je s antibakteriální úpravou a snadno se udržuje. Campingaz Cooler The Office Backpack 18L je v elegantním provedení.

Od prodejce MALL
Campingaz Cooler The Office Messenger bag 16L
3x

Campingaz Cooler The Office Messenger bag 16L

599 Kč

Chladicí batoh o objemu 16 l disponuje oddělenými přihrádkami pro notebook. Vnitřní prostor je s antibakteriální úpravou a snadno se udržuje. Campingaz Cooler The Office Messenger bag 16L je v elegantním provedení.

Od prodejce MALL
KAMOON Termo taška k vodě

KAMOON Termo taška k vodě

259 Kč

Stylová taška s termo přihrádkou, kterou si můžete vzít například na grilování, do kempu, na pláž, či na výlet.

Partner: Kamoon.cz
Campingaz Minimaxi 19 L Ethnic
81x

Campingaz Minimaxi 19 L

499 Kč

Praktická chladicí taška. Campingaz Minimaxi 19 l je větší chladicí taška udeální například na picnic v přírodě. Taška je vyvedená v moderním designu. Velkou výhodou je možnost tašku složit pro úsporu skladovacího prostoru. Taška má ramenní popruh a pohodlně pojmě až 6 lahví o objemu 1,5 l.

Od prodejce MALL
Orion Chladící vložka 900 g

Orion Chladící vložka 900 g

89 Kč

Chladicí vložka napomáhá v termotaškách či termoboxech udržet stálou teplotu. Vložte ji na několik hodin do ledničky či mrazáku, a poté ji přidejte k jídlu a pití do chladícího boxu. Chladicí vložka má hmotnost 900 g a je naplněná destilovanou vodou.

Partner: 4DAVE
-30%
Spokey Termotaška s chladícím gelem ve stěnách ICECUBE 4 NEW, 12 l

Spokey Termotaška s chladícím gelem ve stěnách ICECUBE 4 NEW, 12 l

532 Kč
369 Kč
Novinka

Chladící termotaška Spokey ICECUBE 4 NEW, kterou si můžete vzít prakticky kamkoliv, jelikož je přímo navržena pro snadné každodenní přenášení. Do uzavíratelného vnitřního prostoru s objemem 12 l uložíte vše, co budete potřebovat. Integrovaná chladící gelová vložka ve stěnách zajistí, že vaše oblíbené nápoje a občerstvení zůstanou po dlouhou dobu vždy chladné. Skvěle se bude hodit na vašich rodinných výletech, piknicích nebo letních dovolených.

Od prodejce MALL
Spokey Termotaška s chladícím gelem ve stěnách ICECUBE 3 NEW, 8 l

Spokey Termotaška s chladícím gelem ve stěnách ICECUBE 3 NEW, 8 l

479 Kč
Novinka

Chladící termotaška Spokey ICECUBE 3 NEW, kterou si můžete vzít prakticky kamkoliv, jelikož je přímo navržena pro snadné každodenní přenášení. Do uzavíratelného vnitřního prostoru s objemem 8 l uložíte vše, co budete potřebovat. Integrovaná chladící gelová vložka ve stěnách zajistí, že vaše oblíbené nápoje a občerstvení zůstanou po dlouhou dobu vždy chladné. Skvěle se bude hodit na vašich rodinných výletech, piknicích nebo letních dovolených.

Od prodejce MALL
Spokey Termotaška s chladícím gelem ve stěnách ICECUBE 2 NEW, 5 l

Spokey Termotaška s chladícím gelem ve stěnách ICECUBE 2 NEW, 5 l

461 Kč
409 Kč
Novinka

Chladící termotaška Spokey ICECUBE 2 NEW, kterou si můžete vzít prakticky kamkoliv, jelikož je přímo navržena pro snadné každodenní přenášení. Do uzavíratelného vnitřního prostoru s objemem 5 l uložíte vše, co budete potřebovat. Integrovaná chladící gelová vložka ve stěnách zajistí, že vaše oblíbené nápoje a občerstvení zůstanou po dlouhou dobu vždy chladné. Skvěle se bude hodit na vašich rodinných výletech, piknicích nebo letních dovolených.

Od prodejce MALL
Spokey Termotaška SAN REMO, vzor ananas, 52x20x40 cm

Spokey Termotaška SAN REMO, vzor ananas, 52x20x40 cm

393 Kč
349 Kč
Novinka

Chladící termotaška Spokey SAN REMO, kterou si můžete vzít prakticky kamkoliv, jelikož je přímo navržena pro snadné každodenní přenášení. Do uzavíratelného velkého vnitřního prostoru s celkovým objemem cca 21 l uložíte vše, co budete potřebovat. Také zajistí, že vaše oblíbené nápoje a občerstvení zůstanou po dlouhou dobu vždy chladné. Skvěle se bude hodit na vašich rodinných výletech, piknicích nebo letních dovolených.

Od prodejce MALL

Termotašky

Chladicí taška neboli termotaška je obvykle vybavena izolační folií, která udrží teplotu pokrmů uvnitř. Funguje tedy na principu pasivního chlazení. Pokud ale potřebujete potraviny chladit neustále, doporučujeme aktivní chladicí box, který zapojíte do běžné či automobilové zásuvky.

Jak vybrat termotašku

  • Objem – 5 l na menší výlet, 10 – 15 l na celodenní výlety, 20 l pro celou rodinu na den.
  • Aktivní/pasivní chlazení – chlazení vlivem izolačního materiálu či el. udržovaná teplota.

Chladicí taška do auta

Při cestách autem můžete využít pasivní nebo aktivní chladicí tašky. Pasivní chladicí tašky udržují obsah v chladu díky speciálním materiálům a chladícím polštářkům uvnitř. Aktivní chladící tašky zapojíte do automobilové zásuvky.

Termotaška na jídlo

Termotašky na jídlo jsou obvykle s několika oddělenými přihrádkami, kam lze umístit krabičky s teplým či studeným pokrmem. Vnitřek tašky se postará o co nejdelší zachování teploty, abyste nemuseli jídlo ohřívat či chladit.

Chladicí pikniková taška

Chladící pikniková taška udrží obsah chladný po několik hodin, některé modely i okolo 10 hodin. Piknikové tašky jsou upraveny pro snadné přenášení a mohou obsahovat popruhy pro připevnění piknikové deky.

Chladicí taška 12 V

Chladicí taška elektrická má aktivní chlazení a připojovací kabel na 12 V. Je ideální na delší cesty nebo na kempování v přírodě. Zpravidla se jedná o modely s velkým objemem, ale s nastavitelnými popruhy a sklopnými přihrádkami pro snadnější přenášení.

Chladicí box

Chladicí box je vybaven kompresorem a napájí se ze zástrčky automobilu nebo z běžné zásuvky. Je možné jej použít jako chladničku i jako mrazničku. Snadno se přenáší a bývá doplněn ovládacím panelem s displejem. Chladicí box můžete pořídit o objemu 18 až 50 l.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Chladicí tašky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Chladicí tašky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Chladicí tašky akce.