Chytré hodinky Samsung řady Galaxy Watch4 podporují Google Pay a umí změřit kompozici těla!

Nová generace chytrých hodinek řady Samsung Galaxy Watch4 dorazila rovnou ve dvou variantách. Sportovnější Galaxy Watch4 mají digitální lunetu, elegantní Galaxy Watch4 Classic pak fyzickou lunetu. Hodinky také nově dostaly možnost placení s Google Pay a zcela nový senzor Samsung BioActive, který umí změřit procenta tělesného tuku, kosterního svalstva či vody v těle. Co dalšího nabídnou hodinky Samsung ve spojení s operačním systémem Wear OS?

Chytré hodinky Samsung řady Galaxy Watch4

Chytré hodinky Samsung řady Galaxy Watch4

Hodinky Samsung Galaxy Watch4 / Watch4 Classic byly představeny v létě tohoto roku a jsou již dostupné na našem trhu. Lámete si hlavu, které z nich pořídit?

Především je třeba říci, že hodinky mají stejné funkce, liší se pouze již zmiňovaným druhem lunety, hmotností, materiálem a rozměry. Galaxy Watch4 jsou dostupné ve velikostech 40 a 44 mm, verzi Classic seženete v 42 a 46mm provedení.

Protože hodinky nosíte neustále u sebe, měly by být odolné. V případě obou Galaxy Watch4 se můžete spolehnout nejen na odolnost IP68, ale i vojenský standard MILD-STD-810G. Proti nárazu jsou hodinky chráněny tvrzeným sklem Corning® Gorilla® Glass DX nebo Corning® Gorilla® Glass DX+. Rozdílem je materiál pouzdra. V případě Galaxy Watch4 byl použit hliník, u verze Galaxy Watch4 Classic pak nerezová ocel.

Google Pay je tu!

Díky spojení Samsungu s Googlem můžete nově v hodinkách najít systém Wear OS Powered by Samsung. Ten umožňuje nejen stažení mnoha aplikací, ale také integrování bezpečných plateb Google Pay. Pohodlně tak zaplatíte s vaší registrovanou platební kartou bez toho, abyste vytahovali telefon či peněženku. Vše probíhá přímo z hodinek, stačí tedy platbu autorizovat.

Tuk, kosti, voda... Samsung Galaxy Watch4 změří všechno!

Funkci, kterou obvykle najdete u chytrých vah, nyní zvládají i nové Samsung Galaxy Watch4. Díky senzoru Samsung BioActive dokážou změřit kompozici těla, tedy obsah vody, tuku, svalstva i kostí během 15 sekund. Stačí jen přiložit dva prsty na ovládací tlačítka hodinek. Dále měří EKG i krevní tlak v reálném čase.

Samozřejmě i nadále bude k dispozici měření všech důležitých aktivit. Samsung Galaxy Watch4 dokážou počítat kroky, spálené kalorie a podporují více něž 90 druhů různých sportů včetně plavání, snowboardingu či golfu. Pozadu není ani pokročilé měření spánku s přesnou holistickou detekcí všech fází.

Konektivita na jedničku, nechybí ani LTE

Své nové hodinky Samsung Watch4 můžete propojit se všemi zařízeními Samsung Galaxy. Díky tomu můžete ovládat například ANC (aktivní potlačení šumu) u sluchátek Samsung Galaxy Buds2 nebo povolit aplikace v telefonu přímo z hodinek.

Chytré hodinky Samsung řady Galaxy Watch4

Samsung také počítá s eSIM kartou v hodinkách. Hodinky se tedy na trhu vyskytují ve dvou verzích, tedy s možností LTE či bez ní. Každý si tak může vybrat, zda využije výhody eSIM, nebo ne.

Široká paleta řemínků

Jak je u Samsungu zvykem, můžete si k hodinkám Galaxy Watch4 a Galaxy Watch4 Classic pořídit i širokou škálu řemínků. V nabídce jsou elegantní kožené řemínky Hybrid Leather či odolné sportovní pásky v mnoha barvách.

A když už jedny starší Galaxy Watch máte…

… můžete je vyměnit za nové Galaxy Watch4 s výhodným bonusem k výkupu až 1 500 Kč. AKCE probíhá od 1.10 2021 do 30.11. 2021 nebo do vyprodání zásob. Podrobné informace o akci můžete nalézt na stránkách Samsung.


Mohlo by vás dále zajímat

Jak vybrat chytré hodinky

Chytré hodinky, známé také jako SmartWatch, skvěle doplňují a v některých případech již téměř nahrazují chytré telefony, usnadňují jejich ovládání a urychlují komunikaci...

Celý článek

Jak vybrat sluchátka

Hudba nám pomáhá soustředit se v práci, zpříjemňuje cestování hromadnou dopravou i motivuje k lepším sportovním výkonům. A se sluchátky ji můžeme...

Celý článek