Leifheit Vysavač na okna Window Cleaner (51000)-24%
1 390 Kč

1 050 Kč

Akce

Nový Window Cleaner od Leifheit je nástupcem předchozího typu inovovaný nejen designem, ale i funkcemi. Baterie vydrží déle a díky většímu otvoru nádrže se snadněji čistí. Ideální řešení pro čistá okna či dlaždice.


Leifheit Vysavač na okna Window Cleaner + mop na okna 51002-27%
1 499 Kč

1 090 Kč

Akce

Modernější brácha oblíbeného čističe Window Cleaner v sadě s mopem na okna a dlaždice je ideální pomocník. Zapomeňte na celodenní mytí oken, s touto sadou budete mít všechna okna křišťálově čistá během chvilky!


Leifheit Vysavač na okna Window Cleaner + tyč 43 cm 51001
1 499 Kč

1 290 Kč

Akce

Inovovaný model osvědčeného čističe oken Window Cleaner od Leifheit v sadě s tyčí vám pomůže s namáhavým úklidem střešních oken. Jeho delší výdrž baterie jistě oceníte při úklidu oken celého domu.


Leifheit Vysavač na okna + čistič na sklo 500 ml-21%
1 890 Kč

1 490 Kč

Akce

Nový kompaktní design těla pro snažší manipulaci. Vysává a leští okna beze skvrn. Inovativní čištění oken díky elektrickému odsávání vody. Vhodný na klasická i střešní okna, zrcadla, sprchové kouty, dlaždice. Objem 500ml.


Čističe oken

Čističe oken vnášejí do otravného úklidu pohodlí a zábavu. Navíc nejsou drazí a za několik stokorun tak můžete při každém mytí ušetřit několik hodin. Na jakém principu čističe oken vlastně fungují?

Je vlastně o takový vysavač na okna. Hlavní funkcí je elektronické přidávání a odsávání vody, takže můžete dát vale kbelíku, hadrům a vašemu starému stěrači na sklo. Nemusíte se bát, že místo toho přibudou akorát kabely. Čističe se dají nabíjet a v akci pak fungují bezdrátově.

Čistič oken v jednom kroku vysává a leští a můžete ho použít i na střešní okna, zrcadla, sprchové kouty a dlaždiče. Získáváte tak vlastně univerzální parní čistič a vaše povrchy se budou zdát naprosto sterilní. K čističům oken se dodává také další praktické příslušenství, jako je mop na dlaždice, teleskopická tyč pro vyšší polohy nebo různě veliké hubice.

Mezi neoblíbenější výrobce těchto pomocníků do domácnosti patří LeifHeit, Kärcher a Vileda.

_____

^ Zpátky nahoru