Autoprofi Výplach Automatické převodovky

Autoprofi Výplach Automatické převodovky

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Výplachové aditivum do oleje automatické převodovky. Vhodné pro všechny automatické převodovky. Rozpouští na molekulové bázi. Vyčistí od základu celý olejový systém automatické převodovky. Neobsahuje kyseliny – bezpečný pro převodovku. Celý popis
309 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.

Skladem u partnera 5+ kusů

21.1.2022 - 24.1.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Autoprofishop.cz

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100018544010

Popis

Vlastnosti• spolehlivě rozpouští a odstraňuje kontaminaci, zoxidované olejové nečistoty a ostatní usazeniny• zajišťuje hladké řazení• vyčistí od základu celý olejový systém automatické převodovky• vhodný i pro DSG a CVT• prodlužuje životnost automatické převodovky• při správném použití obnovuje funkci a výkon automatické převodovky

Oblast použití: POUZE PRO PROFESIONÁLNÍ POUŽITÍ!Vhodný pro všechny automatické převodovky včetně DSG a CVTDoporučujeme použít v kombinaci s přístrojem ATF Evolution (Plus či Premium) a výměnu oleje v automatické převodovce svěřit odborníkům.

Reakční doba: 10 min během výměny oleje

Spotřeba: 250ml obvykle vystačí na jedno osobní vozidlo. Pro větší olejové objemy (okolo 8l použijte 2×250ml tj. 2 ks). Pro nákladní vozidla – 75ml přípravku na 1l převodového oleje. Opakujte každou výměnu oleje v automatické převodovce pro udržení bezvadného stavu.

Aplikace: Přidejte do olejového okruhu převodového systému před výměnou oleje. Nechte systém běžet cca 10–15min za častého a opakovaného řazení a měnění převodových stupňů (nutné v případě převodovky s hydroměničem). Poté proveďte obvyklou výměnu převodového oleje dle instrukcí výrobce vozu.

Obsah: 250 ml