Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12402983

Autoprofi Výplach DPF - 5l

Autoprofi Výplach DPF - 5l

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Velmi účinná výplachová kapalina pro čištění filtrů pevných částic (po demontáži) Autoprofi DPF Flushing Liquid ve verzi 5l kanystru. Ušetříte! Celý popis
1 849 Kč
Zboží od: Autoprofishop.cz
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
1 849 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
S novou kartou za

9.2.2023 na výdejním místě
9.2.2023 - 10.2.2023 na vaší adrese

Popis

Je Váš DPF/FAP filtr již zanesen natolik, že automatická regenerace nepomáhá nebo v té horší variantě se již ani sama nespustí? Bliká Vám či dokonce neustále svítí kontrolka filtru DPF/FAP? Máme pro Vás řešení a to díky výrobku Výplach DPF!

Unikátní složení produktu Výplach DPF rozpouští a odstraňuje všechny pozůstatky nejen sazí, které zachytí filtr pevných částic při spalování paliva. Jeho přednost a unikátnost spočívá v tom, že výplachová tekutina na sebe naváže nečistoty a po určitém čase, kdy kapalina ve filtru působí, vznikne z usazených sazí kašovitá hmota, která odlepí od stěn filtru a posléze se jednoduše vypláchne čistou vodou. Čištění s naším produktem je velmi snadné a přesto vysoce účinné! Při správné aplikaci lze lehce dosáhnout až 98% původní průchodnosti filtru a to za necelých 12 hodin. Výplach filtru pevných částic je zároveň velmi šetrný a nepoškozuje filtr! Může být použit na všechny hliníkové, hořčíkové, zinkové a kadmiové části. Je též vhodný i na nejnovější generace filtrů DPF/FAP.

Oblast použití:Všechna vozidla s filtrem pevných částic

Způsob aplikace:VÝROBEK JE URČEN POUZE PRO PROFESIONÁLNÍ POUŽITÍ!Před použitím balení kapaliny protřepejte! Demontujte filtr pevných částic a vizuálně zkontrolujte, zda není mechanicky poškozen. Před naplněním výplachovou kapalinou ucpěte všechny otvory, následně nalijte do filtru pevných částic obsah kapaliny tak, aby byl filtr celý naplněn! Nechte působit alespoň 10 hodin. Občas protřepte a v případě potřeby dolijte výplachovou tekutinu. Po uplynutí času potřebného pro vyčištění filtru důkladně DPF vypláchněte proudem čisté horké vody. Nechte vyschnout. Po dokončení procesu čištění Výplachem DPF filtr namontujte zpět na vozidlo. Následně do palivové nádrže (lze i před) nalijte produkt Čistič DPF (dodržte dávkování) a proveďte testovací jízdu po dobu alespoň 20 minut. Pokud nedojde k automatickému spuštění regenerace – spusťte ji pomocí elektronického zařízení ve Vašem servisu.

Potřebné množství: Záleží na samotné velikosti filtru pevných částic (obvykle cca 3–5 litrů podle typu vozu). Pro správnou funkci a efektivitu čištění, je nutné, aby byl filtr kapalinou naplněn celý a to také po celou dobu čištění. U vozidel, která mají filtr DPF spojený s katalyzátorem, může být spotřeba produktu vyšší – z důvodu většího objemu soustavy.

Obsah: 5000 ml