10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12937081

Briston Balzám na kůži (včelí vosk)

Briston Balzám na kůži (včelí vosk)

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Balzám na kůži (včelí vosk) – perfektní na kožené boty, kožené bundy, motorkářské oblečení a příslušenství, kožené peněženky a pásky. Celý popis
389 Kč
Zboží od: Briston
389 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
S novou kartou za

22.5.2024 na výdejním místě
22.5.2024 - 23.5.2024 na vaší adrese

Popis

Balzám na kůži a kožené povrchy chrání svými přírodními přísadami kůži, vyživuje ji, navrací jí původní vzhled, měkkost a barvu a tím prodlužuje její životnost. Odstraní jemnější odřeniny, a to například i od vousů na límci. Vsákne se do kůže a udržuje ji měkkou. Povrch kůže se stane voděodolný, v nepříznivém počasí se tak zamezí promočení kožených oděvů a obuvi. V zimním období balzám také zabraňuje vytváření bílých skvrn od soli. Krémy různých barev na obuv se tak stávají zbytečnými. Dokáže navrátit původní barvu i staré vysušené kůži. Je vhodný pro každou barvu kůže.

Použití: naneste na kůži malé množství balzámu pomocí jakékoli houbičky. Po delším používání již není potřeba houbičku opětovně namáčet do balzámu. Množství, které je v houbičce po pár použitích nasáknuté, bohatě postačí na potřebné ošetření a přeleštění kůže.

Balzám je vhodný na jakoukoliv barvu kůže. Nepoužívejte na broušenou kůži (semiš) a velurové povrchy, naopak na umělou kůži použít lze.

Obsahuje přírodní včelí vosk, voní po medu.

Při pravidelném používání vydrží obsah balení pro běžnou domácnost cca 6 let.

Obsah: 320 ml