Sadepo 5 l-70%

Sadepo 5 l

Hodnocení: 4,3
399 Kč 119 Kč

Akce

Účinný přípravek Sadepo určený k dezinfekci ploch, povrchů a vody. Likviduje bakterie, řasy, vláknité houby a viry SARS-CoV-2, HIV, HBV. Láhev má objem 5 litrů.

Sadepo 1 l-69%

Sadepo 1 l

Hodnocení: 3,8
129 Kč 39 Kč

Akce

Účinný přípravek Sadepo určený k dezinfekci ploch, povrchů a vody. Likviduje bakterie, řasy, vláknité houby a viry SARS-CoV-2, HIV, HBV. Láhev má objem 1 litr.

Pikatec Nano Strong Antibacterial
149 Kč

Silný antibakteriální prostředek se používá k okamžité a vysoce účinné dezinfekci veškerých povrchů. Lze jej bezpečně použít na kovové, plastové, dřevěné, keramické, skleněné, textilní a další materiály, u kterých se potřebujeme zbavit bakterií, virů, plísní a dalších mikrobiologických organismů.

Savo Pet Odstraňovač skvrn na podlahy 700 ml
249 Kč 159 Kč

Tekutý čistič nejen na odstranění skvrn a zápachu po domácích mazlíčcích, ale také na skvrny biologického původu a bláto. Savo Pet Odstraňovač skvrn na podlahy neobsahuje chlór a odstraňuje skvrny pomocí unikátní kombinace aktivních rozpouštěcích látek.

Spontex Catch & Clean

Spontex Catch & Clean

Hodnocení: 4,7
499 Kč

Úklidový smeták s gumovými štětinami Spontex Catch & Clean, které jsou dvakrát účinnější než běžné štětiny. Hlava smetáku je ohybatelná a omyvatelná. Teleskopická tyč se uzpůsobí vám vyhovující výšce a abyste se nemuseli při zametání ohýbat, lopatka nabízí nášlapný otvor.

Savo Pet Odstraňovač skvrn na koberce 450 ml
249 Kč 159 Kč

Čistič nejen na odstranění skvrn a zápachu po domácích mazlíčcích, ale také na skvrny biologického původu a bláto. Savo Pet Odstraňovač skvrn na kobercel neobsahuje chlór a odstraňuje skvrny pomocí unikátní kombinace aktivních rozpouštěcích látek.

Savo Pet Odstraňovač skvrn univerzál bez chlóru 450 ml
249 Kč 169 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Univerzální čistič nejen na odstranění skvrn a zápachu po domácích mazlíčcích, ale také na skvrny biologického původu a bláto. Savo Pet Odstraňovač skvrn univerzál neobsahuje chlór a odstraňuje skvrny pomocí unikátní kombinace aktivních rozpouštěcích látek.

Leifheit Prostředek Easy Spray na laminát, vinyl a lakované podlahy
249 Kč 189 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Prostředek na mytí podlah navíc v praktickém balení se šroubovacím víčkem. Možnost použití je opravdu široká. Saponát lze aplikovat na vinylové, lakované a na laminátové typy podlahových krytin. V kombinaci s mopem dostanete čistící sílu se kterou snadno předejdete skvrnám. Leifheit Easy Spray využijete v interiéru bytů i chat.

Dr. Beckmann Čistič pračky s aktivním uhlím 250 ml
129 Kč 109 Kč

Nové složení čističe pračky od značky Dr. Beckelmann čistí do hloubky a na aktivní uhlí váže zbytky nečistot. Mimo jiné odstraňuje vodní kámen a usazeniny, chrání kovy a pečuje o gumové součásti pračky.

TAGAL Impregnace na kůži a textil 300 ml
149 Kč 109 Kč

Přípravek k impregnaci textilu, oděvů, stanů, deštníků, plachet a bot. TAGAL impregnace penetruje materiál a dělá ho vodoodpudivým. Stane se nepostradatelnou pomůckou ve vlhkých měsících nebo třeba při kempování.

BISTROL 3v1 na dřevo a parkety 750 ml
129 Kč

Přípravek pro snadnou údržbu dřevěných podlah a parket. Bistrol na dřevo a parkety na povrchu nezanechává stopy, rychle schne a neklouže. Ekologické složení zajišťuje výborný čisticí účinek. Přidané lešticí vosky dodají podlaze nádherný lesk, jako by byla zbrusu nová.

MEFISTO Na krbová skla 500 ml
159 Kč 149 Kč

Čisticí přípravek určen na odstraňování sazí a mastných nečistot z povrchu krbových skel a prosklených dvířek. Mefisto lze použít i na čištění mastného krbového nářadí nebo součástí grilů, keramických obkladů, dlažby a dalších.

Domestos WC 3x53g Power Pink-31%
129 Kč 89 Kč 29,67 Kč/ks

Akce

Udržování svěžesti a čistoty vašeho WC nebylo nikdy tak snadné jako se závěsným WC blokem Domestos WC 3×53g Power Pink. Díky pěti klíčovým vlastnostem udržuje úžasnou čistotu a mimořádnou svěžest. Aktivní čistící pěna odstraňuje nečistoty i bakterie, dezinfikuje, brání tvorbě vodního kamene a současně leští vaši toaletu.

Leifheit Prostředek Easy Spray na dlažbu a kámen
249 Kč 189 Kč

Prostředek na mytí dlažby a kamenných obkladů navíc v praktickém balení se šroubovacím uzávěrem. V kombinaci s mopem dostanete čistící sílu, se kterou se snadno zbavíte šmouh, skvrn, vodního kamene a pomůžete tak zrenovovat povrch podlahy v domácnosti. Leifheit Easy Spray snadno použijete v domácnosti i víkendových sídlech.

Domestos WC 3x53g Power Ocean
129 Kč 119 Kč 39,67 Kč/ks

Udržování svěžesti a čistoty vašeho WC nebylo nikdy tak snadné jako se závěsným WC blokem Domestos WC 3×53g Power Ocean. Díky pěti klíčovým vlastnostem udržuje úžasnou čistotu a mimořádnou svěžest. Aktivní čistící pěna odstraňuje nečistoty i bakterie, dezinfikuje, brání tvorbě vodního kamene a současně leští vaši toaletu.

TAGAL Čistič kůže 300 ml
129 Kč 109 Kč

Přípravek k čištění kůže. TAGAL čistič kůže je ideální pro použití u kožených sedacích souprav, automobilového čalounění, kabelek, kabátů a obuvi. Prodlužuje životnost kůže a obnovuje její přirozené vlastnosti.

BISTROL vosk 500 ml-54%

BISTROL vosk 500 ml

Hodnocení: 5
129 Kč 59 Kč

Akce

Přípravek pro leštění a konzervaci nesavých podlahových krytin, jako je guma, linoleum, dlaždice. Bistrol vosk dává ošetřovanému povrchu hedvábný lesk a zanechá na něm ochranný film, který zabraňuje ulpívání nečistot.

MEFISTO Kera 300 ml
129 Kč 109 Kč

Čisticí přípravek určen na čištění sklokeramických desek. Mefisto Kera vyčistí povrch od připečených potravin, mastnot a nečistot. Příjemná vůně zeleného jablka a skořice nikoho neurazí.

TRIO Leštěnka na nábytek 300 ml
99 Kč

Čisticí přípravek na smaltované předměty a lakovaný nábytek. TRIO Leštěnka oživuje povrchovou úpravu lakovaného a politurovaného nábytku a chrání ho proti škodlivým vlivům z prostředí, jako prachu a jiným nečistotám.

TAGAL Kondicionér kůže

TAGAL Kondicionér kůže

Hodnocení: 4,5
129 Kč 109 Kč

Přípravek k ošetření kůže. Ideální pro použití u kožených sedacích souprav, automobilového čalounění, kabelek, kabátů a obuvi. Prodlužuje životnost kůže a obnovuje její přirozené vlastnosti.

Frosch Eko Sprej čistič na kuchyně se sodou 2x500 ml-21%
189 Kč 149 Kč 74,50 Kč/ks

Akce

Frosch Eko čistič se sodou čistí rychle a důkladně i těžce odstranitelné nečistoty a zaschlé vrstvy mastnoty v kuchyni i na všech omyvatelných plochách v domácnosti. Účinnost zaručuje obsah přírodní sody.

York Čistící váleček + 4 náhrady
149 Kč 89 Kč

York čistící váleček se 4 náhradami je vhodný na údržbu Vašich oděvů, ale stejně tak k vyčištění poliček, sedačky či stolku. Veškeré nečistoty se přilepí na lepicí plochu válečku a poté se odstraní odlepením znečištěné vrstvy.

Alori Nano Balíček pro Vánoční úklid
2 600 Kč

Balíček prémiových českých čistících prostředků s účinností až o 80% větší, než běžné čističe, který Vám ulehčí Vánoční úklid domácnosti, nebo kanceláře.

Leifheit Čistič na podlahy s leštidlem 1 l 41417
209 Kč 129 Kč

Čistič na podlahy s leštidlem o objemu 1 l, který je určen pro mytí dlažeb a kamenných povrchů. Jeho koncentrované složení dokonale odstraní všechny nečistoty, bezpečnostní uzávěr zamezí rozlití nebo nepříjemným nehodám.

Pikatec Sada na ochranu sklo-keramických desek
499 Kč 249,50 Kč/ks

Nano sada pro přípravu a ochranu sklo-keramických desek a povrchů, které jsou vystavovány velmi vysokým teplotám – odolnost až 900°C. Mimo varných desek je sada vhodná dále například na ochranu skel pečících trub, skel konvektomatů, skel Remosek nebo i skleněných krytů krbů. Využití 8m2.

Leifheit Čistič koupelen 0,5 l 41412
159 Kč 109 Kč

Čistič koupelen Leifheit o objemu 0,5 l, se kterým hravě vyčistíte celou vaši koupelnu od nečistot a usazenin. Díky bezpečnostnímu uzávěru si můžete být jisti, že nehrozí náhlé vylití přípravku a pomocí 3 úrovní rozprašovače hravě nadávkujete potřebné množství čističe.

Cillit Bang Aktivní pěna Antibacterial 600 ml-25%
159 Kč 119 Kč

Akce

Nová Cillit Bang Aktivní pěna je určena pro rychlé a snadné čištění velkých ploch v koupelně. Unikátní tryska zajistí perfektní pokrytí, pěna pronikne a rozpustí usazeniny a špínu v celé koupelně, zničí 99% bakterií a zanechá zářivý lesk.

Cillit Bang odstraňovač vodního kamene do koupelny 750 ml-20%
149 Kč 119 Kč

Akce

Čisticí prostředek Cillit Bang proti vodnímu kameni a pro větší lesk působí již během několika vteřin. Velmi účinně odstraňuje vodní kámen, zbytky mýdla, rez a špínu. Výsledkem je dokonalá čistota a zářivý lesk. Objem 750 ml.

SANYTOL 3 x 24ks antialergenní univerzální čistící utěrky
229 Kč 209 Kč 69,67 Kč/ks

UPOZORNĚNÍ:Na jeden nákup lze vložit maximálně 10ks tohoto produktu

Antialergenní univerzální čistící ubrousky čistí, dezinfikují a neutralizují alergeny z roztočů, koček a pylů s 98% účinností. Eliminují bakterie, viry a plísně. Utěrky se po použití jednoduše vyhodí do odpadkového koše.

Cillit Bang Aktivní pěna 600 ml-25%
159 Kč 119 Kč

Akce

Nová Cillit Bang Aktivní pěna je určena pro rychlé a snadné čištění velkých ploch v koupelně. Unikátní tryska zajistí perfektní pokrytí, pěna pronikne a rozpustí usazeniny a špínu v celé koupelně a zanechá zářivý lesk.

Real Green Clean Nádobí 4x500 g-33%
209 Kč 139 Kč 34,75 Kč/ks

Akce

Účinný ale zároveň šetrný mycí prostředek Real Green Clean má silnou odmašťovací schopnost a přitom je biologicky odbouratelný. Je jemně květinovo-citrusově parfemovaný a zanechává nádobí dokonale čisté.

Mr. Proper Liquid Lemon 2 l-31%

Mr. Proper Liquid Lemon 2 l

Hodnocení: 4,9
129 Kč 89 Kč

Akce

Univerzální čistící prostředek Mr. Proper je určen pro čištění podlah a velkých ploch. V naředěné formě je vhodný i pro barvené a lakované povrchy. Znamenitě odstraní různé druhy nečistot v celém domě a je mimořádně účinný na obtížné a mastné skvrny.

Savo Podlahy a povrchy Dřevo a laminát 3x 750 ml
149 Kč 139 Kč 46,33 Kč/ks

Univerzální čistící přípravek na podlahy a jiné omyvatelné povrchy (např. kachličky, laminát, plasty apod.). Účinně odstraňuje běžné nečistoty. Rychle schne a zanechává povrch lesklý a beze šmouh. Obsahuje 3 ks.

Fackelmann Multifunkční kartáč 2v1
249 Kč 129 Kč

Fackelmann multifukční kartáč je skvělý pomocník na úklid koupelny! Kartáč je složený ze dvou hlavic, větší na plochy dlaždiček, vanu či sprchový kout a menší, který využijete zejména na čištění spár.

Pronto 5v1 čistič na dřevo 3x750 ml
329 Kč 219 Kč 73,00 Kč/ks

Pronto mýdlový čistič 5v1 účinně čistí dřevěné podlahy, odstraňuje prach, povrch hydratuje, osvěžuje a chrání. Lze jej použít na všechny typy dřevěných podlah i dřevěný nábytek s povrchovou úpravou.

SANYTOL 2 x 300ml proti roztočům
199 Kč 169 Kč 84,50 Kč/ks

UPOZORNĚNÍ:Na jeden nákup lze vložit maximálně 10ks tohoto produktu

SANYTOL proti roztočům odstraňuje 100% roztočů a štěnic přítomných v tkaninách. K použití na tkaninách, matracích a kobercích. Bez vůně i zápachu a účinností až 6měsíců. Z postele odstraní 100% roztočů, blech, štěnic, zabraňuje jejich rozmnožování a dezinfikuje prostředí domácnosti.

Vileda MultiSensitive 40 M/L
129 Kč 119 Kč 2,98 Kč/ks

Jednorázové rukavice vyrobené z nitrilu od značky Vileda neobsahují ve vnitřní části pudr a jsou vhodné pro osoby alergické na latex. Lze je využít především při práci s potravinami, jsou odolné vůči tukům a olejům. Velikost padnoucí na střední a velké ruce. V balení 40 kusů

Jar prostředek na nádobí Lemon 2 x 900 ml
159 Kč 109 Kč

Prostředek na mytí nádobí Jar má takové čisticí účinky, kterým můžete vždy důvěřovat. Ať už se jedná o talíře a skleničky nebo hrnce a pánve – účinné složení Jaru si snadno poradí s mastnotou bez ohledu na úroveň znečištění nádobí. Každá kapka umyje spoustu mastného nádobí, takže vám pomáhá šetřit.

Vileda Mikrohadřík Colors 8 ks
159 Kč 139 Kč 17,38 Kč/ks

Hadřík z mikrovlákna od značky Vileda usnadní čištění povrchů nasucho i s přípravkem. Povrch nepoškrábe a nezanechá na něm šmouhy. Lze jej prát v pračce, schne rychleji než bavlna a zůstává dlouho hygienicky čistý. V balení najdete 8 ks.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Čisticí a ochranné prostředky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Čisticí a ochranné prostředky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Čisticí a ochranné prostředky akce.