10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12996726

Briston Čisticí gel na kůži

Briston Čisticí gel na kůži

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Čistič kůže je vhodný na pravou kůži i umělé kůže a koženky všeho druhu. Celý popis
389 Kč
Zboží od: Briston
389 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
S novou kartou za

22.5.2024 na výdejním místě
22.5.2024 - 23.5.2024 na vaší adrese

Popis

Čisticí gel na kůži je ideální na čištění kožených sedacích souprav, křesel, kožených bund či kabátů (motorkářského oblečení), kožených interiérů automobilů a dalších kožených výrobků. Vyčistí i mastné skvrny od rukou, například od hlavy na sedačce či od krku na kabátě. Používá se i na čištění sportovní obuvi, protože nepoškodí lepení a navíc nemusíte hodiny či dny čekat na vysušení obuvi, tak jako při běžném praní.

Účinně odstraňuje nečistoty a skvrny. Čistič kůže šetrně, ale účinně vyčistí každou nečistotu z pórů kůže. Kůže nepromočí jako při čištění vodou. 

Používá se na každou barvu. Ani bílá kůže nezežloutne, tak jako se stává při použití chemického prostředku – čistič kůže Briston neškodí žádné barvě.

Použití: Naneste na houbičku čistící gel a jemně přetřete znečištěné místo. Při silném znečistění nechte čistič kůže chvílí působit a potom přetřete vlhkým hadříkem. Po čištění použijte na ošetření balzám na kůži, prodloužíte tak životnost kůže a zamezíte rychlému opětovnému zašpinění.

Tento čistič kůže neobsahuje žádné chemické látky. Je použitelný po dlouhé roky a postačí na vyčistění plochy zhruba 40–50 m2 (v závislosti na míře znečištění). Kožené výrobky je optimální čistit minimálně jedenkrát za rok.