10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 544241

Vanish Shake&Clean Prášek na čištění koberců 650 g

Vanish Shake&Clean Prášek na čištění koberců 650 g

Shake&Clean Prášek na čištění koberců 650 g čistí díky aktivní složce kyslíku. Uvolňuje a rozkládá i ty nejodolnější a zaschlé skvrny. Vanish proniká hluboko do koberce. Neutralizuje nepříjemný zápach. Jednoduchá aplikace. Celý popis
218 Kč
335,38 Kč/l
Zboží od: MALL
218 Kč
335,38 Kč/l
Získejte dopravu ZDARMA se
u zásilek od 299 Kč
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
S novou kartou za

Již dnes na výdejním místě
Již zítra na vaší adrese

Popis

Shake&Clean Prášek na čištění koberců 650 g čistí díky aktivní složce kyslíku. Uvolňuje a rozkládá i ty nejodolnější a zaschlé skvrny. Vanish proniká hluboko do koberce. Neutralizuje nepříjemný zápach. Jednoduchá aplikace.

Informace pro zákazníky – prekurzory výbušnin
Porovnávací tabulka produktů Vanish

Návod k použití: Pokyny k použití:

1. Před použitím vysajte koberec vysavačem. 2. Před otevřením se sáčkem dobře zatřepte, aby se zajistilo maximální pokrytí produktem. Pak sáček otočte a zcela odstraňte oba uzavírací proužky z dolní části balení. 3. Sáček držte za úchyt, zatřepte s ním a naneste prášek na koberec. Zvlhčování vodou není nutné. 4. Pomocí kartáče vetřete prášek Vanish Shake&Clean do koberce. 5. Nechte působit prášek na koberci tak dlouho, dokud nebude koberec zcela suchý (přibližně 20 min.). Při schnutí a vysávání zajistěte dobrou větratelnost místnosti. V průběhu čištění je možné po koberci chodit. 6. Zbytky suchého prášku z koberce vysajte pomocí vysavače. Sáček vysavače pravidelně vyměňujte. 7. Po použití opatrně srolujte sáček ke znovu uzavíratelné lepící pásce. 8. Ve vzácných případech mohou na koberci zůstat po vysávání bílé skvrny. Ty jsou způsobené přichycením prášku na usazené zbytky skvrn. Doporučujeme odstranit tyto usazeniny pomocí jemného kartáče a následným vysáním. K odstranění zbytků nepoužívejte vodu.

Skladování: Skladujte v originálních obalech chráněných před přímým slunečním zářením v suchých, chladných a dobře větraných prostorách.
Vyrobeno: Polsko
Výrobce: Reckitt Benckiser Production (Poland) Sp. z o.o.
Distributor: RB (Hygiene Home) Czech Republic, spol. s r.o.
Složení: méně než 5 %: bělicí činidla na bázi kyslíku, aniontové povrchově aktivní látky, parfém.
Třída a kategorie nebezpečnosti: není
Signální slovo: není
H-věty (Standardní věty o nebezpečnosti):

nejsou

P-věty (Pokyny pro bezpečné zacházení):

nejsou

Ke stažení:
Bezpečnostní list