Briston Čisticí želé (koncentrát)

Briston Čisticí želé (koncentrát)

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Vysoce kvalitní výrobek, který se používá na běžné čištění, na čištění mastných povrchů či na odstraňování různých skvrn. Celý popis
300 Kč
Partner: Briston

Již se neprodává

Doručení na adresu nedostupné

Zboží partnera Briston

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100020358408

Popis

Vysoce kvalitní výrobek, který se používá na běžné čištění, na čištění mastných povrchů či na odstraňování různých skvrn. Je ideální na různé povrchy: sklo, keramiku, textil, kov, dřevo, laminát, lakované povrchy, plasty. 

Použití v autě na čištění potahů, palubní desky, plastů, skla, koženky, chromu apod. Z oděvů účinně vyčistí trávu, krev, olej, čokoládu, propisku – nemá vliv na barvy oděvů. Dále se používá na čištění dveří, kuchyňské linky, počítačů – odstraní mastné a špinavé otisky rukou. Perfektně vyčistí také šmouhy a tahy od lihové fixy.

Použití na čištění skla a keramiky: 1 kávovou lžičku čistícího želé rozpusťte v 1 litru cca 60oC vody (nechat vychladit) a při čištění větších ploch jako jsou např. podlahy, rozpusťte 1 polévkovou lžíci čistícího želé v 1 l vody, z toho vyberte půl deci a přelijte do kbelíku s vodou. Čistící želé je možné ředit podle síly znečištění.

Čistící želé je díky svému jemnému složení vhodné také na umývání silně zašpiněných rukou, například po práci s motorovým olejem.

Použití na textilie: na navlhčenou houbičku naneste čistící želé a potřete jím znečištěné místo. Následně textilii opláchněte nebo vyperte v automatické pračce. Čistící želé je určeno výhradně jen na čištění skvrn, nikoli k praní textilu.

S vůní pomeranče.

Při pravidelném používání vydrží obsah balení pro běžnou domácnost cca 2 roky.

Obsah: 400 ml