Marex Trade Cukřenka + víčko + lžička, série BUBBLES
629 Kč 579 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Cukřenka dřevěná s víčkem a lžičkou ze série BUBBLES značky Marex Trade se stane ozdobou vašeho stolu. Krásná sada skvěle doplní každou chvilku relaxu, kterou trávíte se svou kávou.

Blomus cukřenka RO
497 Kč

Cukřenka RO v barvě Nimbus Cloud byla navržena Theresou Randovou, která se inspirovala japonským čajovým obřadem.

Blomus cukřenka RO
497 Kč

Cukřenka RO v barvě Sharkskin byla navržena Theresou Randovou, která se inspirovala japonským čajovým obřadem.

Blomus cukřenka RO
497 Kč

Cukřenka RO v barvě Mourning Dove byla navržena Theresou Randovou, která se inspirovala japonským čajovým obřadem.

Banquet Sada mléčenka s cukřenkou LAVENDER, 4 díly
239 Kč 219 Kč

Keramická sada Banquet s dekorem levandule obsahuje mléčenku, cukřenku, lžičku a podtácek. Poslouží nejen jako ozdoba stolu, ale také pro pohodlné servírování nápojů, kde budete mít vše potřebné při ruce.

Marex Trade Cukřenka HAVANA PREZIDENT
259 Kč 239 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Cukřenka plastová s víčkem a lžičkou na dřevěné základně značky Marex Trade se stane ozdobou vašeho stolu. Krásná sada skvěle doplní každou chvilku relaxu, kterou trávíte se svou kávou.

Banquet Sada mléčenka s cukřenkou HOME Coll. 4 díly
229 Kč 219 Kč

Banquet Sada mléčenka s cukřenkou HOME Coll. 4 díly je čtyřdílná keramická sada obsahující mléčenku, cukřenku, lžičku a podtácek. Lze použít do mikrovlnné trouby i do myčky na nádobí, ale pro zachování dokonalého vzhledu doporučujeme umývat ručně. Mléčenka má objem 260 ml a cukřenka 280 ml.

Marex Trade Cukřenka PREZIDENT
219 Kč 209 Kč

Cukřenka plastová s víčkem a lžičkou na dřevěné základně značky Marex Trade se stane ozdobou vašeho stolu. Krásná sada skvěle doplní každou chvilku relaxu, kterou trávíte se svou kávou.

BARISTA&CO sypátko na kakao Electric Steel
399 Kč

Skvěle se doplňuje s dalšími produkty Barista&Co. Nerezová ocel s povrchovou úpravou Electric Gold. Sypátko BARISTA&Co je určeno na kakao, skořici, nebo jako praktická cukřenka. Skvěle se doplňuje s dalšími produkty Barista&Co.

Weis Menážka
539 Kč 445 Kč

Kvalitní menážka značky Weis v nerezovém provedení ve vysokém lesku ozdobí každý stůl. Set na servírování mléka a cukru při podávání kávy nebo čaje je dodáván včetně lžičky.

Maxwell & Williams Cukřenka Diamonds-37%
239 Kč 149 Kč

Akce

Doplňte si čajový či kávový servis o elegantní porcelánovou cukřenku z dílny značky Maxwell Williams. Po celém svém povrchu je zdobena jemným plastickým vzorem a je vhodná do myčky nádobí.