10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Ze široké nabídky produktů z kategorie cyklistické navigace u nás na MALL.cz si vybere každý. Užívejte si váš nový přístroj ještě dnes!

Zobrazit více
  • Objednané zboží doručíme dnes, nebo až se vám to bude hodit.
  • Chcete si raději vyzvednout zboží sami a ušetřit za poštovné? Po celém Česku máme více než 2 500 výdejních míst.
  • Platit můžete online, hotově nebo až za 30 dní se službou MALL Pay.
  • Pokud zboží z kategorie cyklistické navigace nesplní vaše očekávání, můžete jej vrátit do 14 dní.
  • Nejasnosti ohledně objednávky nebo jiných služeb vám pomůže vyřešit naše nonstop zákaznická podpora.

Výběr vám ulehčí filtry nejlevnější cyklistické navigace či nejlépe hodnocené výrobky ostatními uživateli. Snadno si vyberete ideálního pomocníka pro práci i zábavu také pomocí filtrování podle parametrů.

U nás na MALL.cz můžete vybírat z více než 1 milionu produktů.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Northix Cyklocomputer s přehledným displejem – modrý Port Designs COLORADO SHOCK pouzdro na 2,5" HDD, modré
Northix Cyklocomputer s přehledným displejem – modrý

Cítili jste cestou do práce vítr ve vlasech? Vaši p?átelé vám bez d?kaz? nikdy neuv??í. S cyklocomputerem na ?ídítkách m?žete zálohovat svou chloubu.

můžete mít 13.12.

Port Designs COLORADO SHOCK pouzdro na 2,5" HDD, modré Port Designs COLORADO SHOCK pouzdro na 2,5" HDD, modré
Port Designs COLORADO SHOCK pouzdro na 2,5" HDD, modré

PORT Designs – francouzský výrobce, který si klade za cíl přinášet inovace a vytvářet design pro prestižní zákazníky. PORT Designs je jedním z předních expertů na bezpečné přenášení notebooků a tabletů, navíc s vlastním designérským studiem v Paříži.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Garmin Garmin Montana 700i Port Designs COLORADO SHOCK pouzdro na 2,5" HDD, modré
Garmin Garmin Montana 700i

Kombinace outdoorové GPS navigace s velkým displejem a satelitního komunikátoru.

můžete mít 8.12.

Northix Zpětné zrcátko na kolo - 2 ks Northix Zpětné zrcátko na kolo - 2 ks
Northix Zpětné zrcátko na kolo - 2 ks

S těmito cyklistickými zrcátky se při jízdě na kole dobře díváte na okolí, což zvyšuje vaši bezpečnost na silnicích. Zrcátka mají široký pozorovací úhel, takže snadno uvidíte, co se děje za vámi,

můžete mít 13.12.

SkyShowtime zdarma
Garmin Varia cyklo-radar RTL515 Northix Zpětné zrcátko na kolo - 2 ks
Garmin Varia cyklo-radar RTL515

Cyklistický radar se zadním červeným světlem. Garmin Varia cyklo-radar RTL515 vydává vizuální a zvuková upozornění na vozidla přibližující se zezadu, a to až na vzdálenost 140 metrů, 65lm, ANT+, Bluetooth, výdrž zabudované baterie až 15 hodin v režimu denního blikání nebo až 6 hodin v režimu nepřetržitého svícení. Podporuje více profilů pro případy, kdy je potřeba snížit intenzitu osvětlení. Voděodolné provedení IPX7. Aplikace Varia App. Součástí balení je montážní sada a nabíjecí kabel.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Garmin Edge 1040 Solar Northix Zpětné zrcátko na kolo - 2 ks
Garmin Edge 1040 Solar

Prémiový GPS cyklopočítač Garmin Edge 1040 Solar zajistí skvělou přesnost díky multi-band GNSS satelitnímu přijímači a nabízí řadu špičkových funkcí. Umožňuje solární dobíjení, výdrž až 45h v plném režimu a až 100h v úsporném režimu, zobrazuje notifikace z telefonu, poskytuje pokročilé tréninkovébezpečnostní funkce a je voděodolná s krytím IPX7. Barevný a velký dotykový displej s úhlopříčkou 3.5“ a solárním sklíčkem Power Glass, bezdrátové připojení Bluetooth, WiFi a ANT+. Vysoká kompatibilita, váha 126 g.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Garmin Edge Explore 2 Garmin Edge 530 MTB Bundle
Garmin Edge Explore 2

Kompaktní GPS navigace na kolo. Garmin Edge Explore 2 má cyklomapy celé Evropy i světa, přijímá signál GPS, Glonass a Galileo a upozorňuje vás na nadcházející odbočky. Vydrží na jedno nabití až 24 hodin, zobrazuje notifikace z telefonu, poskytuje pokročilé tréninkové i bezpečnostní funkce a je voděodolná ve standardu IPX7.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
iGET Cyklonavigace C250 Garmin Edge 530 MTB Bundle
iGET Cyklonavigace C250

Kompaktní výkonná GPS navigace pro cyklistiku. Navigace iGET C250 přijímá signál GPS, Glonass a Galileo a nabízí mnoho vyspělých funkcí. Vydrží na jedno nabití až 22 hodin, zobrazuje notifikace z telefonu, poskytuje pokročilé tréninkovébezpečnostní funkce a je voděodolná s krytím IPX7. Barevný displej s úhlopříčkou 2.2“, bezdrátové připojení Bluetooth, WiFi a ANT+. Kompatibilní se senzory rychlosti SPD, kadence CAD, srdečního tepu HR, výkonu PWR a aplikacemi GPS Bike App, TrainingPeaks, Strava.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Garmin Edge 530 MTB Bundle Garmin Edge 530 MTB Bundle
Garmin Edge 530 MTB Bundle

Výkonná GPS navigace pro cyklistiku. Garmin Edge 530 MTB Bundle přijímá signál GPS, Glonass a Galileo a nabízí mnoho vyspělých funkcí. Vydrží na jedno nabití až 20 hodin, zobrazuje notifikace z telefonu, poskytuje pokročilé tréninkovébezpečnostní funkce a je voděodolná s krytím IPX7. Barevný nedotykový 2.6 displej, připojení Bluetooth, WiFi a ANT+. Kompatibilní s produkty řady Varia, Vector, VIRB, s aplikací Garmin Connect, TrainingPeaks. Stava Live segmenty. V balení držáky, dálkové ovládání, ANT+ snímač rychlosti, pouzdro.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Garmin Varia cyklo-radar RVR315 Garmin Varia cyklo-radar RVR315
Garmin Varia cyklo-radar RVR315

Cyklistický radar Garmin Varia cyklo-radar RVR315 vydává zvuková upozornění na vozidla přibližující se zezadu, a to až na vzdálenost 140 metrů, Bluetooth, výdrž zabudované baterie až 7 hodin. Aplikace Varia App. Součástí balení je montážní sada a nabíjecí kabel.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Garmin Edge 1040 Garmin Varia cyklo-radar RVR315
Garmin Edge 1040

Prémiový GPS cyklopočítač Garmin Edge 1040 zajistí skvělou přesnost díky multi-band GNSS satelitnímu přijímači a nabízí řadu špičkových funkcí. Vydrží až 35h v plném režimu a až 70h v úsporném režimu, zobrazuje notifikace z telefonu, poskytuje pokročilé tréninkovébezpečnostní funkce a je voděodolná s krytím IPX7. Barevný a velký dotykový displej s úhlopříčkou 3.5“, bezdrátové připojení Bluetooth, WiFi a ANT+. Vysoká kompatibilita, váha 126 g.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
iGET Cyklocomputer C200 Garmin Varia cyklo-radar RVR315
iGET Cyklocomputer C200

Kompaktní GPS cyklopočítač pro cyklistiku. Cyklocomputer iGET C200 přijímá signál GPS, BeiDou a QZSS a nabízí mnoho vyspělých funkcí. Vydrží na jedno nabití až 30 hodin, poskytuje mnoho tréninkových a výkonnostních funkcí a je voděodolná s krytím IPX6. Černobílý displej s úhlopříčkou 1.8“, bezdrátové připojení Bluetooth 5.0 a ANT+, micro USB port. Kompatibilní se senzory rychlosti SPD, kadence CAD, srdečního tepu HR, výkonu PWR a aplikacemi GPS Bike App, TrainingPeaks, Strava.

můžete mít DNES

Od MALL

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Cyklistické navigace.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Cyklistické navigace výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Cyklistické navigace akce.