MIO cyclo 210 EU
4 690 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

GPS navigace na kolo. MIO cyclo 210 má detailní mapu Evropy, po které vás bude srozumitelně a podrobně navigovat. Vyniká intuitivním ovládání na dotykovém 3,5" displeji se skvělou čitelností a uživatelským komfortem. Je voděodolná a disponuje chytrými funkcemi jako Kde jsem nebo Překvap mě, díky kterým se nikdy nebudete nudit.


Garmin Edge 1030 PRO Bundle
16 990 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Nejvyšší model GPS navigace na kolo. Garmin Edge 1030 má cyklomapy celé Evropy i topo mapu ČR přijímá signál GPS a Glonass, upozorňuje vás na odbočky, ostré zatáčky i bouřky. Vydrží na jedno nabití až 20 hodin, zobrazuje notifikace z telefonu, na které umí i odpovídat, pozná, když máte nehodu, a v balení má i snímače tepu, kadence a rychlosti.


Garmin Edge 820
9 490 Kč

8 902 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Kompaktní GPS navigace na kolo. Garmin Edge 820 má cyklomapy celé Evropy, přijímá signál GPS a Glonass a upozorňuje vás na odbočky i bouřky. Vydrží na jedno nabití až 15 hodin, zobrazuje notifikace z telefonu, poskytuje pokročilé tréninkové funkce, je voděodolná a pozná, když máte nehodu.


Garmin Edge 820 Bundle
11 990 Kč

10 390 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Kompaktní GPS navigace na kolo. Garmin Edge 820 má cyklomapy celé Evropy, přijímá signál GPS a Glonass a upozorňuje vás na odbočky i bouřky. Vydrží na jedno nabití až 15 hodin, zobrazuje notifikace z telefonu, poskytuje pokročilé tréninkové funkce, je voděodolná a pozná, když máte nehodu. Součástí balení jsou snímače tepu, kadence a rychlosti.


Garmin Edge 830 Sensor Bundle
12 990 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Kompaktní GPS navigace na kolo. Garmin Edge 830 má cyklomapy celé Evropy, přijímá signál GPS, Glonass a Galileo a upozorňuje vás na odbočky i bouřky. Vydrží na jedno nabití až 20 hodin, zobrazuje notifikace z telefonu, poskytuje pokročilé tréninkové i bezpečnostní funkce a je voděodolná. Součástí balení je snímač rychlosti, kadence a tepu s hrudním pásem.


Garmin Edge Explore
6 490 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Kompaktní GPS navigace na kolo. Garmin Edge Explore má 3" dotykový displej a cyklomapy celé Evropy s podporou navigování a trasování. Je voděodolná, vydrží na jedno nabití až 12 hodin, zobrazuje notifikace z telefonu, pozná, když máte nehodu, a je kompatibilní se širokou škálou dalších zařízení.


Garmin Edge 520 Plus
7 690 Kč

5 990 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kompaktní GPS navigace na kolo. Garmin Edge 520 Plus má cyklomapy celé Evropy a přijímá signál GPS a Glonass, upozorňuje vás na odbočky a přepočítává trasu. Vydrží na jedno nabití až 15 hodin, zobrazuje notifikace z telefonu, pozná, když máte nehodu, a je kompatibilní se širokou škálou dalších zařízení.


MIO Cyclo 605HC - 4" cyklonavigace
9 990 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dopřejte si cyklistickou konkurenční výhodu v podobě cyklopočítače Cyclo™ 605 HC – 4,0" displej, cyklistické mapy celé Evropy (38 států), voděodolnost IPX7, výdrž baterie až 15h, barometr, funkce Surprise Me™, vestavěný senzor ANT+, bezdrátový měřič tepové frekvence, snímač rychlosti a tempa, WiFi.


MIO Cyclo 405 - 4" cyklonavigace
6 990 Kč

5 990 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Právě dorazil váš dokonalý společník pro jízdu na kole – 4,0" displej, cyklistické mapy celé Evropy (38 států), voděodolnost IPX7, výdrž baterie až 15h, barometr, funkce Surprise Me™, vestavěný senzor ANT+.


Garmin Edge 520
8 990 Kč

5 890 Kč
+ doprava zdarma

Profesionální cyklopočítač s GPS Edge® 520! Nový stupeň výbavy pro jízdu a trénink během celého roku na silničním i horském kole s profilem pro stacionární trénink a podporou strava live segments. Svou výbavou navazuje na cyklopočítače ze série EDGE 500.


Garmin Edge 830
9 990 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Kompaktní GPS navigace na kolo. Garmin Edge 830 má cyklomapy celé Evropy, přijímá signál GPS, Glonass a Galileo a upozorňuje vás na odbočky i bouřky. Vydrží na jedno nabití až 20 hodin, zobrazuje notifikace z telefonu, poskytuje pokročilé tréninkové i bezpečnostní funkce a je voděodolná.


Garmin Edge 830 MTB Bundle
11 990 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Kompaktní GPS navigace na kolo. Garmin Edge 830 má cyklomapy celé Evropy, přijímá signál GPS, Glonass a Galileo a upozorňuje vás na odbočky i bouřky. Vydrží na jedno nabití až 20 hodin, zobrazuje notifikace z telefonu, poskytuje pokročilé tréninkové i bezpečnostní funkce a je voděodolná. Součástí balení je snímač rychlosti, pouzdro či sada držáků.