Počet nalezených produktů: 34

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Bellinda sada dvou punčochových kalhot v tělové barvě Cool 20 DEN
199 Kč

Typ: sada dvou punčochových kalhot. Barva: tělová. Jemnost: 20 DEN. Materiál: 100 % polyamid. Vlastnosti materiálu: příjemný, pružný. Praní: v ruce. Informace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti..


Bellinda sada dvou punčochových kalhot v černé barvě Fit in Form 40 DEN
299 Kč

Typ a vlastnosti: lehká průsvitnost, jemný mat, speciálně tvarované podpůrné a tlakové oblasti, materiál s přídavkem Aloe Vera, maximální elasticita, přilnavost a flexibilita materiálu, pohodlný klínek, zesílená špička. Materiál: 85 % polyamid, 15 % elastan. Jemnost: 40 DEN.


Bellinda sada dvou punčochových kalhot v tělové barvě Absolut Flex 15 DEN
299 Kč

Typ: tělové punčochové kalhoty s přizpůsobivou konstrukcí pro každodenní pohodlí. Barva: tělová. Materiál: 90 % polyamid, 10 % elastan. Vlastnosti materiálu: ultra pružný, mírně lesklý, příjemný, průsvitný. Síla vlákna: 15 DEN. Praní: v ruce.


Bellinda sada pěti punčoch v tělové barvě Die Passt 20 DEN
199 Kč

Typ a vlastnosti: střední průsvitnost, dokonalý mat, elasticita, zesílená špička. Materiál: 100 % polyamid. Jemnost: 20 DEN. Praní: v ruce. Informace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti..


Bellinda tělové punčochové kalhoty 3 Actions 22 DEN
249 Kč

Typ a vlastnosti: průsvitnost, jemný mat, anatomicky tvarované oblasti pro zeštíhlení stehen, bříška a boků, široký a pružný lem v pase (proti otlakům), maximální elasticita (LYCRA vlákna). Materiál: 71 % polyamid, 29 % elastan. Jemnost: 22 DEN. Praní: v ruce.


Bellinda tělové punčochové kalhoty Figura 25 DEN
199 Kč

Typ a vlastnosti: průsvitnost, hedvábný lesk, speciálně tvarovaná kalhotková část pro zeštíhlení nohu a zploštění bříška, široký a pružný lem v pase, ploché švy, vyztužená špička. Materiál: 90 % polyamid, 10 % elastan. Jemnost: 25 DEN. Praní: v ruce.


Gipsy černé samodržící punčochy
299 Kč

Perte v ruce. Tabulka velikostí:

výška

boky

86 – 96 cm

96 – 107 cm

107 – 112 cm

152 – 162 cm

S

S

L

162 – 170 cm

S

M

L

170 – 178 cm

M

M

L.


Gipsy červené neprůhledné punčocháče Luxury 100 DEN
219 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Barva: červená. Vzor: bez vzoru. Jemnost: 100 DEN. Materiál: 91 % nylon, 9 % elastan. Praní: v ruce. Informace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti..


Bellinda černé zeštíhlující punčochové kalhoty 3 Actions 22 DEN
249 Kč

Typ a vlastnosti: průsvitnost, jemný mat, anatomicky tvarované oblasti pro zeštíhlení stehen, bříška a boků, široký a pružný lem v pase (proti otlakům), maximální elasticita (LYCRA vlákna). Materiál: 80 % polyamid, 20 % elastan. Jemnost: 22 DEN. Praní: v ruce.


Bellinda černé zeštíhlující punčochové kalhoty Figura 25 DEN
199 Kč

Typ a vlastnosti: průsvitnost, hedvábný lesk, speciálně tvarovaná kalhotková část pro zeštíhlení nohu a zploštění bříška, široký a pružný lem v pase, ploché švy, vyztužená špička. Materiál: 87 % polyamid, 12 % elastan, 1 % bavlna. Jemnost: 25 DEN. Praní: v ruce.


Andrea Bucci černé punčochové kalhoty 60 DEN
219 Kč

Typ: punčochové kalhoty 60 DEN. Barva: černá. Materiál: 88 % nylon, 12 % elastan. Praní: 30 °C. Vlastnosti materiálu: pohodlný, pružný. Informace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti..


Gipsy černé krajkové punčochové kalhoty
239 Kč

Typ: punčochové kalhoty. Barva: černá. Vzor: krajka. Materiál: 93 % nylon, 7 % elastan. Vlastnosti materiálu: elastický, pohodlný. Praní a údržba: v ruce. Žehlení: nesmí se žehlit.


Gipsy černé punčochové kalhoty s motivem šněrování
299 Kč

Novinka

Typ: punčochové kalhoty. Barva: černá. Vzor: s motivem. Materiál: 92 % nylon, 8 % elastan. Vlastnosti materiálu: elastický, průsvitný. Praní a údržba: v ruce. Žehlení: nesmí se žehlit.


Gipsy černé punčochové kalhoty s vysokým pasem s krajkou
399 Kč

K punčocháčům Gipsy oblékněte sukni tak akorát pod světlou část a nechte ji sem tam poodhalit svůdný barevný přechod… Elastické černé punčocháče Gipsy jsou v jedné univerzální velikosti. Hodí se pro míry: .


Gipsy černé zeštíhlující punčochové kalhoty Comfort Shaper
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Materiál: 82 % nylon, 18 % elastan. Informace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti.. Praní: v ruce.