AKAH Holový deštník jezevčík
520 Kč

Lehký a přesto pevný holový deštník s motivem drsnosrstého jezevčíka potěší každého majitele tohoto plemene nebo milovníka psů. Je ideálním dárkem pro všechny – bez rozdílu věku.

AKAH Papírové ubrousky s motivem zvěře
110 Kč

Kvalitní papírové ubrousky s přírodním motivem dokonale doplní každou mysliveckou tabuli nebo lovecký interiér. Ubrousky jsou vhodné pro ubrouskovou techniku.

AKAH Peněženka s reliéfem divočáka
960 Kč

Pánská peněženka s mysliveckým motivem je vyrobena z kvalitní, ručně broušené kůže. Peněženka je zabalena v pěkné krabičce, určitě potěší jako dárek nejenom myslivce.

AKAH Peněženka s reliéfem jelena
960 Kč

Pánská peněženka s mysliveckým motivem je vyrobena z kvalitní, ručně broušené kůže. Peněženka je zabalena v pěkné krabičce, určitě potěší jako dárek nejenom myslivce.

RIVERS EDGE Green Camo Truck pokladnička
570 Kč

Pokladnička – stylový dárek pro všechny milovníky přírody bez rozdílu věku. Pokladnička je ve spodní části vybavena otvorem s plastovou zátkou pro výběr naspořených peněz.

RIVERS EDGE LED BIRCH BARK
499 Kč

Stylová LED svíčka se vzorem březové kůry navodí příjemnou atmosféru na lovecké chatě i v běžné domácnosti. Svíčka svítí a poblikává jako pravá – vosková. Díky LED svíčkám odpadá riziko požáru, zakouření nebo popálení.

RIVERS EDGE LED BIRCH BARK menší
440 Kč

Stylová LED svíčka se vzorem březové kůry navodí příjemnou atmosféru na lovecké chatě i v běžné domácnosti. Svíčka svítí a poblikává jako pravá – vosková. Díky LED svíčkám odpadá riziko požáru, zakouření nebo popálení

RIVERS EDGE LED PINECONE
820 Kč

Novinka

Stylové LED svíčky v imitaci borových šišek navodí příjemnou atmosféru na lovecké chatě i v běžné domácnosti. Svíčky svítí a poblikávají jako pravé – voskové. Díky LED svíčkám odpadá riziko požáru, zakouření nebo popálení

RIVERS EDGE LED TREE BARK
499 Kč

Stylová LED svíčka se vzorem kůry stromu navodí příjemnou atmosféru na lovecké chatě i v běžné domácnosti. Svíčka svítí a poblikává jako pravá – vosková. Díky LED svíčkám odpadá riziko požáru, zakouření nebo popálení

RIVERS EDGE LED TREE BARK menší
440 Kč

Stylová LED svíčka se vzorem kůry stromu navodí příjemnou atmosféru na lovecké chatě i v běžné domácnosti. Svíčka svítí a poblikává jako pravá – vosková. Díky LED svíčkám odpadá riziko požáru, zakouření nebo popálení

RIVERS EDGE Myslivecký budík
749 Kč

Klasický budík s kovovým tělem v kamuflážním provedení je ideálním dárkem pro všechny příznivce přírody. Ať už se jedná o myslivce nebo rybáře.

RIVERS EDGE Sada na víno
340 Kč

Sada vývrtky na víno a zátky v dokonalém provedení imitace paroží je nezbytným vybavením loveckých chat nebo doplňkem zvěřinové tabule.