Dárkové předměty pro lovce

U nás na MALL.cz najdete více než 1 000 000 produktů, mezi nimi i zboží dárkové předměty pro lovce. Pořiďte si pomůcky pro sport nebo kempování u nás na MALL.cz a využijte našich výhod:

Zobrazit více
  • Zakoupené zboží z kategorie dárkové předměty pro lovce doručíme dnes, či jindy podle vašich preferencí.
  • Nákup si můžete vyzvednout i sami ve více než 700 výdejních místech.
  • Potřebujete si vybrané produkty z kategorie dárkové předměty pro lovce nejprve vyzkoušet? S MALL Pay odložíte platbu za nákup klidně až o 30 dní.
  • Pokud nebudete spokojeni, můžete nám zboží vrátit do 14 dní.
  • Zákaznická podpora MALL.cz řeší požadavky zákazníků

Prohlédněte si nejnovější zbožíze sekce dárkové předměty pro lovce či dejte na ostatní zákazníky a vybírejte z nejlépe hodnocených produktů. Pokud chcete na nákupu ušetřit, nenechte si ujít produkty ve výprodeji.

Chybí vám ještě něco? U nás na MALL.cz najdete spoustu zboží.

AKAH Peněženka s reliéfem divočáka

AKAH Peněženka s reliéfem divočáka

960 Kč

Pánská peněženka s mysliveckým motivem je vyrobena z kvalitní, ručně broušené kůže. Peněženka je zabalena v pěkné krabičce, určitě potěší jako dárek nejenom myslivce.

Partner: elovec
RIVERS EDGE LED BIRCH BARK

RIVERS EDGE LED BIRCH BARK

499 Kč

Stylová LED svíčka se vzorem březové kůry navodí příjemnou atmosféru na lovecké chatě i v běžné domácnosti. Svíčka svítí a poblikává jako pravá – vosková. Díky LED svíčkám odpadá riziko požáru, zakouření nebo popálení.

Partner: elovec
AKAH Papírové ubrousky s motivem zvěře

AKAH Papírové ubrousky s motivem zvěře

110 Kč

Kvalitní papírové ubrousky s přírodním motivem dokonale doplní každou mysliveckou tabuli nebo lovecký interiér. Ubrousky jsou vhodné pro ubrouskovou techniku.

Partner: elovec