Čajové dárkové sady

Ze široké nabídky produktů z kategorie čajové dárkové sady si u nás na MALL.cz vybere každá hospodyňka i bytový designér.

Zobrazit více
  • Objednané zboží z kategorie čajové dárkové sady doručíme dnes, nebo až se vám to bude hodit.
  • Chcete ušetřit za poštovné? Po celém Česku máme více než 6 500 výdejních míst.
  • Platit můžete online, na dobírku nebo až za 30 dní se službou MALL Pay.
  • Pokud zakoupené zboží nesplní vaše očekávání, můžete jej vrátit do 14 dní.
  • Nejasnosti ohledně objednávky nebo jiných služeb vám pomůže vyřešit naše nonstop zákaznická podpora.

Výběr vám ulehčí filtr pro nejlépe hodnocené výrobky ostatními uživateli. Přehlednými sekcemi v kategorii Vybavení domácnosti však můžete brouzdat klidně hodiny a vždy objevíte něco nového.

Kromě zboží Čajové dárkové sady prodáváme u nás na MALL.cz další 2 miliony produktů, mezi nimi také sedačka, pařeniště, židle, infrasauna nebo nafukovací vířivka.

SRDCE - Jasmín, sypaný čaj (100g)

SRDCE - Jasmín, sypaný čaj (100g)

169 Kč 1,69 Kč/g

Zelený cejlonský čaj (GP1) s jasmínem, měsíčkem a chrpou. Vhodné pro milovníky kvalitních čajů s květinovou chutí a vůní. Krásná plechová krabička ve tvaru srdce potěší každou dámu.

Partner: ČajRáj.cz
Yerbox Organic

Yerbox Organic

568 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tato sada je určena pro ty milovníky yerba maté, kteří si chtějí být jistí, že se při podpoře udržitelnosti rozhodují zodpovědně. Všechny značky v tomto boxu jsou plně ekologické a jejich pěstování a zpracování má minimální dopad na životní prostředí, podpořené mezinárodní ekologickou certifikací.

Yerbox Startovací set čaje Maté - Traditional way

Yerbox Startovací set čaje Maté - Traditional way

672 Kč
612 Kč

Pro ty z Vás, kteří nevědí jak začít, jsme vybrali to nejlepší v jednom balení, které obsahuje: Yerba Maté Taragui- 250 g Yerba Maté Pajarito- 250 g Kalabasa – Calabaza Klasická z dýně, rozměr cca 120–150 ml. 3Road Bombila Cuchara (15,5cm) Nerez +Bonus Content včetně návodu na…