Počet nalezených produktů: 18

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Belatrix Anatomické sedátko
480 Kč
+ doprava zdarma

Relaxujte stylově a v pohodlí. Zvyšte Vaše pohodlí a pořiďte si nafukovací sedátko. Můžete je pohodlně nafouknout přímo kompresorem z Vaší vířivky nebo dokonce naplnit vodou!


Belatrix Bar nafukovací
723 Kč
+ doprava zdarma

Plovoucí držák na nápoje a občerstvení udělá z Vaší relaxační koupele v nafukovací vířivce dokonalou party! 


Belatrix Kartušová filtrace
440 Kč
+ doprava zdarma

Pořízení dodatečných kartušových filtrací pro mobilní vířivé vany zaručuje udržení požadované čistoty a průzračnosti vody. Filtry doporučujeme čistit a měnit pravidelně.


Belatrix Komfortní spa set
1 990 Kč
+ doprava zdarma

Komfortní SPA set je určen pro všechny typy mobilních vířivých van Obsahuje dvě anatomické a měkčené opěrky hlavy a jeden pro dva nápoje, abyste si relaxaci v nafukovací vířivce opravdu vychutnali.


Belatrix LED světlo
1 119 Kč
+ doprava zdarma

Odpočiňte si v probarvené vířivce! Teto přenosné LED světlo je ideální pro Vaši mobilní vířivku. Vodotěsné pouzdro umožňuje zcela ponořit světlo a umístit jej na spodní části vířivky.


Belatrix Měřič tlaku pro mobilní vířivky
585 Kč
+ doprava zdarma

Přehuštění a v důsledku teploty měnící se objem vzduchu je nejčastější příčinou poškození mobilních vířivek. 


Belatrix Mobilní (nafukovací) vířivka Belatrix Luxury 125
10 990 Kč
+ doprava zdarma

Jedná se o designovou kompaktní vířivku, kterou lze díky jejímu tvaru vhodně umístit do jakéhokoliv rohu. Samozřejmě vynikne i ve volném prostoru. Navíc zkosením rohů vzniká ideální opěrná plocha pro uživatele této vířivky.


Belatrix Mobilní (nafukovací) vířivka Belatrix Luxury 155
14 500 Kč
+ doprava zdarma

Největší nafukovací vířivka osmiúhelníkového tvaru na českém trhu. Tato vířivka dále rozšiřuje velice oblíbenou řadu osmiúhelníkových vířivek. Zkosený roh vytváří ideální opěrku a místo k sezení.


Belatrix Mobilní (nafukovací) vířivka Belatrix Mountine 120
11 850 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Oválný tvar vířivek je odborníky považován pro relaxační účinky jako nejideálnější. Jedná se o skvělou vířivku, kterou lze díky jejím kompaktním rozměrům umístit praktiky kamkoliv. Zároveň Vám však poskytne maximální relax jako vířivky větších rozměrů.


Belatrix Mobilní (nafukovací) vířivka Belatrix Relax 140 Azura
13 990 Kč
+ doprava zdarma

Jedná se o designovou kompaktní vířivku, kterou lze díky jejímu tvaru vhodně umístit do jakéhokoliv rohu. Samozřejmě vynikne i ve volném prostoru. Navíc zkosením rohů vzniká ideální opěrná plocha pro uživatele této vířivky.    Díky jejím rozměrům 185×185 cm je vhodná pro rodiny s dětmi. Pohodlně


Belatrix Nafukovací termokryt - 4 osoby
1 358 Kč
+ doprava zdarma

S tímto krytem lépe zabráníte úniku tepla. Voda ve Vaší vířivce tak zůstane déle teplá, nebo se naopak se rychleji nahřeje.


Belatrix Nafukovací termokryt - 6 osob
1 790 Kč
+ doprava zdarma

S tímto krytem lépe zabráníte úniku tepla. Voda ve Vaší vířivce tak zůstane déle teplá, nebo se naopak se rychleji nahřeje.


Belatrix Osvětlený držák nápojů
2 541 Kč
+ doprava zdarma

Tento plovoucí držák nápojů přemění Vaši koupel v mobilní vířivce na opravdovou zábavu.


Belatrix Plovoucí světlo - 5 barev
940 Kč
+ doprava zdarma

Toto plovoucí světlo nabízí 7 režimů osvětlení, pro oživení Vaší relaxační koupele. Režim můžete změnit pouhým stisknutím tlačítka spuštění. 


Intex Plovák INTEX pro vířivé bazény
30 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Plovoucí dávkovač plastový s regulační mřížkou na malé chlorové tablety. Postupným uvolňováním chloru zajišťuje stálou dezinfekci vody v průběhu sezony.