Helpmation Bezdotykový dávkovač mýdla V-470
929 Kč 799 Kč

Bezdotykový dávkovač tekutého mýdla Helpmation V-470. Skvělý pomocník v domácnosti, na pracovišti, nebo ve zdravotnických zařízeních. Bezdotykové ovládání zaručuje maximální hygienu. Tento systém je velmi hygienický a zajistí snížení výskytu bakterií. Objem nádoby dávkovače je 500 ml.

AllServices Automatický dávkovač na mýdlo a dezinfekci 800 ml
2 121 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Automatický dávkovač na mýdlo a dezinfekci 800 ml – automatický bezdotykový dávkovač tekutého mýdla, gelového nebo pěnového mýdla a dezinfekce po výměně dávkovací hlavy která je součástí balení.

AllServices Automatický dávkovač na mýdlo a dezinfekci 1 L
2 419 Kč

Automatický dávkovač na mýdlo a dezinfekci 1 L – bezdotykový dezinfekční přístroj s automatickým ovládáním senzorů je navržen tak, aby zajišťoval automatické dávkování spreje, které umožňuje rychlou a snadnou dezinfekci rukou a eliminuje kontaminaci a dosahuje optimální hygieny rukou.

Simplehuman Bezdotykový dávkovač mýdla, rose gold ocel
2 290 Kč 2 129 Kč

V prodeji od 15. 7.

Bezdotykový dávkovač mýdla v moderní zlaté barvě Simplehuman zaručí dokonalé umytí rukou bez přenosu bakterií. Díky silikonovému ventilu proti odkapávání nebude umyvadlo zapatlané mýdlem. Baterie vydrží nabitá až 3 měsíce.

Helpmation Bezdotykový dávkovač mýdla V473
999 Kč 899 Kč

Snižte výskyt bakterií s tímto bezdotykovým dávkovačem mýdla od značky Helpmation. Díky systému No Drip mýdlo, jar či dezinfekční prostředek neodkapává, a tím udržuje dřez či umyvadlo stále čisté. Lze si zvolit množství prostředku, jaké přístroj vydá.