Castelbel Originální luxusní mýdlo Dobrý den Praha 150 g
119 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Originální luxusní mýdlo jemně pečuje o pokožku. Zanechá ji krásně provoněnou ovocnou vůní třešňového květu. Mýdlo s krásným pozdravem „Dobrý den Praha“, je vkusným a jedinečným dárkem pro vaše blízké a kamarády. Mýdlo je vyrobeno v Portugalsku.


CeraVe Hydratační tuhé mýdlo (Hydrating Cleanser Bar) 128 g
159 Kč

151 Kč

Akce

Hydratační tuhé mýdlo je určeno pro čištění suché a normální pleti. Lze ho použít na celé tělo, dodává pokožce hydrataci. Mýdlo zmírňuje vysušení a napomáhá obnově ochranné kožní bariéry. Bylo vyvinuto ve spolupráci s dermatology, je bez parfemace a mýdla. .


Compagnie de Provenc Tekuté mýdlo Divoká růže (Wild Rose) 300 ml
224 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Základem tohoto mýdla je kokosový olej. Neobsahuje barviva, chemické stabilizátory ani zvířecí tuk, pH 9,5. Obsah parfemace 1–1,5%. S romantickou vůní okvětních lístků růží. Baleno v plastové lahvi s pumpičkou. Objem: 300ml.


Dove Hedvábné tekuté mýdlo Supreme Fine Silk (Beauty Cream Wash)
59 Kč

Hedvábné tekuté mýdlo Supreme Fine Silk v sobě kombinuje ¼ hydratačního krému a jemnou vůni bílé orchideje, díky které budou vaše ruce zdravé a hydratované na dotek. Jemně čistí vaše ruce a díky speciálnímu složení s ¼ hydratačního krému pomáhá udržovat Vaše ruce jemné a hladké.


Dove Krémová tableta (Beauty Cream Bar) 100 g
25 Kč

23 Kč

Akce

Krémová tableta Dove obsahuje 1/4 hydratačního krému, který dodává pokožce potřebnou péči a zanechává tak pleť hladkou a hebkou. Nevysušuje pleť jako běžné mýdlo a nemá dráždivé účinky.


Dove Krémové tekuté mýdlo (Beauty Cream Wash)
59 Kč

Dove zkrášlující krémové tekuté mýdlo kombinuje ¼ hydratačního krému a pH neutrální složení, díky kterému budou vaše ruce zdravé a hydratované na dotek. Je tak jemné, že ho můžete používat dokonce i na tvář.


Dove Peelingová tableta Gentle Exfoliating (Beauty Cream Bar) 100 g
16 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Peelingová krémová tableta Gentle Exfoliating od značky Dove pomáhá díky svému složení s mikročásticemi zjemnit a zregenerovat pokožku. Pravidelné používání zbavuje pokožku odumřelých buněk a ta se tak stává čistší a sametovější. Schváleno dermatology.


fenjal Krémové mýdlo 100 g
69 Kč

62 Kč

Akce

Jemné krémové mýdlo v plastové krabičce, dodá pokožce hydrataci a zabraňuje jejímu vysušování při častém mytí.


Foamie Jemná čisticí houba a mýdlo do sprchy Aloe Spa
199 Kč

Jemná čisticí houba a mýdlo do sprchy Aloe Spa je speciální houba do sprchy, která se navlhčením a následným zmáčknutím promění v krémovou pěnu. Dopřeje vám 4 kroky v jednom produktu: peeling, masáž, čistotu a výživu.


Foamie Jemná čisticí houba a mýdlo do sprchy Beauty Fruity
199 Kč

179 Kč

Akce

Jemná čisticí houba a mýdlo do sprchy Beauty Fruity je speciální houba do sprchy, která se navlhčením a následným zmáčknutím promění v krémovou pěnu. Dopřeje vám 4 kroky v jednom produktu: peeling, masáž, čistotu a výživu.


Foamie Jemná čisticí houba a mýdlo do sprchy Mocca Peel
199 Kč

Jemná čisticí houba a mýdlo do sprchy Mocca Peel je speciální houba do sprchy, která se navlhčením a následným zmáčknutím promění v krémovou pěnu. Dopřeje vám 4 kroky v jednom produktu: peeling, masáž, čistotu a výživu.


Foamie Jemná čisticí houba a mýdlo do sprchy pro muže Men
199 Kč

Jemná čisticí houba a mýdlo do sprchy Men je speciální houba do sprchy, která se navlhčením a následným zmáčknutím promění v krémovou pěnu. Dopřeje vám 4 kroky v jednom produktu: peeling, masáž, čistotu a výživu.