SANITIZ Dezinfekce alkoholová 5l flexi kanystr-50%
599 Kč 299 Kč

Výprodej

speciální ethanolová dezinfekce v tekutém stavu na ruce Sanitiz vyrobená podle doporučené receptury od Světové zdravotnické organizace WHO, aplikace přímo na pokožku, neředí se, spolehlivě zničí 99,99 % virů a bakterií , určeno pro ruce a povrchy

SCHÜLKE Alkoholová dezinfekce rukou Septoderm Gel Pull Push 500ml
197 Kč 176 Kč

Alkoholová dezinfekce ve formě gelu se zvláčňujícími přísadami. Vhodný k hygienické a chirurgické dezinfekci rukou. Výborná snášenlivost s pokožkou. Osvěžující, po aplikaci zanechává ruce jemné a vláčné. Jemně parfemován.

CLEANLIFE Dezinfekční gel na ruce 5000 ml
2 480 Kč

CLEANLIFE čisticí gel s osvědčeným antibakteriálním a antivirovým účinkem přípravků na bázi ethanolu šetrně pečuje o pokožku rukou a nevysušuje ji.

SCHÜLKE Alkoholová tekutá dezinfekce rukou Septoderm 500ml
152 Kč

Alkoholová dezinfekce na ruce Septoderm, bezoplachová. Dezinfekce se zvláčňujícími přísadami. Vhodný k hygienické a chirurgické dezinfekci rukou. Výborná snášenlivost s pokožkou. Neobsahuje barviva ani parfém. Rychlý účinek.

CLEANLIFE Dezinfekční gel na ruce 5 l + 5 x lahvička
2 655 Kč

CLENALIFE čisticí gel na ruce je dodáván ve výhodné sadě s 5 kusy lahviček s pumpičkou. Skvělé řešení do míst, kde není možné umístit na zeď dávkovač dezinfekce nebo je potřeba dezinfekci přenášet.

SCHÜLKE Alkoholová dezinfekce rukou Septoderm Gel 50ml
60 Kč

Alkoholová dezinfekce ve formě gelu se zvláčňujícími přísadami. Vhodný k hygienické a chirurgické dezinfekci rukou. Výborná snášenlivost s pokožkou. Osvěžující, po aplikaci zanechává ruce jemné a vláčné. Jemně parfemován.

DERMAPRO Ochranný gel na ruce proti virům a bakteriím PREMIUM 250 ml
320 Kč 290 Kč

Ochranný antibakteriální a antivirový gel na ruce v jedinečném nedráždivém a šetrném složení, s příjemnou vůní, pro každodenní hygienu a ochranu. Dezinfekční gel české výroby, s vysokým obsahem alkoholu 70% ničí až 99,9 bakterií a virů. V praktickém balení s dávkovací pumpičkou.

Antibakterialní gel 500ml
759 Kč 349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Antibakteriální a dezinfekční gel na ruce – 500 ml (s pumpičkou). Čistí, dezinfikuje a chrání ruce, zabíjí 99,9% baktérií a virů, efektivní proti E.coli baktériím.

Emspoma Dezinfekční gel 500 ml
241 Kč

Jemný gel na bázi alkoholu zajišťuje dostatečnou hygienu rukou bez nutnosti použití mýdla a vody.

CLEANLIFE Dezinfekční gel na ruce 5 l + pumpa + 5 x lahvička
2 945 Kč

CLEANLIFE čisticí gel na ruce je dodáván ve výhodné sadě s dávkovací pumpou a 5 kusy lahviček s pumpičkou. Skvělé řešení do míst, kde není možné umístit na zeď dávkovač dezinfekce nebo je potřeba dezinfekci přenášet.

CLEANLIFE Dezinfekční gel na ruce 500 ml
298 Kč

CLEANLIFE čisticí gel s osvědčeným antibakteriálním a antivirovým účinkem přípravků na bázi ethanolu šetrně pečuje o pokožku rukou a nevysušuje ji.

Tork Tekuté mýdlo TORK MEVON 55 mini S2
88 Kč

Tork Premium jemné tekuté mýdlo je ideální pro běžné mytí rukou. Čistí a aktivně hydratuje pokožku. Jemné, k pokožce šetrné složení. Šetrné k životnímu prostředí, ekologické označení Nordic Swan a EU Flower. Určeno pro dávkovač systému S2.

CLEANLIFE Dezinfekční roztok na ruce 5000 ml
2 280 Kč

CLEANLIFE čisticí roztok s osvědčeným antibakteriálním a antivirovým účinkem přípravků na bázi ethanolu šetrně pečuje o pokožku rukou a nevysušuje ji.

CLEANLIFE Dezinfekční gel na ruce 250 ml
198 Kč

CLEANLIFE čisticí gel s osvědčeným antibakteriálním a antivirovým účinkem přípravků na bázi ethanolu šetrně pečuje o pokožku rukou a nevysušuje ji.

Glimmerstone Dezinfekční gel na ruce 5l
425 Kč

Glimmerstone dezinfekce na ruce je antibakteriální gel sloužící jako dezinfekce rukou bez použití vody. Dezinfikuje a chrání pokožku rukou, zabíjí 99,9% bakterií a mikrobů.

Tork Luxusní pěnové mýdlo TORK Premium 800ml S3 - 1ks
391 Kč

Luxusní pěnové mýdlo Tork prémiové kvality s nízkým obsahem pH. Jemně parfémované, zanechává ruce čisté a svěží, nevysušuje. Pěna je bezbarvá, což snižuje riziko případných alergií. Obsahuje složku panthenolu, která pečuje o pokožku.

PalmaPure dezinfekce na ruce bez kompromisu - 50ml sprej
99 Kč

Účinná, bezpečná a pro ruce a pokožku rukou šetrná a citlivá dezinfekce certifikovaná Ministerstvem zdravotnictví od roku 2013. Obohaceno o glycerol a D-panthenol. Nelepí a nezanechává nepříjemný pocit ani zápach – jen sametově jemné a čisté ruce bez pocitu vysušení.

Dezinfekční gel Emspoma 1l
483 Kč

Jemný gel na bázi alkoholu zajišťuje dostatečnou hygienu rukou bez nutnosti použití mýdla a vody.

Cormen Isolda dezinfekce na ruce - alkoholový gel, disinfection skin
237 Kč 199 Kč

Dezinfekční gel na ruce. Tato dezinfekce na ruce je baktericidní, fungicidní, virucidní. Účinky proti virům, plísním i bakteriím ve formě gelu. Nepálí a nedráždí poškozenou pokožku. Alkoholový dezinfekční a čisticí prostředek - ISOLDA DISINFECTION SKIN je alkoholová dezinfekce rukou.

DERMAPRO Ochranný gel na ruce proti virům a bakteriím PREMIUM 30ml
99 Kč

Novinka

Ochranný antibakteriální a antivirový gel na ruce v jedinečném nedráždivém a šetrném složení, s příjemnou vůní, pro každodenní hygienu a ochranu. Dezinfekční gel české výroby, s vysokým obsahem alkoholu 70% ničí až 99,9 bakterií a virů. V praktickém balení na cesty, do školy, do kabelky.

Tork Tekuté mýdlo TORK MEVON 55 pro Dávkovač S1
132 Kč

Tork Premium jemné tekuté mýdlo je ideální pro běžné mytí rukou. Čistí a aktivně hydratuje pokožku. Jemné, k pokožce šetrné složení. Šetrné k životnímu prostředí, ekologické označení Nordic Swan a EU Flower. Určeno pro dávkovač systému S1.

CORONA – ANTIVIR na plochy, rozprašovač, 500 ml
144 Kč 113 Kč

Popis produktu

Bezoplachový čisticí přípravek s 75 % obsahem ethanolu a kyselinou citronovou.. Vhodný pro čištění různých omyvatelných ploch a předmětů v domácnosti i průmyslu.. Lze použít i v potravinářství a zdravotnictví. Účinnost testována dle ČSN EN 14479+A2, 13727+A2, 13624, 13697..

KIN-TOL Dezinfekční sprej na ruce 200 ml
98 Kč

Unikátní dezinfekční sprej s virucidním účinkem pro osobní hygienu, který nemůže chybět v žádné domácnosti. Praktické balení 200 ml – máte vždy po ruce! Účinné látky: Ethanol 76,4 g/100g, Peroxid vodíku 0,15g/100g – zaručeně zničí všechny viry.

Sonett Dezinfekční prostředek na ruce 300 ml
219 Kč

Účinný ekologický desinfekční přípravek na ruce na alkoholové bázi. Vysoce účinný proti plísním i proti bakteriím typu salmonela či coli a zároveň šetrný k pokožce.

Tork Pěnové mýdlo TORK Premium Extra Mild 1l S4
291 Kč

Pěnové mýdlo Tork Premium Mild jednorázová patrona poskytuje komfortní a efektivní mytí rukou. Stačí lehce zmáčknout dávkovací tlačítko a 1 dávka spolehlivě zaručí důkladné omytí rukou bez větší námahy.

Dove tekuté mýdlo NÁPLŇ 500ml Original
78 Kč 62 Kč

Náhradní náplň – tekuté mýdlo Dove Original 500 ml s neutrálním pH a zjemňujícími složkami. S čistící formulí a 1/4 hydratačního krému šetrně myje pokožku a zanechávají ji jemnou a hydratovanou.

Dezinfekční gel na ruce Hexadermal 80 ml – 3 ks-44%
357 Kč 199 Kč

Akce

Kvalitní dezinfekční gel na ruce určený ke každodennímu použití s virucidním účinkem. Certifikovaná účinnost proti koronaviru. Dermatologicky testováno. Velmi šetrný, i při opakovaném použití nedochází k vysušení pokožky a popraskání rukou. Evropský výrobce. Balení obsahuje 3 ks po 80 ml.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Mýdla.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Mýdla výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Mýdla akce.