Sifcon Sedící budha - dekorace, 37 × 28 cm-44%
1 599 Kč

890 Kč

Akce

Klid, vyrovnanost, pokora – Buddha je symbol pravdy, lásky a harmonizované duše. Uvolňující pohodu k vám domů přinese soška od značky Sifcon v podobě sedícího Buddhy pískovcové barvy. Meditační pozice Buddhy vybízí k relaxaci a k užívání si toho největšího daru, který máme: života.


Sifcon Zarážka do dveří - Zajíček, 21x20 cm-47%
519 Kč

271 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tato zarážka do dveří v podobě hebkého králíčka od značky Sifcon může zdobit právě práh vaší ložnice či vaší ratolesti. Jako dekorace vykouzlí úsměv na rtech vždy, když zahlédnete pootevřené dveře.


Kaemingk Soška Buddha - zlatá-55%
1 029 Kč

462 Kč

Akce

Dekorativní figurka v podobě sedícího buddhy dosahuje výšky 37 cm a je vyrobena ve zlatém provedení. Skvěle doplní každý moderní interiér.


Kaemingk Soška Buddha - šedá-62%
839 Kč

312 Kč

Akce

Dekorativní figurka v podobě sedícího buddhy dosahuje výšky 31 cm a je vyrobena z kameniny. Skvěle doplní každý moderní interiér.


Koopman Otočný retro globus Ø 13 cm, typ č.4
350 Kč

Dekorace, ale i pomůcka při výuce přírodních věd. Otočný retro globus od značky Koopman se bude vyjímat ve vašem příbytku tak jako tak. Jeho průměr činí 13 cm. Podstavec z mangového dřeva, patina a celkově starodávný vzhled ve vás probudí cestovatele, jež se v době zámořských objevů plavil do neznáma.


Koopman Otočný retro globus Ø 13 cm, typ č.2
350 Kč

Jako dekorace i pomůcka při zeměpisu se otočný retro globus od značky Koopman bude vyjímat ve vašem příbytku. Jeho průměr činí 13 cm. Podstavec z mangového dřeva, patina a celkově starodávný vzhled ve vás probudí cestovatele, jež se v době zámořských objevů plavil do neznáma.


Koopman Dekorace dřevěný list
350 Kč

Dekorace ve tvaru dřevěného listu od značky Marex Trade bude ozdobou každého interiéru. Je vysoký 39 cm a vyveden v přírodní barvě.


Kaemingk Dekorace Dítě - dívka-53%
1 459 Kč

676 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Figurka bosého děvčátka se slámovým kloboučkem a košíčkem kombinuje tóny svěží zelené a dalších přírodních barev. Kaemingk Dekorace Dítě – dívka má rozměry 21 × 20 × 37,5 cm a vypadá výborně jak v zahradních aranžích, tak na poličce mezi ostatními figurkami.


Koopman Otočný retro globus Ø 13 cm, typ č.1
350 Kč

Nejen jako pomůcka při výuce zeměpisu, ale jako dekorace se tento otočný retro globus od značky Koopman bude vyjímat ve vašem příbytku. Jeho průměr činí 13 cm. Podstavec z mangového dřeva, patina a celkově starodávný vzhled ve vás probudí cestovatele, jež se v době zámořských objevů plavil do neznáma.


Koopman Otočný retro globus Ø 13 cm, typ č.3
350 Kč

Při výuce přírodních věd, ale i jako honosná dekorace se otočný retro globus od značky Koopman bude vyjímat ve vašem příbytku. Jeho průměr činí 13 cm. Podstavec z mangového dřeva, patina a celkově starodávný vzhled ve vás probudí cestovatele, jež se v době zámořských objevů plavil do neznáma.


Koopman Dekorace dřevěné pírko
350 Kč

Dekorace ve tvaru dřevěného pírka od značky Marex Trade bude ozdobou každého interiéru. Je vysoké 39 cm a vyvedeno v přírodní barvě.


Sifcon Hlava buddha, černozlatá, 27 cm
939 Kč

452 Kč

V žádném moderním interiéru by neměla chybět soška, a co je lepšího než hlava Buddhy? Touto soškou od značky Sifcon dáváte najevo, že umíte relaxovat a přijímáte pozitivní vibrace.


Kaemingk Dekorace Dítě - chlapec-53%
1 459 Kč

676 Kč

Výprodej

Figurka bosého chlapečka se slámovým kloboučkem a květináčem kombinuje tóny svěží zelené a dalších přírodních barev. Kaemingk Dekorace Dítě – chlapec má rozměry 21 × 20 × 37,5 cm a vypadá výborně jak v zahradních aranžích, tak na poličce mezi ostatními figurkami.


KARE Dekorativní figurka Love Dogs
639 Kč

511 Kč
+ doprava zdarma

Milujete buldoky? A co takhle milující se buldoky? Kontroverzní dekorativní figurka v podobě dvou pářících se buldoků rozhodně vzbudí vášně a to je přesně to, co chcete! Originální a rozhodně nápadité, vhodné pro nestoudné majitele.


Sifcon SLON sedící figurka
939 Kč

Figurka sedícího slona značky Sifcon je ideální dekorace do jakékoliv domácnosti. Ať už jste milovník slonů či sběratel, tento slon udělá radost každému.


Sifcon Soška se sukulentem "Budha", 19x14cm-40%
669 Kč

398 Kč

Akce

Soška se sukulentem „Budha“, 19×14cm je v decentní šedé barvě. Soška meditujícího Budhy není pouhou dekorací na vašem stole, zároveň sebou nese mnohem hlubší význam. Soška meditujícího Budhy má symbolizovat rovnováhu a meditaci, která se díky ní může objevit i ve vaší domácnosti.


Sifcon Stojánek na šperky "Strom", 32cm-41%
679 Kč

400 Kč

Akce

Stojánek na šperky „Strom“, 32 cm vyrobený v hliníkovém designu. Chcete mi přehled o svých špercích a ráno si z nich pohodlně vybírat? Na stojanu na šperky ve tvaru stromu od značky SIFCON si je můžete zavěsit, jak budete chtít. Nemůže se vám pak stát, že byste na nějaký šperk zapomněli.


Sifcon Svícen na čajovou svíčku "Budha", 33,5cm-44%
1 349 Kč

750 Kč

Akce

Svícen na čajovou svíčku „Budha“, 33,5cm v designu šedé barvy. Svícen vyrobený do tvaru meditujícího Budhy se stane doplňkem ve vašem domově. Zapálení čajové svíčky ve svícnu Budhy napomůže navodit příjemnou a uvolňující atmosféru.


Sifcon SLON - sedící-42%
939 Kč

538 Kč

Akce

Sedící slon značky Sifcon udělá radost v nejedné domácnosti. Tato dekorace je vhodná nejen pro milovníky a sběratelé slonů, ale taky jako malý dárek pro někoho blízkého.


Sifcon Zarážka do dveří "Budha", 15x17cm-35%
399 Kč

256 Kč

Akce

Zarážka do dveří „Budha“, 15×17cm v elegantní šedé barvě. Zarážka do dveří v podobě Budhy od značky SIFCON bude plnit svůj účel a zároveň se stane skvělým doplňkem vašeho prahu. Váš práh se rázem stane mnohem zajímavějším, než byl dosud.


Sifcon Soška na podstavci SLON, 8cm-39%
539 Kč

327 Kč

Akce

Soška na podstavci SLON značky Sifcon si získá všechny milovníky slonů. Rozšiřte si svou sbírku slonů o tento krásný kousek. Soška je velká 8 cm.


Danish Style Zahradní dekorace Odpočívající žába (SET 2 ks)
1 270 Kč

508 Kč

Zahradní dekorace Odpočívající žába přímo vybízí k odpočinku. A nebojte se, že by vás žabka brzy opustila, je totiž vyrobena z umělého kamene, který je bytelný a odolává nepřízním počasí. Dekorace se bude skvěle vyjímat v zátiší keřů, či stromků, nebo na skalce.


Papillon Interiérová dekorace Romance, 33,5 cm
2 010 Kč

1 206 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Interiérová dekorace Romance je romantická dekorace v bílo-stříbrném lesklém provedení.

keramická dekorace
výška 33,5 cm
lesklá bílá a stříbrná glazura

.


Papillon Interiérová dekorace želva Josie, 10 cm, modrá
400 Kč

239 Kč

Vtipné a zvířecí dekorace jsou vždy skvělým tipem na dárky, ale také jako samostatné dekorace do interiéru. Interiérová dekorace želva Josie je opravdu výjimečně zpracované a vypadá, jakoby byla vyrobená z mozaiky.


Papillon Interiérová dekorace želva Josie, 10 cm, zelená
400 Kč

239 Kč

I když jsou želvy pomalé, tak interiérová želva Josie vám do interiéru přinese energii a harmonii. Podle čínské symboliky a feng suej jsou želvy znakem dlouhého života, proto je skvělým tipem i na dárek. Vtipná zvířecí dekorace je navíc i výborně zpracovaná.


Papillon Interiérová dekorace želva Josie, 18 cm, zelená
770 Kč

569 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sháníte výjimečnou dekoraci do vašeho harmonického interiéru? Pak jste právě narazili na tu pravou. Interiérová dekorace želva Josie vnese do vašeho interiéru potřebnou harmonii, ale také energii. Podle čínské symboliky a feng suej jsou želvy znakem dlouhého života.


Papillon Soška Newborn, 23 cm
2 010 Kč

1 590 Kč

Kdyby vás v životě mělo potkat to největší štěstí, co by to bylo? Dekorace Newborn od německé značky Papillon vám trošku napoví…

Soška Newborn vyobrazuje matku a otce, kteří drží v náruči malé miminko. I to nejmenší vám může přinést tu největší radost.


Papillon Figurka Páv, 23 cm, zlatá
1 190 Kč

859 Kč

Pávi byli od pradávna symbolem luxusu a vznešenosti. Naše designová figurka Páva ve stylu Glamour podtrhne honosnou atmosféru u vás doma díky výrazné povrchové struktuře ve zlaté barvě, která se bude třpytit na denním Slunci i ve světle lampy.


Papillon Soška Muž s kočkou, 12 cm
870 Kč

649 Kč

Soška Muž s kočkou vyobrazuje jedno krásné rčení: „Kočka si nepřeje, aby ji měl celý svět rád. Jenom ti, které si vybrala, že bude mít ráda ona.“

Soška Muž s kočkou je neobyčejná dekorace vyjadřující oddanost zvířete vůči člověku.


Papillon Interiérová dekorace Anděl, 20,5 cm
640 Kč

359 Kč

Interiérová dekorace Anděl představuje anděla, který stojí za zády svého chráněnce a dohlíží na něj.

keramická dekorace
výška 20,5 cm
lesklá bílá glazura
podstavec a křídla v dekoru platiny

.


Papillon Dřevěná dekorace Velryba, 36 cm
3 880 Kč

2 890 Kč

Dřevěná dekorace Velryba je originální interiérová dekorace.

Velryba vyřezaná ze dřeva je umístěna na černém dřevěném podstavci.

šířka 36 cm
tmavé dřevo
černý dřevěný podstavec

.


Papillon Interiérová dekorace Holubice, 14 cm
330 Kč

239 Kč

Bílé holubice jsou symbolem míru. Interiérová dekorace Holubice představuje dvě spojené holubičky, které vnesou mír do vašeho srdce.

šířka 14 cm
dekorace v podobě dvou spojených holubiček hledících si do očí
porcelán s lesklou bílou glazurou

.


Papillon Soška Dance, 41 cm
2 430 Kč

1 890 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Když tančíme, jsme šťastní. Soška Dance vyobrazuje figuru muže a ženy, kteří spolu tvoří nejen krásný taneční pár. Všimněte si jejich postoje držení těla a oddaných vzájemných pohledů. Až vám bude smutno, podívejte se na ně a zatančete si.


Papillon Interiérová dekorace Leopard, 145 cm
13 400 Kč

9 990 Kč

Elegantní a vznešený. Přesně takový je leopard, který je v této výhrůžné pozici majestátní nezaměnitelnou interiérovou dekorací.

Dekorace Leopard je opatřená antik povrchovou úpravou.


Papillon Interiérová dekorace Leopard, 80 cm
5 610 Kč

4 190 Kč

Elegantní a vznešený. Přesně takový je leopard, který je v této výhrůžné pozici majestátní nezaměnitelnou interiérovou dekorací.

Dekorace Leopard je opatřená antik povrchovou úpravou.


Bruxxi Dekorativní šachová figura Dáma, 65 cm, hliník
5 050 Kč

3 490 Kč

Velká hliníková šachová figura Dámy je úžasnou dekorací, která se stane dominantou interiéru. Srdce každého šachisty zaplesá…

Díky své výšce 65 cm se šachová figura dámy stane dominantním dekorativním prvkem v každé místnosti.


Danish Style Soška Buddha hlava, 16 cm, beton
400 Kč

229 Kč

Soška Buddha hlava ze surového betonu vám pomůže navodit harmonizující atmosféru.

Soška Buddhy znázorňuje jeho hlavu s pohledem obráceným do sebe. Surový beton s jeho přirozenými nedokonalostmi jí osobitý ráz.


Papillon Dekorace porcelánový slon Fridolin, 15,5 cm
530 Kč

329 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Porcelánová interiérová dekorace Fridolin je stylizovaný slon, který se chobotem dotýká své přední nohy. Elegantní sloní dekorace je vhodným dárkem pro milovníky slonů, ale také zajímavou dekorací pro moderní interiér.


Papillon Figurka havran Rudi, 35 cm, sada 2 ks
3 880 Kč

2 890 Kč

Říká se, že vrána k vráně sedá. Ale jak to mají havrani? Figurka havran Rudi od německé značky Papillon.

Figurka havran Rudi je sada dvou roztomilých havranů v různých postojích.


Papillon Figurka sedící lvice Nala, 79 cm
13 400 Kč

9 990 Kč

Sedící lvice Nala od značky Papillon vypadá skoro jako živá. Tato velká figura se stane nepřehlédnutelnou dekorací ve vašem interiéru, ale třeba také na terase.

Figurka Nala je sedící lvice, která přivítá vaše hosty, ale zároveň jim dá najevo, kdo je tady pánem.


Papillon Interiérová dekorace Anděl, 17 cm
530 Kč

289 Kč

Interiérová dekorace Anděl představuje anděla, který stojí za zády svého chráněnce a dohlíží na něj.

keramická dekorace
výška 17 cm
lesklá bílá glazura
podstavec a křídla v dekoru platiny

.


Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: