Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12925618

BN Walls Vliesová obrazová tapeta Slunečnice 200329, 300 x 280 cm, Van Gogh Museum, BN Walls

BN Walls Vliesová obrazová tapeta Slunečnice 200329, 300 x 280 cm, Van Gogh Museum, BN Walls

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner Výprodej
Kousek mistrovského díla ve vašem interiéru? Je to snadné… Výřez Slunečnic Vincenta Van Gogha. Zřetelné tahy štětce, plastický efekt. Celý popis
10 689 Kč
9 086 Kč
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
10 689 Kč
9 086 Kč
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

3.10.2022 - 4.10.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

  • VAN GOGH MUSEUM – Pro tvorbu  kolekce Van Gogh Museum jsme se ponořili hlouběji do díla tohoto pozoruhodného malíře. Byla to obrovská výzva, protože jeho dědictví poskytuje téměř nevyčerpatelný zdroj inspirace. Nakonec jsme vybrali obrazy, které jasně ilustrují Van Goghovu lásku k japonskému umění. Van Gogh sám uvedl, že toto umění ho dělalo šťastnějším a spokojenějším a změnilo jeho pohled na svět. Klíčové práce, které jsme vybrali, zahrnují Kvetoucí švestkový sad (po Hiroshige), větvičky kvetoucí mandloně ve skle a vázu s čínskými astrami a gladiolami. Tyto barevné kusy, plné úžasných detailů a namalováné s velkou vášní, tvoří základ kolekce. A je to kolekce, kterou vám hrdě představujeme.

  • Vliesové tapety na zeď se vyznačují dobrou prodyšností, mechanickou odolností a schopností zakrytí jemných prasklin. Pro aplikaci vliesových tapet jsou vhodné rovné stěny s vlhkostí ne vyšší než 0,8 %. Při lepení vliesových tapet se lepidlo nanáší přímo na podkladovou stěnu, na kterou se přikládají jednotlivé pruhy tapety. K lepení vliesových tapet použijte lepidlo na vliesové tapety, které naleznete v naší nabídce lepidel. Odstranění vliesových tapet je snadné a provádí se za sucha.

  • Před tapetováním je vhodné každou stěnu napenetrovat. Penetrace sjednocuje savost podkladu a zvyšuje adhezi následných vrstev.
  • š. 300 x v. 280 cm
  • 6 panelů 50 × 280 cm
  • kolekce : Van Gogh Museum
  • výrobce: BN Walls