Designové příslušenství, které by nemělo chybět vašemu iPhonu

Začátkem roku 2021 se na trhu objevil nový výrobce příslušenství zejména pro iPhony. CubeNest se zaměřuje především na designově čisté linie po vzoru produktů Apple, kvalitní materiály a praktickou funkčnost. Co vše si ke svému telefonu můžete pořídit? Podívejte se!

CubeNest nenese svůj název jen aby se neřeklo. Skutečně se jedná o designová „hnízda“ nejen pro iPhone, ale také pro příslušenství, jako jsou Apple Watch či AirPods. Drtivá většina stojánků a nabíječek je kombinací hliníku a velmi odolného plastu. Prozatím jsou k dispozici v černé a stříbrné, ale později přibydou další barevné varianty tak, abyste mohli zkombinovat příslušenství s barvou telefonu přesně podle svého.

CubeNest Magnetic Wirelles Charger S310: Takové to domácí nabíjení

Nejzajímavějším a nejpraktičtějším příslušenstvím je bezdrátová CubeNest Magnetic Wirelles Charger 3in1. Díky ní můžete nabíjet dvě zařízení a Apple Watch. Nabíječka je také kompatibilní s MagSafe technologií a má protiskluzovou podložku, takže nový iPhone (řada 12 a novější) bude pevně přichycen, ale zároveň na něj vždy uvidíte. Kloub nabíječky s telefonem můžete otáčet o 90°.

CubeNest magnetická nabíječka 3v1 má vstupní výkon 5V/2A, 9V/2,22A a výstupní výkon 5W/7,5W/15W/20W. Výhodou je také zastavení nabíjení při indikaci plného dobití telefonu.

CubeNest Magnetic Wirelles Charger 311 je perfektní nabíječka na cesty

Pokud byste však oželeli stojánek, má CubeNest v záloze i menší model, který se hodí nejen na cesty. CubeNest Magnetic Wirelles Charger 311, stejně jako předchozí model, podporuje MagSafe a technologii bezdrátového nabíjení Qi. Vstupní výkon je stejný, výstupní pak 5W/7,5W/18W/35W.

Výhodou nejen této nabíječky, ale také všech ostatních CubeNest nabíječek jsou indikátory nabíjení umístěné vzadu. To eliminuje rušivé blikání v případě, že se potřebujete plně soustředit nebo máte nabíječku umístěnou na nočním stolku a blikání světel by vás rušilo při usínání.

TIP! Chcete nabíjet pouze dvě zařízení? Podívejte se na elegantní a stylovou magnetickou nabíječku CubeNest Magnetic Wireless Charger 2in1 S210.

Stojánek nebo nabíječka? Obojí!

Nepotřebujete nabíjet hodinky ani další příslušenství k telefonu? K tomuto účelu se nejlépe hodí CubeNest Wireless Magnetic Charger S111. Jedná se o elegantní nabíječku s podporou MagSafe pro iPhony, která zároveň slouží jako stojánek. Oceníte ji i tam, kde nemáte tolik místa na nabíjení hodinek či dalšího telefonu, například v kanceláři, nebo při delších videohovorech. Díky protiskluzovému povrchu bude mobil držet pevně na svém místě. Na spodní části je stojánku je nanopodložka, díky tomu drží pevně na místě.

A když potřebujete nabíjet v autě...

Ani v autě se bez příslušenství neobejdete, proto máte na výběr mezi dvěma magnetickými nabíječkami – CubeNest Magnetic Wireless Car Charger S1C1 a S1C0. S jejich pomocí lze iPhone nabíjet vertikálně i horizontálně, drží pevně na svém místě, ale sejmete ho z něj pomocí jedné ruky.TIP NA ZÁVĚR: Pokud již bezdrátovou nabíječku máte, podívejte se na stojánek CubeNest Magnetic Stand S010.


Mohlo by vás dále zajímat

Apple iPhone 13 přináší brutální výkon a profi fotosoustavu

Společnost Apple představila letošní září novou řadu iPhone 13. Telefony tradičně vyznávají perfektní zpracování a odolné materiály, a i když by se na první pohled...

Celý článek

Jak vybrat chytré hodinky

Chytré hodinky, známé také jako SmartWatch, skvěle doplňují a v některých případech již téměř nahrazují chytré telefony, usnadňují jejich ovládání a urychlují komunikaci...

Celý článek

Jak vybrat sluchátka

Hudba nám pomáhá soustředit se v práci, zpříjemňuje cestování hromadnou dopravou i motivuje k lepším sportovním výkonům. A se sluchátky ji můžeme...

Celý článek

Jak zchladit telefon v horkých dnech

Chytré telefony mohou během letních měsíců zažívat doslova perné dny. Díky vysoké teplotě a silnému slunečnímu záření často dochází k jejich přehřívání, což může...

Celý článek