Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 6379206

Eve weather 2021 - venkovní senzor, HomeKit + Thread kompatibilní (10EBS9901)

Eve weather 2021 - venkovní senzor, HomeKit + Thread kompatibilní (10EBS9901)

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Venkovní senzor teploty, vlhkosti a tlak vzduchu. Určeno pro venkovní použití. Údaje o počasí vám pomohou zlepšit pohodlí doma. Kompatibilní s hlasovým ovládáním – Siri. Trendy počasí. Vyroben z eloxovaného hliníku. Voděodolné provedení IPX4. Montáž na stěnu. Technologie Thread. Celý popis
Produkt je momentálně nedostupný.
2 190 Kč
Prodává CZC.CZ
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
2 190 Kč
S novou kartou za

Popis

Eve weather 2021– venkovní senz

Mějte přehled. Inteligentní sledování počasí – kdykoli. S Eve Weather můžete sledovat venkovní teplotu, vlhkost a barometrický tlak v průběhu času a vývoj počasí buďto na svém iPhonu nebo přímo na displeji zařízení. Eve Weather se vyznačuje elegantním designem odolným proti vodě s krytím IPX4 a síťovou technologií Thread.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Velmi snadné použití

Využitím revoluční technologie Apple HomeKit nabízí systému Eve nevídanou snadnost použití, pokročilou bezpečnost a těsnou integraci se Siri. Venkovní senzor Eve weather je napájen dlouhotrvajícími vyměnitelnými bateriemi, takže se nemusíte ani zabývat žádnými napájecími kabely.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Přesné informace

Zůstat doma nebo se vydat na výlet? Zabalit se do teplého kabátu nebo oprášit plavky? Precizně zpracované senzory měří teplotu, vlhkost a barometrický tlak s bezkonkurenční přesností – udržují vás v obraze o aktuálních podmínkách přímo za vašimi dveřmi.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Jaké bude počasí?

Stanice Eve Weather automaticky analyzuje změny barometrického tlaku a tato data využívá k tomu, aby vám poskytla 12hodinový trend počasí. Je pravděpodobné, že se obloha vyjasní? Nebo bude zataženo? Poznáte to pouhým pohledem na ikony na displeji nebo v aplikaci Eve.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Chytrý dům Eve

Představte si domov, ve které vaše zařízení a přístroje pracují společně. Ulehčují vám život a vy nemusíte hnout ani prstem. Domov, který se o sebe postará, když nejste doma a při příchodu vás přivítá. Domov, který můžete ovládat odkudkoliv. To a mnohem více vám poskytne Eve.

Apple HomeKit

Produkty jsou založeny na technologii Apple HomeKit, která vám poskytná rozšířené možnosti šifrování, informace o naměřených datech a jejich kompletní zabezpečení. Produkty je možné spravovat z vašeho kompatibilního iPhone, iPad nebo iPodu využívající Bluetooth Smart technologii. Vydejte hlasový příkaz Siri a vaše přání bude splněné během okamžiku. A pokud nebudete zrovna doma, můžete zkontrolovat vaši domácnost třeba s vaší Apple TV.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Senzor teploty, vlhkosti a tlak vzduchu. Určeno pro venkovní použití. Údaje o počasí vám pomohou zlepšit pohodlí doma. Kompatibilní s hlasovým ovládáním - Siri. Trendy počasí. Vyroben z eloxovaného hliníku. Voděodolné provedení IPX4. Montáž na stěnu. Technologie Thread.