Evolveo bezdrátový detektor kouře - GSM alarm Evolve Sonix
6x

Evolveo bezdrátový detektor kouře - GSM alarm Evolve Sonix

590 Kč
525 Kč 525 Kč/ks

Další nabídka za 559 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bezdrátový detektor kouře pro GSM alarm Evolve Sonix. Slouží pro ochranu budov, domů, bytů před požáry. Rychlá detekce kouře ze všech směrů. Snadná montáž na stěnu nebo strop.

Od prodejce MALL
Netatmo Smart Smoke Alarm (NSA-EC)
1x

Netatmo Smart Smoke Alarm (NSA-EC)

2 699 Kč
2 499 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Inteligentní detektor kouře pro ochranu vašeho domova. Zasílá výstrahy na váš smartphone. Desetiletá výdrž baterie. Tělo z vysoce kvalitního plastu. Vysoce výkonný fotoelektrický dýmový senzor. Hlasitost sirény 85 dB. Bluetooth s nízkou spotřebou energie. Wi-Fi připojení.

Partner: CZC.CZ
Netatmo Smart Door and Window Sensors (DTG-EC)

Netatmo Smart Door and Window Sensors (DTG-EC)

2 699 Kč
2 499 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Inteligentní senzor dveří a oken, vodotěsné, detekce pohybu, vibrace, otevření a zavření, senzory pracují pouze s inteligentní vnitřní kamerou Netatmo, která se prodává samostatně. Maximálně 12 senzorů na kameru, napájení 2 AAA baterie, Aplikace je k dispozici v App Store / Google Play.

Partner: CZC.CZ
FIBARO bateriový Senzor 2 na okna a dveře, Z-Wave Plus, bílá (FIB-FGDW-002-1)

FIBARO bateriový Senzor 2 na okna a dveře, Z-Wave Plus, bílá (FIB-FGDW-002-1)

1 374 Kč
1 200 Kč

Fibaro bateriový Senzor 2 na okna a dveře. Kompatibilní s jakýmkoli Z-Wave or Z-Wave+ kontrolerem. Podporuje bezpečný režim (Z-Wave network Security Mode) se šifrováním AES-128. Otevření okna/dveří je detekováno oddálením těla senzoru a magnetu. Bateriové napájení. Zabudované měření teploty.

Partner: CZC.CZ
-20%
Xiaomi Mi Temperature and Humidity Monitor 2 (27012)
3x

Xiaomi Mi Temperature and Humidity Monitor 2 (27012)

249 Kč
199 Kč

Monitor teploty a vlhkosti vzduchu. Sledování hodnot v reálném čase. Monitoruje celý váš domov a chrání celou vaši rodinu. Výdrž baterie až 1 rok. Lehké a kompaktní provedení. Vysoce precizní a přesný senzor. Vyrobeno z ekologického materiálu ABS.

Partner: CZC.CZ
D-Link Wi-Fi detektor úniku vody (DCH-S161)

D-Link Wi-Fi detektor úniku vody (DCH-S161)

1 089 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Detektor úniku vody. Kompaktní provedení. Napájení z baterie. Okamžité varování při úniku vody. Spolupracuje s Google Assistant. Může se snadno stát součástí vaší chytré domácnosti. Spolupracuje s ostatními mydlink zařízeními. Snadné připojení do stávající Wi-Fi sítě. Siréna pro hlasité varování.

Partner: CZC.CZ

Detektory kouře a plynu

Detektory kouře a plynu vás včas upozorní na hrozící požár nebo nebezpečný únik plynu. Požární hlásiče by neměly chybět v žádné domácnosti, kanceláři nebo průmyslovém objektu.

Jak fungují detektory plynu a kouře?

Detektory zachytí pomocí senzoru nežádoucí látky ve vzduchu a spustí výstražný zvukový signál. Některé modely lze propojit pomocí aplikace s chytrými telefony.

Detektor kouře

Detektor kouře včasně odhalí vznikající požár. Je zvláště důležitý v kotelnách, kuchyních, obývacích pokojích, dílnách, a především všude tam, kde se pracuje s otevřeným ohněm.

Senzory u detektoru kouře

  1. Optický detektor kouře – nejrozšířenější druh detektorů s optickým paprskem, vhodný do bytových jednotek, je méně citlivý a pořídíte jej za dostupnou cenu.
  2. Teplotní detektor kouře – je vybaven teplotním čidlem, vhodný i do prašného prostředí (dílny, kotelny, chodby apod.).
  3. Ionizační hlásič požáru – měří vodivost vzduchu, je citlivý a zachycuje také pachy, proto není vhodný do kuchyní.

→ Detektory kouře mohou být napájeny ze sítě nebo na baterie.

Detektor zemního plynu

Pokud máte do domu zavedený zemní plyn, rozhodně byste měli mít v objektu detektor plynu, který jeho únik včas odhalí a pomůže zabránit nebezpečné otravě či dokonce výbuchu.

Propan-butan detektor

Detektor může odhalit únik propan-butanu. Je tedy vhodný do místností s připojením propan-butanu. Například tam, kde jsou užívána plynová kamna nebo plynové vařiče na propan-butanové lahve.

Detektor oxidu uhelnatého

Oxid uhelnatý je velmi jedovatý a obzvláště nebezpečný, protože není cítit. Detektor oxidu uhelnatého můžete pořídit jako samostatnou jednotku, často je však dostupný jako multifunkční přístroj odhalující plyn i oxid uhelnatý současně.

Autonomní hlásič požáru

Autonomní hlásič požáru není závislý na dalších zdrojích energie. Dobíjí se jednoduše za pomoci baterií. Výhodou je i snadná instalace – není třeba natahovat el. kabel.

Kam umístit detektor plynu a kouře?

Při instalaci postupujte vždy dle pokynů výrobce konkrétního hlásiče.

Typ hlásiče Vhodné umístění*
Požární hlásič kouře Do volného prostoru v blízkosti možného zdroje požáru, neinstalovat do rohů místností a k jiným zdrojům tepla (topení apod.)
Hlásič úniku zemního plynu Na strop do středu místnosti minimálně 1 metr od zdi (zemní plyn je lehčí než vzduch, stoupá vzhůru).
Detektor na propan-butan Na zeď cca 20 cm od podlahy (propan-butan je těžší než vzduch, klesá dolů).

*Tabulka je pouze orientační.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Detektory kouře a plynu.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Detektory kouře a plynu výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Detektory kouře a plynu akce.