10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Evolveo bezdrátový detektor kouře - GSM alarm Evolve Sonix Evolveo bezdrátový detektor kouře - GSM alarm Evolve Sonix
Evolveo bezdrátový detektor kouře - GSM alarm Evolve Sonix

Bezdrátový detektor kouře pro GSM alarm Evolve Sonix. Slouží pro ochranu budov, domů, bytů před požáry. Rychlá detekce kouře ze všech směrů. Snadná montáž na stěnu nebo strop.

můžete mít 5.10.

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 516 Kč
Eve Motion - detektor pohybu, HomeKit (1EM109901000) Evolveo bezdrátový detektor kouře - GSM alarm Evolve Sonix
Eve Motion - detektor pohybu, HomeKit (1EM109901000)

Chytrý senzor Eve Motion, který vám zabezpečí prostor, např. vstupní halu, před neoprávněným vniknutím. Bezdrátové rozhraní Bluetooth 4.0 Smart a technologie Apple HomeKit.

můžete mít 5.10.

nebo
200Kč kupón za registraci na Allegro
Retlux RDT 401 Evolveo bezdrátový detektor kouře - GSM alarm Evolve Sonix
Retlux RDT 401

Detektor plynu vhodný také pro GSM alarm s vestavěnou sirénou. Detekuje přítomnost LPG (propan-butan), svítiplyn a zemní plyn.

můžete mít 5.10.

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 449 Kč
Retlux RDT 301 Honeywell Home R200C-2, Detektor a hlásič oxidu uhelnatého, CO Alarm
Retlux RDT 301

Autonomní detektor oxidu uhelnatého s LCD displejem a vestavěnou sirénou, vysoká citlivost a stabilita, velkou výhodou tohoto modelu je zobrazení úrovně CO na třímístném LCD displeji.

můžete mít 5.10.

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 440 Kč
Honeywell Home R200C-2, Detektor a hlásič oxidu uhelnatého, CO Alarm Honeywell Home R200C-2, Detektor a hlásič oxidu uhelnatého, CO Alarm
Honeywell Home R200C-2, Detektor a hlásič oxidu uhelnatého, CO Alarm

Hlásič výskytu oxidu uhelnatého napájený baterií. Honeywell Home R200C-2 disponuje utěsněným pouzdrem chránící zařízení před nepříznivými podmínkami prostředí. Mezi hlavní výhody patří jednoduchá instalace a snadná obsluha. Ochrana proti neoprávněné manipulaci, nízké provozní náklady, mimořádně hlasitý zvukový výstup. Záruka 10 let.

můžete mít 5.10.

Od MALL
nebo
200Kč kupón za registraci na Allegro
Symfony detektor oxidu uhelnatého a kouře SDO-12 Honeywell Home R200C-2, Detektor a hlásič oxidu uhelnatého, CO Alarm
Symfony detektor oxidu uhelnatého a kouře SDO-12

Detektor oxidu uhelnatého (CO) a kouře SDO-12 se zvukovým a vizuálním poplachem.

můžete mít 6.10. - 9.10.

nebo
200Kč kupón za registraci na Allegro
Symfony Detektor oxidu uhelnatého ALARM CO-602 Honeywell Home R200H-N2 Propojitelný požární detektor alarm - teplotní princip, bateriový
Symfony Detektor oxidu uhelnatého ALARM CO-602

Detektor oxidu uhelnatého s alarmem Autonomní detektor oxidu uhelnatého s LCD displejem a vestavěnou sirénou slouží k včasnému varování před zvýšenou koncentrací oxidu uhelnatého ve vzduchu. Detektor se vyznačuje vysokou citlivostí a stabilitou měření. Je napájen bateriově, není tak nutná žádná slož

můžete mít 6.10. - 9.10.

nebo
200Kč kupón za registraci na Allegro
Pecka cena
Honeywell Home R200H-N2 Propojitelný požární detektor alarm - teplotní princip, bateriový Honeywell Home R200H-N2 Propojitelný požární detektor alarm - teplotní princip, bateriový
Honeywell Home R200H-N2 Propojitelný požární detektor alarm - teplotní princip, bateriový

Vzájemě propojený požární hlásič. Honeywell Home R200H-N2 Propojitelný požární detektor alarm – teplotní princip, bateriový zajistí detekci teploty pouze teplotním čidlem, má utěsněné pouzdro chránící zařízení před nepříznivými podmínkami prostředí, LED diody se zřetelnou indikací stavu a hlasitý 85 dB akustický signál. Možnost propojení do bezdrátové sítě až 12 jednotek, záruka 10 let.

můžete mít 5.10.

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Hastex Požární hlásič GS 506 Honeywell Home R200H-N2 Propojitelný požární detektor alarm - teplotní princip, bateriový
Hastex Požární hlásič GS 506

Autonomní hlásič kouře splňuje podmínky požární ochrany staveb při kolaudacích .Vhodný do bytu i novostaveb.

můžete mít 5.10.

nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Fireman Požární hlásič a detektor kouře Fireman5 JB-S01 BergMont Detektor s alarmem, Kouřový senzor a detektor CO plynů, detektor oxidu uhelnatého, alarm 85 dB, LCD displej, 3xAA baterie
Fireman Požární hlásič a detektor kouře Fireman5 JB-S01

Požární hlásič a detektor kouře Fireman5 JB-S01 je opticko-kouřový požární alarm a hlásič požáru.

můžete mít 6.10.

nebo
200Kč kupón za registraci na Allegro
Habotest detektor úniku plynu s alarmem, ht601a BergMont Detektor s alarmem, Kouřový senzor a detektor CO plynů, detektor oxidu uhelnatého, alarm 85 dB, LCD displej, 3xAA baterie
Habotest detektor úniku plynu s alarmem, ht601a

Detektor úniku plynu Habotest HT601A. Detektor úniku plynu Habotest se vyznačuje vysokou citlivostí a přesností. S jeho pomocí rychle provedete měření, jehož výsledek se zobrazí na přehledném barevném LCD displeji. Model HT601A má také zvukový alarm.

můžete mít 6.10. - 9.10.

nebo
200Kč kupón za registraci na Allegro
BergMont Detektor s alarmem, Kouřový senzor a detektor CO plynů, detektor oxidu uhelnatého, alarm 85 dB, LCD displej, 3xAA baterie BergMont Detektor s alarmem, Kouřový senzor a detektor CO plynů, detektor oxidu uhelnatého, alarm 85 dB, LCD displej, 3xAA baterie
BergMont Detektor s alarmem, Kouřový senzor a detektor CO plynů, detektor oxidu uhelnatého, alarm 85 dB, LCD displej, 3xAA baterie

Detektor oxidu uhelnatého 2 v 1 DYMU✔️ Hlasitý ALARM při detekci oxidu uhelnatého / dymu✔️ LED indikaceDetektor kombinuje dva nezávislé senzory: detektor kouře a detektor oxidu uhelnatého – tj. nebezpečný oxid uhelnatý. Specifikace: Detektor kouře detekuje a nbs

můžete mít 6.10. - 9.10.

nebo
200Kč kupón za registraci na Allegro

Detektory kouře a plynu

Detektory kouře a plynu vás včas upozorní na hrozící požár nebo nebezpečný únik plynu. Požární hlásiče by neměly chybět v žádné domácnosti, kanceláři nebo průmyslovém objektu.

Jak fungují detektory plynu a kouře?

Detektory zachytí pomocí senzoru nežádoucí látky ve vzduchu a spustí výstražný zvukový signál. Některé modely lze propojit pomocí aplikace s chytrými telefony.

Detektor kouře

Detektor kouře včasně odhalí vznikající požár. Je zvláště důležitý v kotelnách, kuchyních, obývacích pokojích, dílnách, a především všude tam, kde se pracuje s otevřeným ohněm.

Senzory u detektoru kouře

  1. Optický detektor kouře – nejrozšířenější druh detektorů s optickým paprskem, vhodný do bytových jednotek, je méně citlivý a pořídíte jej za dostupnou cenu.
  2. Teplotní detektor kouře – je vybaven teplotním čidlem, vhodný i do prašného prostředí (dílny, kotelny, chodby apod.).
  3. Ionizační hlásič požáru – měří vodivost vzduchu, je citlivý a zachycuje také pachy, proto není vhodný do kuchyní.

→ Detektory kouře mohou být napájeny ze sítě nebo na baterie.

Detektor zemního plynu

Pokud máte do domu zavedený zemní plyn, rozhodně byste měli mít v objektu detektor plynu, který jeho únik včas odhalí a pomůže zabránit nebezpečné otravě či dokonce výbuchu.

Propan-butan detektor

Detektor může odhalit únik propan-butanu. Je tedy vhodný do místností s připojením propan-butanu. Například tam, kde jsou užívána plynová kamna nebo plynové vařiče na propan-butanové lahve.

Detektor oxidu uhelnatého

Oxid uhelnatý je velmi jedovatý a obzvláště nebezpečný, protože není cítit. Detektor oxidu uhelnatého můžete pořídit jako samostatnou jednotku, často je však dostupný jako multifunkční přístroj odhalující plyn i oxid uhelnatý současně.

Autonomní hlásič požáru

Autonomní hlásič požáru není závislý na dalších zdrojích energie. Dobíjí se jednoduše za pomoci baterií. Výhodou je i snadná instalace – není třeba natahovat el. kabel.

Kam umístit detektor plynu a kouře?

Při instalaci postupujte vždy dle pokynů výrobce konkrétního hlásiče.

Typ hlásiče Vhodné umístění*
Požární hlásič kouře Do volného prostoru v blízkosti možného zdroje požáru, neinstalovat do rohů místností a k jiným zdrojům tepla (topení apod.)
Hlásič úniku zemního plynu Na strop do středu místnosti minimálně 1 metr od zdi (zemní plyn je lehčí než vzduch, stoupá vzhůru).
Detektor na propan-butan Na zeď cca 20 cm od podlahy (propan-butan je těžší než vzduch, klesá dolů).

*Tabulka je pouze orientační.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Detektory kouře a plynu.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Detektory kouře a plynu výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Detektory kouře a plynu akce.