LittleLife Traveller S4 Child Carrier
4 590 Kč 4 249 Kč
+ doprava zdarma

Dětská sedačka v praktickém batohovém provedení obsahuje ve vnitřní části bezpečností postroj. Sedací část je anatomicky tvarovaná pro maximální pohodlí. Součástí je i obličejový polštářek. LittleLife Traveller S4 Child Carrier najde využití u osob s výškou mezi 157–180 cm.

Osprey Poco AG Premium

Osprey Poco AG Premium

Hodnocení: 5
10 499 Kč 7 999 Kč
+ doprava zdarma

Osprey Poco AG Premium je luxusní dětská nosička, která nabídne Vám i Vašemu potomkovi maximální komfort a bezpečí, ať se vydáte kamkoliv. Součástí je odnímatelný 11 l batoh.

Osprey POCO AG ivy green
8 299 Kč 6 879 Kč
+ doprava zdarma

Dětská sedačka s nosností 22 kg disponuje slunečníkem s SPF 50, díky kterému bude vaše dítko chráněno před slunečními paprsky. Má integrovanou pláštěnku a bryndáček s možností odejmutí. Osprey POCO AG ivy green obsahuje na hrudním popruhu nouzovou píšťalku.

Osprey POCO AG black
8 299 Kč 6 639 Kč
+ doprava zdarma

Dětská sedačka s nosností 22 kg disponuje slunečníkem s SPF 50, díky kterému bude vaše dítko chráněno před slunečními paprsky. Má integrovanou pláštěnku a bryndáček s možností odejmutí. Osprey POCO AG black obsahuje na hrudním popruhu nouzovou píšťalku.

Osprey Poco Ag Plus black
9 799 Kč 9 019 Kč
+ doprava zdarma

Osprey Poco AG Plus je dětská sedačka, která poskytne komfort Vám a Vašemu dítěti. Zádový systém a dětský sedák jsou nastavitelné. TÜV GS bezpečnostní certifikát. Zabudovaný slunečník.

LittleLife Ranger S2 Child Carrier blue
3 090 Kč 2 699 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

LittleLife Ranger S2 Child Carrier je lehká dětská sedačka. Přes svou nízkou váhu je nosná a pohodlná pro neseného i nosícího. Příjemným doplňkem jsou kapsičky na bederním pásu.

Osprey Poco AG

Osprey Poco AG

Hodnocení: 5
8 299 Kč 7 999 Kč
+ doprava zdarma

Dětská sedačka s nosností 22 kg disponuje slunečníkem s SPF 50, díky kterému bude vaše dítko chráněno před slunečními paprsky. Má integrovanou pláštěnku a bryndáček s možností odejmutí. Osprey POCO AG seaside blue obsahuje na hrudním popruhu nouzovou píšťalku.

LittleLife Adventurer S2 Child Carrier green
3 990 Kč 3 299 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

LittleLife Adventurer S2 Child Carrier je lehká dětská sedačka. Má plně nastavitelný zádový systém, který umožňuje nastavit velikost podle výšky rodiče. Mimo to má skvěle vyřešenou stabilitu při odložení na zem a navíc disponuje úložným prostorem pro všechny drobnosti.

Deuter Kid Comfort Active
6 290 Kč 5 659 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Sedačka pro děti disponuje technologií Aircontact Lite System, která umožňuje nastavit si délku zad i popruhů a připůsobit si nosítko maximálně svým požadavkům. Má bezpečnostní pás, díky kterému bude dítě chráněno. Deuter Kid Comfort Active je možné složit a snadno přepravit.

Deuter Kid Comfort
7 890 Kč 7 099 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Sedačka pro děti disponuje technologií Aircomfort, která nabízí skvělou ventilaci, polstrovanný bederní pás a ramenní popruhy pro skvělý komfort. Má bezpečnostní pás, díky kterému bude dítě chráněno. Deuter Kid Comfort je vhodný pro muže i ženy.

Osprey Poco Carrying Case
749 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Obal na dětské sedačky disponuje průhlednou kapsou na jmenovku. Tašku je možné sbalit do speciálního vaku, který je součástí. Je opatřen uzamykatelným dvoucestným zipem. Osprey Poco Carrying Case má délkově nastavitelný ramenní popruh.

Deuter Kid Comfort Pro
9 490 Kč 8 539 Kč
+ doprava zdarma

Sedačka pro děti disponuje technologií Aircomfort, která nabízí skvělou ventilaci, polstrovanný bederní pás a ramenní popruhy pro skvělý komfort. Má bezpečnostní pás, díky kterému bude dítě chráněno. Deuter Kid Comfort Pro obsahuje 10 l batoh pro potřebné věci.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: