Počet nalezených produktů: 9

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Deuter Kid Comfort Air
5 990 Kč

5 509 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Deuter Kid Comfort Air je dětská výškově nastavitelná sedačka vybavená pohodným vzdušným zádovým systémem. Bezpečnost je certifikována zkušebnou TÜV SÜD.


Deuter Kid Comfort II
6 890 Kč

6 339 Kč
+ doprava zdarma

Dětská sedačka Kid Comfotr 2 od značky Deuter Vám umožní vzít s sebou děti i na náročnější túry. Přizpůsobena pro pohodlí dítěte i to Vaše. Celková nosnost 22 kg.


LittleLife Adventurer S2 Child Carrier green
3 590 Kč

3 299 Kč
+ doprava zdarma

LittleLife Adventurer S2 Child Carrier je lehká dětská sedačka. Má plně nastavitelný zádový systém, který umožňuje nastavit velikost podle výšky rodiče. Mimo to má skvěle vyřešenou stabilitu při odložení na zem a navíc disponuje úložným prostorem pro všechny drobnosti.


LittleLife Ranger S2 Child Carrier blue
2 890 Kč

2 599 Kč
+ doprava zdarma

LittleLife Ranger S2 Child Carrier je lehká dětská sedačka. Přes svou nízkou váhu je nosná a pohodlná pro neseného i nosícího. Příjemným doplňkem jsou kapsičky na bederním pásu.


Osprey Poco AG
8 599 Kč

7 999 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Osprey Poco AG je luxusní dětská nosička, která nabídne Vám i Vašemu potomkovi maximální komfort a bezpečí, ať se vydáte kamkoliv. Kromě sedačky je vybavena prostornou kapsu na zip pod sedákem, dvěmi síťovanými postranními kapsami a jednou hlavní přední kapsou.


Osprey Poco AG black
8 599 Kč

7 499 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Poco AG je luxusní dětská sedačka, která poskytne komfort a zábavu nejen Vašim dětem ale i Vám.


Osprey Poco Ag Plus black
9 799 Kč

9 019 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Osprey Poco AG Plus je dětská sedačka, která poskytne komfort Vám a Vašemu dítěti. Zádový systém a dětský sedák jsou nastavitelné. TÜV GS bezpečnostní certifikát. Zabudovaný slunečník.


Osprey Poco AG Premium
10 499 Kč

9 659 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Osprey Poco AG Premium je luxusní dětská nosička, která nabídne Vám i Vašemu potomkovi maximální komfort a bezpečí, ať se vydáte kamkoliv. Součástí je odnímatelný 11 l batoh.


Deuter Kid Comfort III

Deuter Kid Comfort III

Hodnocení: 5
8 250 Kč

7 589 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Dětská výškově nastavitelná sedačka Deuter Kid Comfort III je vybavena pohodlným zádovým systémem Aircontact Pro. Bezpečnost je certifikována zkušebnou TÜV SÜD. Vhodným doplňkem je integrovaná stříška či zrcátko.