Alpina Sports Jamp
1 190 Kč 689 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařské brýle disponují úpravou proti zamlžování Fogstop. Netříštivá oranžová čočka poskytuje skvělý výhled i za zhoršených podmínek a skvěle zdůrazňuje kontrasty. Poskytují 100% ochranu proti UVA, UVB a UVC paprskům. Alpina Sports Jamp mají speciální odvětrávací systém.

Relax Dětské lyžařské brýle Arch
499 Kč 409 Kč

Dětské lyžařské brýle disponují zorníkem, který je ošetřen úpravou proti zamlžování Antifog. Součástí brýlí je nastavitelný pásek se silikonovými protiskluzovými prvky. Relax Dětské lyžařské brýle Arch poskytují 100% ochranu před UV zářením a jsou kompatibilní i s dioptrickými brýlemi.

Alpina Sports Piney SH

Alpina Sports Piney SH

Hodnocení: 5
599 Kč 499 Kč

Dětské lyžařské brýle disponují povrchovou Fogstop úpravou, která předchází mlžení skel a udržování vlhkosti. Čočky jsou z netříštivého lehkého polykarbonátu a jsou opatřeny polstrováním pro pohodlné nošení.

Alpina Sports Scarabeo JR DH
899 Kč 649 Kč

Kvalitní a stylové lyžařské brýle. Alpina Scarabeo JR DH disponují oranžovou čočkou Hicon pro zdůraznění kontrastu a speciálním odvětrávacím systémem, který snižuje mlživost čočky. Pro maximální pohodlí jsou brýle polstrovány a vybaveny protiskluzovou páskou. Technologie Doublefex a Thermoblock pak zlepšují izolační vlastnosti a chrání před mrazem. Brýle skvěle padnou do helmy a díky jejich konstrukci vhodné i přes dioptrické brýle

Salomon Juke
990 Kč 669 Kč

Dětské lyžařské brýle disponují 100% ochranou před UV zářením. Mají cylindrická skla s širokým zorným polem. Kompatibilní s dioptrickými brýlemi díky technologii OTG. Salomon Juke jsou opatřeny silikonovým páskem, který je udrží přesně na místě.

Uvex SLIDER FM blue dl/blue (4030)
1 299 Kč 749 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Designové juniorské lyžařské brýle. Uvex SLIDER FM blue dl/blue (4030) zaujmou už na první pohled svým stylovým provedením. Zrcadlové sklo s dvěmi čočkami za sebou pak zajišťuje ochranu před škodlivými paprsky. Brýle jsou vybaveny technologií Supravision, která poskytuje lepší viditelnost bez zamlžení.

Giro Grade
1 199 Kč 649 Kč

Skvělé dětské brýle Giro Grade s odvětraným sklem s Anti-fog povrchovou úpravou eliminující zamlžování. Pohodlné usazení na obličeji obstarává dvojvrstvá pěna s microfleecem. Vhodné pro mládež nebo dospělé s menším obličejem.

Bollé Rocket
999 Kč 639 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařské brýle pro děti s kategorií filtru č. 2 disponují patentovanými průduchy, které předcházejí nadměrnému zamlžování. Mají 100% UVA a UVB filtr, díky kterému ochrání zrak před slunenčím zářením. Bollé Rocket jsou vhodné pro děti od 6 let a jsou kompatibilní s většinou lyžařských helem.

Relax Dětské lyžařské brýle Slider
549 Kč 449 Kč

Dětské lyžařské brýle disponují dvojitým zorníkem, který je ošetřen úpravou proti zamlžování Antifog. Součástí brýlí je nastavitelný pásek se silikonovými protiskluzovými prvky. Relax Dětské lyžařské brýle Slider poskytují 100% ochranu před UV zářením.

Salomon Trigger
1 690 Kč 1 379 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařské brýle Salomon Trigger pro dospívající mladé lyžaře. Brýle využívají technologii Salomon fit a skla, které poskytnou maximální přehled za jakýchkoliv podmínek.

Atomic COUNT JR SPHERICAL
1 550 Kč 1 318 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětské lyžařské brýle Atomic Count Jr Spherical nabízejí malým lyžařům prvotřídní komfort

Atomic SAVOR
1 590 Kč 1 352 Kč

Vlastnosti: Anti Fog – dvojité sklo se speciální vrstvou proti zamlžení dvouvrstvá pěna 100% ochrana proti UV záření nastavitelný pásek

Atomic SAVOR JR
760 Kč 646 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětské lyžařské brýle Atomic Savor Jr nabízejí dokonalý rozhled za každého počasí – jsou ošetřeny proti mlžení i poškrábání a disponují také vertikálně plochým zorníkem s výjimečnou čirostí

Salomon brýle KIWI
790 Kč 672 Kč

Dětské lyžařské brýle Salomon Kiwi Access jsou konstruovány pro děti ve věku 3 až 6 let.

Salomon JUKE Wht/UnivRuby
990 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Juniorské lyžařské brýle, které jsou skvělou kombinací funkčnosti, spolehlivosti a komfortu.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Dětské lyžařské brýle.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Dětské lyžařské brýle výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Dětské lyžařské brýle akce.