SETINO Deštník Minnie transparentní - červená
199 Kč

Deštník pro dívky Minnie Mouse – Disney s obrázkem Minnie. Konstrukce deštníku je kovová, spodní rukojeť je plastová s příjemně hladkým povrchem v červené barvě. Průměr nataženém deštníku je 75 cm

Eplusm Deštník Spiderman - modrá/červená
209 Kč

Vystřelovací deštník pro chlapce – Spiderman (MARVEL) – s motivem oblíbeného filmového superhrdiny. Konstrukce deštníku je kovová, spodní rukojeť je plastová s příjemně hladkým povrchem v modré barvě.

SETINO Deštník Frozen transparentní - tyrkysová
199 Kč

Deštník pro dívky Frozen – Ledové království s obrázkem princezen Anny a Elsy. Konstrukce deštníku je kovová, spodní rukojeť je plastová s příjemně hladkým povrchem v tyrkysové barvě. Průměr nataženém deštníku je 75 cm

SETINO Deštník Cars - Modrá
199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Deštník pro chlapce Auta (Cars) s obrázkem Blesk McQueen. Konstrukce deštníku je kovová, spodní rukojeť je plastová s příjemně povrchem. Průměr nataženém deštníku je 75 cm, jeho hmotnost je pouze 240 gr.

Eplusm Deštník Paw Patrol - tmavě modrá
149 Kč

Vystřelovací deštník pro chlapce Paw Patrol – Tlapková patrola s obrázkem štěňátek Chase a Ruble. Konstrukce deštníku je kovová, spodní rukojeť je plastová s příjemně povrchem ve světle modré barvě.

Eplusm Vystřelovací deštník Minnie transparentní - černá
199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vystřelovací deštník pro dívky Minnie Mouse – Disney s obrázkem Minnie. Konstrukce deštníku je kovová, spodní rukojeť je plastová s příjemně hladkým povrchem v červené barvě. Průměr nataženém deštníku je 75 cm, jeho hmotnost je pouze 240 gr.

Dívčí deštník Frozen
189 Kč

Deštník znázorňující velmi slavnou pohádku Ledové království 2 / Frozen 2. Konstrukce deštníku je kovová, spodní rukojeť je plastová s příjemně hladkým povrchem.

Eplusm Deštník Cars (Autá) - modrá
205 Kč

Vystřelovací deštník pro chlapce Cars / McQueen s obrázkem legendárního závodníka Bleska McQueena. Konstrukce deštníku je kovová, spodní rukojeť je plastová s příjemně povrchem v černé barvě.

SETINO Deštník PAW patrol dívči matný - růžová
199 Kč

Dívčí deštník Paw Patrol – s obrázkem štěňat Skye a Everest. Konstrukce deštníku je kovová, spodní rukojeť je plastová s příjemně hladkým povrchem v růžové barvě. Průměr nataženém deštníku je 75 cm

Eplusm Deštník transparentní Minnie - růžová
149 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Transparentní deštník pro dívka Minnie mouse – Minnie & Mickey s obrázkem legendární Minnie. Konstrukce deštníku je kovová, spodní rukojeť je plastová s příjemně povrchem v růžové barvě.

Deštník Transformers - červená
225 Kč

Vystřelovací deštník s dobře známými hlavními postavami z filmu Transformers, hlavního vůdce Optimus a Bumblebee. Tento automatický deštník bude velmi užitečný, když se spustí déšť. Deštník má v otevřeném stavu průměr 45 cm.

Eplusm Deštník Frozen - barevný
149 Kč

Deštník pro dívka Frozen – Ledové království s obrázkem Elzy. Konstrukce deštníku je kovová, spodní rukojeť je plastová s příjemně povrchem v růžové barvě.

Eplusm Deštník Masha - tyrkysová
149 Kč

Deštník pro dítě Masha and Bear s obrázkem Maši. Konstrukce deštníku je kovová, spodní rukojeť je plastová s příjemně povrchem v tyrkysové barvě. Délka složeného deštníku je 64 cm a jeho průměr po rozložení cca 77 cm.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Dětské deštníky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Dětské deštníky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Dětské deštníky akce.