Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
TFA 60.3052.02 LUCY - Dětské nástěnné kyvadlové hodiny s motivem sovy TFA 60.3052.02 LUCY - Dětské nástěnné kyvadlové hodiny s motivem sovy
TFA 60.3052.02 LUCY - Dětské nástěnné kyvadlové hodiny s motivem sovy

Dětské nástěnné hodiny TFA 60.3052.02 LUCY přinesou úsměv na tvář každého dítěte, které se na ně podívá. Jsou originální dekorací do každého dětského pokoje. Pohyblivý ocas sovy se pohupuje díky kyvadlu; to dává dětem pocit porozumění, jak plyne čas.

můžete mít DNES

Od MALL
bHome Dětské hodiny Princezna na Vlásku TFA 60.3052.02 LUCY - Dětské nástěnné kyvadlové hodiny s motivem sovy
bHome Dětské hodiny Princezna na Vlásku

Roztomilé dětské nástěnné hodiny s pohádkovým motivem, které neruší při spánku. Tisk na fotografické rozlišení 1440×1440 byl proveden na desku z pevného hliníkového kompozitu.

můžete mít 21.6. - 24.6.

bHome Dětské hodiny Angry Birds TFA 60.3052.02 LUCY - Dětské nástěnné kyvadlové hodiny s motivem sovy
bHome Dětské hodiny Angry Birds

Hledáte zajímavý doplněk do dětského pokoje? Krásným doplňkem mohou být dětské nástěnné hodiny. Tisk na fotografické rozlišení 1440×1440 byl proveden na desku z pevného hliníkového kompozitu.

můžete mít 21.6. - 24.6.

Hama Easy Learning nástěnné hodiny MPM QUALITY Dětské nástěnné hodiny MPM Arrow
Hama Easy Learning nástěnné hodiny

Barevné dětské hodiny Hama Easy Lerning poslouží nejen jako doplněk pokojíčku, ale i jako praktická učební pomůcka ve chvíli, kdy se vaše dítě bude poprvé učit hodiny. Veselý ciferník obsahuje hodiny ve 24 hodinovém formátu i vteřiny. Sekundová ručička se však pohybuje tichým chodem, takže nebude při při spánku.

můžete mít DNES

Od MALL
MPM QUALITY Dětské nástěnné hodiny MPM Arrow MPM QUALITY Dětské nástěnné hodiny MPM Arrow
MPM QUALITY Dětské nástěnné hodiny MPM Arrow

Dětské nástěnné hodiny MPM Arrow ve veselých pastelových barvách a s výraznými ručičkami ve tvaru barevných šipek.

můžete mít 21.6. - 24.6.

H & L Nástěnné hodiny Colors, zelená MPM QUALITY Dětské nástěnné hodiny MPM Arrow
H & L Nástěnné hodiny Colors, zelená

Nástěnné hodiny v pastelové zelené barvě. Ručičkové hodiny mají velké výrazné číslice. Číslice, ručičky a lem hodin jsou bílé. Jednoduché a nadčasové hodiny, které se hodí do každého interiéru nebo do dětského pokoje. Praktický a dekorativní prvek do každé domácnosti. Průměr hodin 21cm.

můžete mít 24.6. - 25.6.

Novinka
HOME & MARKER® Nástěnné Hodiny svítící ve tmě, Analogové Hodiny na zeď (30 cm, 500g) | LUMINATIK HOME & MARKER® Nástěnné Hodiny svítící ve tmě, Analogové Hodiny na zeď (30 cm, 500g) | LUMINATIK
HOME & MARKER® Nástěnné Hodiny svítící ve tmě, Analogové Hodiny na zeď (30 cm, 500g) | LUMINATIK

Nástěnné hodiny vyrobené z prvotřídních materiálů dodávají eleganci a zároveň poskytují přesné a tiché měření času. Nástěnné hodiny svítící ve tmě mají také zobrazení dne v týdnu. Moderní styl s tichým mechanismem. Snadná montáž, vhodná pro domácí i profesionální prostředí.

můžete mít 26.6. - 27.6.

TFA 60.3522.02 Analogové nástěnné hodiny řízené rádiovým DCF signálem – stříbrné HOME & MARKER® Nástěnné Hodiny svítící ve tmě, Analogové Hodiny na zeď (30 cm, 500g) | LUMINATIK
TFA 60.3522.02 Analogové nástěnné hodiny řízené rádiovým DCF signálem – stříbrné

TFA 60.3522.02 Analogové nástěnné hodiny řízené rádiovým DCF signálem – stříbrné s nadčasovým designem snadno zapadnou téměř do jakéhokoliv prostředí. Hodiny jsou kryty pravým sklem a mají vteřinovou ručičku. Díky tomu, že jsou hodiny řízeny rádiovým signálem DCF, máte jistotu, že bude vždy zobrazen správný čas. Ideální domů, do kanceláře nebo jako dárek.

můžete mít DNES

Od MALL
TFA 60.4516.54 - Nástěnné hodiny řízené rádiovým signálem s českým dnem v týdnu TFA 60.4516.54 - Nástěnné hodiny řízené rádiovým signálem s českým dnem v týdnu
TFA 60.4516.54 - Nástěnné hodiny řízené rádiovým signálem s českým dnem v týdnu

TFA 60.4516.54 – Nástěnné hodiny řízené rádiovým signálem s českým dnem v týdnu. Velmi přehledné rozložení displeje se dnem v týdnu v plném znění (včetně češtiny), vysoce přesné rádiem řízené hodiny, možnost nastavení časového pásma a ručního nastavení hodin, vnitřní teplota a vlhkost, možnost odloženého buzení, 2 různé režimy budíku (po-pá, po-ne). Ideální pro použití v domácnosti, kanceláři, čekárně, lobby či vstupní hale a také jako dárek. Možnost zavěšení či postavení na podložku.

můžete mít DNES

Od MALL
Novinka
HOME & MARKER® Magnetické digitální hodiny | TIMEOUT TFA 60.4516.54 - Nástěnné hodiny řízené rádiovým signálem s českým dnem v týdnu
HOME & MARKER® Magnetické digitální hodiny | TIMEOUT

Praktický magnetický časovač je ideální pro příležitosti, jako je vaření, sport, odpočinek, studium a různé další činnosti. Lehká konstrukce nabízí pohodlí, díky kterému hodiny můžete nosit všude s sebou. Jsou vybaveny magnetem, který vám umožní připevnit je na ledničku nebo jiné kovové povrchy.

můžete mít 26.6. - 27.6.

Prim Designové plastové hodiny černé PRIM Elementary TFA 60.4516.54 - Nástěnné hodiny řízené rádiovým signálem s českým dnem v týdnu
Prim Designové plastové hodiny černé PRIM Elementary

Hodiny PRIM Elementary s arabskými číslicemi v klasickém čistém designu s plynulým chodem. Designové moderní hodiny o průměru 395mm.

můžete mít 21.6. - 24.6.