Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
BEARPAW Kozačky černé Emma Youth Big Star Kozačky tmavomodré KK374236
BEARPAW Kozačky černé Emma Youth

Design modelu Bearpaw Emma Youth 608YBLACKII upoutá svou originalitou a na druhou stranu provázaností a jednoduchou kompozicí – designéři dbali na soulad s aktuálními trendy. Bota se navíc vyznačuje dobrou kvalitou.

Momentálně nedostupné

Big Star Kozačky tmavomodré KK374236 Big Star Kozačky tmavomodré KK374236
Big Star Kozačky tmavomodré KK374236

Zateplené sněhule s motýlky Big Star Jr INT1794Vlastnosti:Boty Big Star li>ideální na zimupro děti vysoký modelsvršek z vysoko- kvalitní materiályzapínání na zip< /li>zateplené ovčí podšívkouMateriál:syntetickéBarva:námořnická modrá

Momentálně nedostupné

BISGAARD Kozačky hnědé Luke Big Star Kozačky tmavomodré KK374236
BISGAARD Kozačky hnědé Luke

Módní a ležérní – tak lze popsat univerzální boty Bisgaard Luke 545022221225. Hodí se k džínům i méně formálním outfitům, i když k dnešním trendům patří i kombinace takové obuvi se sportovním sakem. Design byl vyvinut vyváženě – moderní a zároveň odkazující na tradiční sportovní vzory.

Momentálně nedostupné

BISGAARD Kozačky hnědé Noli BISGAARD Kozačky vínově červené Ellis
BISGAARD Kozačky hnědé Noli

Univerzální dětské Bisgaard Noli 519352221339 boty nabízejí pohodlí a potěšení každý den. Jedná se o sportovní boty stylově odkazující na předchozí Bisgaard projekty, které dostaly novou, dynamickou podobu. Značka si dala záležet na atraktivním stylu a zajistila také nejvyšší kvalitu zpracování.

Momentálně nedostupné

BISGAARD Kozačky vínově červené Ellis BISGAARD Kozačky vínově červené Ellis
BISGAARD Kozačky vínově červené Ellis

Univerzální kojenecké Bisgaard Ellis 610162221626 boty nabízejí pohodlí a potěšení každý den. Jedná se o sportovní boty stylově odkazující na předchozí Bisgaard projekty, které dostaly novou, dynamickou podobu. Značka si dala záležet na atraktivním stylu a zajistila také nejvyšší kvalitu zpracování.

Momentálně nedostupné

Kappa Kozačky černé Cekis Tex K BISGAARD Kozačky vínově červené Ellis
Kappa Kozačky černé Cekis Tex K

 Zateplené boty Kappa poskytují účinnou izolaci před chladem, takže vaše dítě může s jistotou chodit po zasněženém chodníku do školy, stavět sněhuláka, iglú nebo se účastnit sněhové koule s přáteli. Vysoký svršek ze syntetických materiálů byl vyztužený.

Momentálně nedostupné

LURCHI Kozačky tmavomodré Lolly Charcoal Suede LURCHI Kozačky tmavomodré Lolly Charcoal Suede
LURCHI Kozačky tmavomodré Lolly Charcoal Suede

Módní a ležérní – tak lze popsat univerzální boty Lurchi Lolly Charcoal Suede. Hodí se k džínům i méně formálnímu oblečení, i když k dnešnímu stylingu patří i kombinace takové obuvi se sportovním sakem. Vzhled je připraven vyváženě – moderní, ale také inspirovaný tradičními sportovními vzory.

Momentálně nedostupné

Primigi Kozačky růžové 8390222 LURCHI Kozačky tmavomodré Lolly Charcoal Suede
Primigi Kozačky růžové 8390222

Módní a ležérní – tak lze popsat univerzální boty Primigi 8390222 8390222. Hodí se k džínům i méně formálním outfitům, i když k dnešním trendům patří i kombinace takové obuvi se sportovním sakem. Design byl vyvinut vyváženě – moderní a zároveň odkazující na tradiční sportovní vzory.

Momentálně nedostupné

Superfit Kozačky šedé Icebird LURCHI Kozačky tmavomodré Lolly Charcoal Suede
Superfit Kozačky šedé Icebird

Model Superfit Icebird 10060114000 zaujme originálním designem a zároveň uceleným a promyšleným uspořádáním akcentů – návrháři se přizpůsobili aktuálním módním trendům. Superfit Icebird se také vyznačuje skvělým zpracováním.

Momentálně nedostupné