Široká nabídka produktů z kategorie dětské pokladničky na vás čeká u nás na MALL.cz. Srovnali jsme pro vás zboží od nejlevnějšího a od nejlépe hodnoceného ostatními zákazníky, a tak bude vybírání jednodušší.

Zobrazit více
  • Nečekejte zbytečně – zboží doručíme ještě dnes přímo na vaši adresu.
  • Výdejní místa máme na každém rohu.
  • Rozměrnější produkty vám pomůžeme vynést až do bytu.
  • Máte dotazy ke zboží z kategorie dětské pokladničky nebo k objednávce? Naše zákaznická podpora funguje nonstop.
  • Nevyhovující zboží můžete vrátit do 14 dní bez udání důvodu.
  • Kromě klasických možností plateb nabízíme MALL Pay – nakupte ihned a zaplaťte až za 30 dní.

Kromě zboží Dětské pokladničky prodáváme u nás na MALL.cz další 2 miliony produktů, mezi nimi také nůžky, jídelní stůl, příbor, židle nebo mýdlo.

ISO Dětská pokladnička trezor

ISO Dětská pokladnička trezor

669 Kč

Narozeniny, svátek, Vánoce – na všechny tyto příležitosti děti dostávají penízky od rodiny a správné dítko by si je mělo šetřit. Nebo už dostává své kapesné? Naučte děti hospodařit s tímto profi sejfem – dětskou pokladničkou v několika barvách.

Orion Pokladnička Prasátko SRDCE

Orion Pokladnička Prasátko SRDCE

79 Kč

Jestliže si chcete našetřit na vánoční dárky, víkendový wellness pobyt nebo nový mobil, zkuste házet nastřádané mince do této klasické keramické pokladničky. Má tvar roztomilého bílého prasátka, které má na boku červená srdíčka. Nebo jej naplňte mincemi a darujte ho novomanželům nebo jubilantovi.

Partner: 4DAVE
Rappa Pokladnička kočka chytající peníze

Rappa Pokladnička kočka chytající peníze

259 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Pokladnička s kočkou uvnitř. Polož minci na označené místo a chvíli počkej. Kočka, která je uvnitř pokladničky, ti minci schová. Cena za 1 ks hračky.

Partner: Popron.cz
Lamps Pokladnička kovová pejsci a kočičky

Lamps Pokladnička kovová pejsci a kočičky

52 Kč

Plechová pokladnička s motivem pejsků a kočiček o velikosti cca 12 × 8,5 cm. Baleno v sáčku. Pokladnička nemá otvírání. Věk 3+. Druh dle skladové dostupnosti, pokud máte zájem o určitý druh, zadejte do poznámky k objednávce, pokusíme se vám vyjít vstříc. Cena za 1 ks.

Partner: Banalita
ISO Psí pokladnička hnědá

ISO Psí pokladnička hnědá

289 Kč

Veselá pokladnička v podobě pejska sedícího u své misky se bude líbit především dětem Pokladnička je vybavena speciálním systémem, který dokáže rozpoznat, že byla do misky vložena mince. V ten okamžik pejsek oživne a minci vloženou na misku doslova zhltne.