Počet nalezených produktů: 9

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Bexa dětská šála Panda-35%
199 Kč

129 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Heboučká šála je ideálním doplňkem pro chladné dny. Šála je vyrobena z příjemného, hřejivého materiálu a dokonale tak ochrání dětský krk před nepříjemným větrem a chladem. Kombinujte s ostatními produkty z řady Panda.


Bexa dívčí rukavice Pin-up
199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Roztomilé, chlupaté rukavičky si vaše děti zamilují. Rukavičky jsou vyrobené z příjemného, hřejivého materiálu a udrží tak dětské ručičky pěkně v teple i v těch nejchladnějších dnech. Kombinujte s ostatními produkty z řady Pin-up.


E plus M dívčí nákrčník Trollové
199 Kč

129 Kč

Šálám už dávno odzvonilo. Uvázat je tak aby, byl krk v teple, dítě se cítilo příjemně a šála se za pár minut nerozmotala je nadlidský úkol. Proto přichází na scénu nákrčníky. Jednoduché řešení, které děti milují, udrží jejich krčky v teple a navíc s úžasným motivem.


PINOKIO chlapecké rukavice Old Cars-33%
119 Kč

79 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Mít prstíčky v teple je potřeba. Především, když je venku zima. K tomu skvěle poslouží tyto báječné rukavičky.


PINOKIO dětské rukavice Happy Llama-46%
149 Kč

79 Kč

Akce

Dětské rukavičky z kolekce Happy Llama v zeleném provedení ochrání v chladném počasí ty nejmenší prstíky vašeho miminka. Rukavičky jsou velmi příjemné díky bavlně. Rukavičky jsou použitelné i jako první rukavičky při přenosu z porodnice, aby se miminko samo nepoškrábalo.


Unuo dětský žíhaný nákrčník
220 Kč

Novinka

Nákrčník, který ocení předškoláci i větší děti má univerzální velikost, díky materiálu je velmi prodyšný a příjemně hřejivý. Děti se do něj zachumlají za každého počasí a díky střihu nehrozí, že ho ztratí při bujarých hrách.