10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Hamax Dětské lyže Sno Kids - Pink Pony ACRAsport Lyže dětské + hůlky + vázání 90 cm
Hamax Dětské lyže Sno Kids - Pink Pony

Dětské lyže s nastavitelným vázáním pro nejmenší lyžaře. Dodávány včetně odrazových hůlek o délce 70 cm. Nastavení volné nebo pevné paty. Upínání bot na řemínky. Hamax Dětské lyže Sno Kids – Pink Pony v sobě snoubí kvalitu i zajímavý vzhled pro začínající jezdkyně.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Hamax Dětské lyže Sno Kids - Car Design ACRAsport Lyže dětské + hůlky + vázání 90 cm
Hamax Dětské lyže Sno Kids - Car Design

Dětské lyže s nastavitelným vázáním pro nejmenší lyžaře. Dodávány včetně odrazových hůlek o délce 70 cm. Nastavení volné nebo pevné paty. Upínání bot na řemínky. Hamax Dětské lyže Sno Kids – Car Design v sobě snoubí kvalitu i zajímavý vzhled pro začínající jezdce.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
ACRAsport Lyže dětské + hůlky + vázání 90 cm ACRAsport Lyže dětské + hůlky + vázání 90 cm
ACRAsport Lyže dětské + hůlky + vázání 90 cm

Dětské sjezdové lyže plastové s plastovým vázáním a hůlkami o délce 90 cm.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Master Baby Ski 90 cm - dětské plastové lyže - modré Master Baby Ski 90 cm - dětské plastové lyže - modré
Master Baby Ski 90 cm - dětské plastové lyže - modré

Dětské plastové lyže délky 90 cm s nastavitelným vázáním pro nejmenší lyžaře. Lyže jsou dodávány včetně hůlek . Upínání bot řemínky. Modrá barva.

můžete mít 4.3. - 5.3.

Skipacky lyžařská pomůcka pro děti Master Baby Ski 90 cm - dětské plastové lyže - modré
Skipacky lyžařská pomůcka pro děti

SKIPACKY JSOU PRAKTICKÁ LYŽAŘSKÁ POMŮCKA PRO VÝUKU LYŽOVÁNÍ, POUŽÍVANÁ KE SPOJENÍ ŠPIČEK LYŽÍ A PRO UDRŽENÍ SPRÁVNÉ POZICE V PLUHU PŘI SJEZDU. SKIPACKY JSOU URČENÉ PRO ZAČÍNAJÍCÍ LYŽAŘE, PŘEDEVŠÍM PRO DĚTI. ZABRAŇUJÍ PŘEKŘÍŽENÍ ŠPIČEK LYŽÍ A PÁDU.

můžete mít 8.3. - 12.3.

Merco Baby Ski 70 dětské mini lyže modrá Master Baby Ski 90 cm - dětské plastové lyže - modré
Merco Baby Ski 70 dětské mini lyže modrá

V moderním carvingovém provedení univerzální vázání pro děti do 50 kg.

můžete mít 4.3.

Hamax Dětské lyže Miniski Skipacky Lyžařská pomůcka pro děti
Hamax Dětské lyže Miniski

Plastové lyže k učení základů lyžování jsou vhodné pro děti od 6 let. Boty se upínají pomocí řemínků. Hamax Dětské lyže Miniski disponují nosností až 50 kg.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Skipacky Lyžařská pomůcka pro děti Skipacky Lyžařská pomůcka pro děti
Skipacky Lyžařská pomůcka pro děti

SKIPACKY JSOU PRAKTICKÁ LYŽAŘSKÁ POMŮCKA PRO VÝUKU LYŽOVÁNÍ, POUŽÍVANÁ KE SPOJENÍ ŠPIČEK LYŽÍ A PRO UDRŽENÍ SPRÁVNÉ POZICE V PLUHU PŘI SJEZDU. URČENÉ PRO ZAČÍNAJÍCÍ LYŽAŘE ZEJMÉNA PRO DĚTI. ZABRAŇUJÍ PŘEKŘÍŽENÍ ŠPIČEK LYŽÍ A UDRŽUJÍ JÍZDU V PLUHU.

můžete mít 6.3. - 7.3.

Skipacky Lyžařská pomůcka pro děti Skipacky Lyžařská pomůcka pro děti
Skipacky Lyžařská pomůcka pro děti

SKIPACKY JSOU PRAKTICKÁ LYŽAŘSKÁ POMŮCKA PRO VÝUKU LYŽOVÁNÍ, POUŽÍVANÁ KE SPOJENÍ ŠPIČEK LYŽÍ A PRO UDRŽENÍ SPRÁVNÉ POZICE V PLUHU PŘI SJEZDU. URČENÁ PŘEDEVŠÍM PRO DĚTI, KTERÉ ZAČÍNAJÍ LYŽOVAT. ZABRAŇUJÍ PŘEKŘÍŽENÍ ŠPIČEK LYŽÍ A UDRŽUJÍ JÍZDU V PLUHU.

můžete mít 8.3. - 12.3.

Head Sjezdové lyže Juniorské WORLDCUP e.RACE TEAM JRS + vázání JRS 7.5 GW 2023/24 160 cm Head Sjezdové lyže Juniorské WORLDCUP e.RACE TEAM JRS + vázání JRS 7.5 GW 2023/24 160 cm
Head Sjezdové lyže Juniorské WORLDCUP e.RACE TEAM JRS + vázání JRS 7.5 GW 2023/24 160 cm

Naše Worldcup e.Race Team JRS je nejkratší lyží se sendvičovou konstrukcí na světě. Je to dokonalý stroj na rychlost pro malé děti, které stojí na začátku své cesty směrem k závodním tratím. Lyže s dřevěnou konstrukcí je určena pro děti, které již zvládly carving a jsou zdatnými lyžaři. Zásluhou pro

můžete mít 5.3. - 6.3.

Master Baby Ski 70 cm - dětské plastové lyže Head Sjezdové lyže Juniorské WORLDCUP e.RACE TEAM JRS + vázání JRS 7.5 GW 2023/24 160 cm
Master Baby Ski 70 cm - dětské plastové lyže

Dětské plastové lyže délky 70 cm s nastavitelným vázáním pro nejmenší lyžaře. Lyže jsou dodávány včetně hůlek . Upínání bot řemínky. Červená barva.

můžete mít 4.3. - 5.3.

Head Sjezdové lyže Juniorské SUPERSHAPE TEAM EASY JRS + vázání JRS 4.5 GW 2023/24 117 cm Head Sjezdové lyže Juniorské WORLDCUP e.RACE TEAM JRS + vázání JRS 7.5 GW 2023/24 160 cm
Head Sjezdové lyže Juniorské SUPERSHAPE TEAM EASY JRS + vázání JRS 4.5 GW 2023/24 117 cm

Rodiče vědí, že Supershape Team Easy optimalizuje rozložení hmotnosti pro stabilitu, rovnováhu a kontrolu. Děti vědí, že díky tomu, carving je s lyžemi Supershape Team Easy snadný, je i lyžování super zábava. Nová technologie HEAD znamená, že tato lehká juniorská lyže má měkký ohyb, což umožňuje obl

můžete mít 5.3. - 6.3.

Nejčastěji kladené otázky při výběru dětských lyží

1️⃣ K čemu slouží tzv. rocker u dětských lyží?

Rocker najdete u některých modelů dětských lyží, jedná se o konstrukční nadzvednutí špičky lyže, která dětem usnadňuje ovladatelnost lyže a zabraňuje zaboření do sněhu. Běžně se užívá u lyží do volného terénu, kde usnadňuje vyjetí z hlubokého sněhu.

2️⃣ Kdy mohou začít děti lyžovat?

Odpověď na tuto otázku není jednoznačná, záleží na psychickým i fyzickém vývoji dítěte. Obvykle začínají děti lyžovat po třetím roce věku. Důležité je, aby měly správně a dostatečně vyvinuté kyčle. Nejkratší lyže pro děti mají délku cca 70 cm.