T-Tomi Bambusové žínky rukavice
219 Kč
+ doprava zdarma

Bambusové dětské žínky T-tomi jsou vyrobeny z vysoce savého a jemného bambusového froté, které je velmi příjemné k citlivé dětské pokožce. Žínky je možné použít nejen ke koupání, ale i na utírání a pro další široké využití. Tato sada obsahuje bambusové žíňky v provedení rukavice, které je velmi praktické na používání.


Tinéo Koupací set
299 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Sada dvou žínek a masky na oči: jedna žínka pro rodiče a druhá pro dítě promění koupání ve hru. Každý má svoji. Už žádný šampon v očích! Maska chrání oči dítěte během koupání a umývání vlasů.


Bebe-jou Bambusové mušelínové žínky Lou-Lou 3ks
159 Kč
+ doprava zdarma

Hydrofilní mušelinové mycí žínky jsou trochu tenčí než 100% froté, ale jsou tak jemné, jak je potřeba pro první měsíce života vašeho miminka. Vyrobeno z unikátního materiálu s vysokým obsahem bambusové viskózy, která je známa vyšší odolnosti (o 60–70% ve srovnání s bavlnou) proti bakteriím.


XKKO BIO bavlněné froté ubrousky Organic 21x21cm - Silver
169 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

BIO bavlněné froté ubrousky jsou vyrobeny z mimořádně kvalitního materiálu, který zaručuje vyjímečnou jemnost a extrémní savost. Ubrousky jsou naprosto šetrné k dětské pokožce nezpůsobují alergickou reakci a jsou hygienické.


Bebe-jou Mušelínová žínka na obličej 3ks
289 Kč
+ doprava zdarma

Žínka na obličej od Bébé-jou je vyrobena z jemného hydrofilního materiálu s vysokým obsahem bambusového vlákna. Proto je obzvlášť měkoučká, nepostradatelná při umývání jemné pokožky vašeho miminka.


Bebe-jou Froté žínky
169 Kč

159 Kč
+ doprava zdarma

Froté žíňku Bébé-jou si vaše miminko zaručeně oblíbí. Žínka je měkká a velice příjemná na pokožku, po prvním koupání se už dítko nebude chtít koupat s jinou. Je vhodným dopňkem k ručníčku s kapucí.