Sebury RFID čtečka/klávesnice BC2019 EM 125kHz PROMO-39%
1 330 Kč 799 Kč

Akce

Klávesnice/čtečka Sebury BC2019 pracuje autonomně, čili není potřeba dokupovat ústřednu ani ovládací jednotku. Je vyrobena z masivního kovu, takže je vhodná pro venkovní použití. Má paměť pro 1000 uživatelů. Přístup je možný pomocí RFID karty nebo PINu.

Sebury Odolný MIFARE čip , černý
20 Kč

Bezkontaktní MIFARE čip Sebury standard je určený pro MIFARE čtečky, přístupové systémy, kódové čtečky. Čip pracuje na frekvenci 13,56MHz. Díky tvaru kapky má zvýšenou odolnost. Čip je zároveň jako přívěsek na klíče.

ACS Zoneway Přístupový systém ZONEWAY F8
3 617 Kč 3 099 Kč

Akce

Přístupový systém Zoneway Crypton F 8 je cenově dostupný a lze ho provozovat samostatně (autonomně) nebo s centrální řídící jednotkou. Čtečku lze používat i jako malý docházkový systém. Čtečka identifikuje uživatele pomocí otisku prstu a má i klávesnici.

Sebury Autonomní RFID čtečka/klávesnice W1-B EM-24%
2 661 Kč 1 999 Kč

Akce

Zařízení Sebury W1-B/C obsahuje čtečku karet, klávesnici, funkci uzamčení zámku, napojení na alarm, na odchodové tlačítko a na magnetický kontakt dveří. Systém je vyroben z kvalitního kovu a je voděodolný, tudíž je vhodný pro venkovní použití.

ACS Zoneway Bezdrátová čtečka EM-MARINE WR1 s dosahem 30m
999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bezdrátová čtečka RFID a EM MARINE Zoneway WR1 má elegantní design. Čtečka je navíc řešena tak, že je vhodná i do prostorů, kde je obtížné nebo nemožné přivést kabeláž. Její bezdrátový dosah je 30 metrů.

ACS Zoneway Bezdrátová čtečka MIFARE WR1 s dosahem 30m
999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bezdrátová čtečka čipů/karet MIFARE značky Zoneway, model WR1 má bateriové napájení s dosahem 30 metrů. Proto je možné ji instalovat i na místech, kde nelze přivézt kabeláž.

ACS Zoneway Bezdrátová čtečka s klávesnicí ZONEWAY WK1
1 099 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bezdrátová klávesnice/čtečka RFID Zoneway WK1 je unikátní vodotěsnou čtečkou, která pro komunikaci c WG zařízením nepotřebuje stálé napájení ani kabeláž. Napájena je pomocí baterií. Proto je vhodná i do míst, kde lze těžko či vůbec přivézt kabeláž.

ACS Zoneway Biometrická čtečka prstů s autonomní klávesnicí F3
3 508 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Přístupový systém Zoneway F3 lze provozovat samostatně nebo s centrální řídící jednotkou. Vyroben je z kovové konstrukce, tudíž je určen pro venkovní použití. Čtečka identifikuje uživatele pomocí otisku prstu nebo pomocí hesla se standardní kapacitou 500

ACS Zoneway Čtečka karet Zoneway ENTRY KR611
2 399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Čtečka karet EM 125 kHz Zoneway ENTRY KR611 je vhodná pro vnitřní nebo venkovní použití například pro parkoviště, vjezdy do průmyslových objektů, nemocnic.

ACS Zoneway Čtečka magnetických karet Zoneway M200
2 136 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Čtečka magnetických karet Zoneway M200 pracuje jako autonomní jednotka (bez nutnosti dokupovat ústřednu, ovládací jednotku apod.). Vzhledově je čtečka vhodná pro instalaci do zařízení, dveří, přístrojů.

ACS Zoneway Čtečka RFID čipů/karet ZONEWAY S6-BT-MF
1 935 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Čtečka RFID čipů (karet) Zoneway S6-RBT MF má velice odolné zpracování ze zinkové slitiny s ochranou před povětrnostními vlivy – IP 66. Nastavení čtečky a ovládání dveří je možné také mobilním zařízením (Android, iOS) s bluetooth 4.0 a vyšším. 

ACS Zoneway Čtečka RFID čipů ZONEWAY CP-Z 2L
676 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Čtečka RFID čipů ZONEWAY CP-Z 2L je určena pro použití v síti a samostatných řídicích systémech přístupu.Podporuje klávesnice EM Marine 125kHz a připojuje se k řídicím jednotkám pomocí protokolů iButton (1-Wire) nebo Wiegand-26.

ACS Zoneway Hybridní čtečka RFID karet a MIFARE karet Zoneway U-P001EM
699 Kč

Čtečka karet Zoneway U-P001EM umí číst jak RFID (125kHz), tak i MIFARE (13,56MHz). Čtečka je voděodolná s IP65. Má vysoko rychlostní vyhledávání, takže čtecí doba je méně než 0,1s a dlouhou čtecí vzdálenost 2 – 5 cm. Čtečka má navíc extrémně nízkou spotře

ACS Zoneway IP modul video zvonků Zoneway ZW-IP
1 599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

IP modul video zvonků Zoneway ZW-IP slouží k propojení video zvonků s ANDROID neb iOS telefonem. Načtením aplikace lze hovořit, monitorovat, odemykat dálkově dveře. Modul ze připojit jak přes LAN, tak i přes WiFi.

ACS Zoneway Klávesnice a MIFARE čtečka s tlačítkem zvonku SA-0109
785 Kč

Kódová klávesnice / čtečka MIFARE čipů Zoneway SA-0109 pracuje jako autonomní jednotka. Její součástí je tlačítko zvonku, které se připojí ke zvonku v domě. Pro vstup je možné použít MIFARE karty, PIN nebo jejich kombinaci. Je vhodná i pro větší firmy, p

ACS Zoneway Klávesnice/biometrická čtečka prstů ZONEWAY SF2-17%
3 145 Kč 2 599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Čtečka otisků prstů a klávesnice Zoneway SF2 má voděodolný kovový kryt s IP 66, takže je vhodná pro venkovní použití. Přístup je možný pomocí otisku prstu a nebo pomocí PINu. Kapacita čtečky je až 3000 uživatelů – 1000 otisků prstů a 2000 uživatelů PINu.

ACS Zoneway Kovová hybridní čtečka RFID čipů/karet ZONEWAY S5-RX MF+EM
1 599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hybridní čtečka RFID čipů (karet) Zoneway S5-RX má velice odolné zpracování (antivandal tělo) ze zinkové slitiny s ochranou před povětrnostními vlivy – IP 65. Je tak vhodná k umístění ve venkovním prostředí. Ke vstupu je možné použít RFID, MIFARE i EM-MAR

ACS Zoneway Přístupová autonomní DUAL RFID čtečka SK5-X
2 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Autonomní čtečka Zoneway SK5-X umí číst jak RFID čipy (karty), tak i MIFARE a EM-marine/HID. Má odolné zpracování (antivandal tělo) ze zinkové slitiny a ochranu před povětrnostními vlivy – IP 66, takže je vhodná na ven. Kapacita je až pro 600 uživatelů.

ACS Zoneway Relé zámku dveří Zoneway ZW-RLV
469 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

S relé zámku dveří/vrat Zoneway ZW-RLV je možné ovládat dva vchody (vrata) každý zvlášť nezávisle na sobě. Ovládání je možné pouze přes ovládací monitor, nikoliv přes mobilní aplikaci.

ACS Zoneway RFID klávesnice/čtečka ZONEWAY XK3-BT-EM
2 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Čtečka RFID čipů (karet) Zoneway XK3-BT-EM je ve velmi odolném zpracování (antivandal tělo) ze zinkové slitiny a ochranou před povětrnostními vlivy – IP 66. Nastavení čtečky a ovládání dveří je možné také mobilním zařízením (Android, iOS) s bluetooth 4.0

ACS Zoneway Zoneway 401 audio zvonek/telefon bezdotykový
999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Audio telefon/zvonek Zoneway 401 je ideálním řešením v případě potřeby jednoduché funkce zvonku a přenosu zvuku. Obsahuje tlačítko volání, odemknutí, tlačítko nerušit , tlačítko hlasu a tlačítko nahoru a dolů.

ACS Zoneway Zoneway 432M monitor 4,3" s TFT displayem
2 199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chytrý přístupový systém s monitorem Zoneway 432M. Monitor má 4,3 palcovou obrazovku s LED přísvitem, takže dobře vidíte, kdo přišel i za špatné viditelnosti. Systém je na SD kartu.

ACS Zoneway Zoneway ZW-202 power separator/napáječ videozvonků
399 Kč

Sběrnicový napáječ videozvonků, tzv. power separator Zoneway ZW-202 slouží pro napájení monitorů i venkovních jednotek/tlačítek videozvonků Zoneway. S výhodou lze použít stávající dvouvodičovou kabeláž. Napájet lze až 12 monitorů.

ACS Zoneway Zoneway ZW-702-1D - RFID přístupový systém/videozvonek tablo
2 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Videozvonek Zoneway ZW-702–1D je novou generací videozvonků, které jsou vybaveny HD kamerou s nočním viděním. Zvonek je kovový, vodotěsný a odolný proti vandalům. Je vybaven kvalitním mikrofonem a reproduktorem s možností regulace pro čistý zvuk.

ACS Zoneway Zoneway ZW-702-4 dveřní jednotka, tablo
2 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní kovový videozvonek Zoneway ZW 702–4 se čtyřmi tlačítky a RFID čtečkou. Videozvonek je vybaven kamerou s nočním viděním. Zabudovaný mikrofon s reproduktorem je možné regulovat pro čistější zvuk. Zmeškané návštěvníky systém ukládá na SD kartu.

Eonboom 4CH AHD kamerový set CCTV VR2+2 - DVR s LAN a 4x venkovní vari kamera
7 999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kamerový set EONBOOM VR2+2 obsahuje 4CH rekordér DVR s LAN, kompresí H265 a H265+, podporou IVA a další, 4× 5MPx AHD kamery – 2× bullet a 2× dome kameru s varifokálním objektivem a kvalitním obrazovým čipem SONY STARVIS IMX 335. Součástí také kabeláž.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Digitální kukátka.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Digitální kukátka výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Digitální kukátka akce.