Počet nalezených produktů: 24

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

RELOOP Premium Clubmixer Case Case-15%
3 690 Kč

3 130 Kč

Výprodej

Case. Case pro mixážní pulty Reloop RMX-60/80/90 a Pioneer DJM-900NXS/750/850 ze série Premium. Díky konstrukci ze dřeva a hliníku je velmi robustní, bezpečí vašeho vybavení zaručují motýlkové zámky.


RELOOP 60 record case BK Case
1 240 Kč

Case. Robustní obal na šedesát desek, který vaše nahrávky díky své dřevo-hliníkové konstrukci perfektně ochrání kdekoliv.


Teenage CA-X pro case Pouzdro pro PO-32
1 010 Kč

Pouzdro pro PO-32. Kvalitní silikonový obal pro Pocket Operator PO-32 Tonic. Ochrání váš kapesní syntezátor před okolními vlivy a díky popsaným tlačítkům bude vytváření vašich skladeb ještě snazší.


RELOOP 100 CD case Case
1 490 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Case. Skladný kufr na 100 CD od firmy Reloop. Kufr je vybaven měkkým pěnovým polstrováním, které zamezuje poškrábání.


Teenage CA14 pro case Pouzdro pro PO-14
720 Kč

Pouzdro pro PO-14. Kvalitní silikonový obal pro Pocket Operator PO-14 Sub. Ochrání váš kapesní syntezátor před okolními vlivy a díky popsaným tlačítkům bude vytváření vašich skladeb ještě snazší.


Teenage CA 28 pro case Pouzdro pro PO-28
560 Kč

Pouzdro pro PO-28. Kvalitní silikonový obal pro Pocket Operator PO-28 Robot. Ochrání váš kapesní syntezátor před okolními vlivy a díky popsaným tlačítkům bude vytváření vašich skladeb ještě snazší.


RELOOP 100 CD case 2 Case
2 130 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Case. Profesinální kufr na 100 CD se třemi přihrádkami. Zakulacené ochranné rohy pro vyšší bezpečnost nosičů. Vynikající poměr ceny a výkonu.


RELOOP 12.5' mixer case Case
2 690 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Case. Profesionální case pro DJ mixpulty. Navrženo pro Reloop RMX-40 série, stejně jako Pioneer DJM-800, DJM 500, 700, NEXUS 900, Allen & Heath Xone 92 a další 4-kanálové mixy.


RELOOP 80 record case S Case
1 890 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Case. Robustní obal na osmdesát desek s praktickým, zkoseným otvíráním, díky kterému se v něm nahrávky pohodlně hledají. V otevřeném stavu ho lze rozdělit na dva stejné kusy a použít je jako samostatné stojany na desky.


RELOOP Beatpad case Case
2 530 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Case. Reloop Beatpad Case je profesionální kufr pro DJe, kteří potřebují se svým kontrolérem bezpečně cestovat. Odolná konstrukce kontrolér spolehlivě ochrání před mechanickým poškozením. Odnímatelný panel na přední straně umožňuje rychlý přístup ke všem ovládacím prvkům.


Glorious Controller dust cover Protiprachový kryt-20%
350 Kč

280 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Protiprachový kryt. Tento protiprachový kryt chrání zařízení před prachem a špínou. Kromě toho jsou z vnější strany extrémně robustní, zášivy PVC z vnitřní strany, které nepouští vlákna polypropylenu. Kryt je vhodný pro všechny běžné DJ ovladače


Glorious PVC Vinyl Divider black Rozdělovač na vinyly
75 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Rozdělovač na vinyly. Rozdělovač vinylů s plochou pro označovací štítek. Vhodné pro orientaci ve velkých sbírkách a pro obchody s deskami.


RELOOP CD Wallet 144 Pouzdro
530 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pouzdro. Reloop CD Wallet 144 je taška na CD média s prostorem pro příslušenství.


RELOOP CD Wallet 64 Obal na CD
410 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Obal na CD. Reloop CD Wallet 64 je taška na CD média s prostorem pro příslušenství.


RELOOP Decksaver Mixon 4 Kryt-15%
1 490 Kč

1 260 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kryt. Ochranný kryt pro kontroler Reloop Mixon 4 od značky Decksaver.


RELOOP Premium MIXON4 case Case
5 790 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Case. Case pro kontrolér Mixon 4 ze série Premium. Díky konstrukci ze dřeva a hliníku je velmi robustní a bezpečí vašeho vybavení zaručují motýlkové zámky. Case je polstrovaný pěnou, která zabraňuje pohybu a chrání kontrolér před mechanickým poškozením.


RELOOP Premium Touch Case Case
5 470 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Case. Reloop Premium Touch case je profesionální obal pro Reloop Touch. Robustní konstrukce s nátěrem odolným proti poškrábání a ochranný PVC povrch ochrání váš kontrolér za všech okolností. Case je plně přizpůsoben tvaru Reloop Touch.


Teenage CA 24 pro case Pouzdro pro PO-24
698 Kč

Pouzdro pro PO-24. Kvalitní silikonový obal pro Pocket Operator PO-24 Office. Ochrání váš kapesní syntezátor před okolními vlivy a díky popsaným tlačítkům bude vytváření vašich skladeb ještě snazší.


Teenage CA16 pro case Pouzdro pro PO-16
599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pouzdro pro PO-16. Kvalitní silikonový obal pro Pocket Operator PO-16 Factory. Ochrání váš kapesní syntezátor před okolními vlivy a díky popsaným tlačítkům bude vytváření vašich skladeb ještě snazší.


Teenage PO display protection Ochranná fólie
284 Kč

269 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ochranná fólie. Tři kusy ochranných fólií pro LCD displej Pocket Operatoru od firmy Teenage Engineering. Vhodný pro všechny modely z řady PO.