Meinl 10" HDJ17-M Headliner Artifact Series Djembe

Meinl 10" HDJ17-M Headliner Artifact Series Djembe


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Djembe. Djembe ze série Meinl Artifact Series jsou bubny vyráběné skutečně tradičními postupy. Největším rozdílem oproti běžným djembe je způsob ladění, na které se nepoužívá kovový hardware sestávající z obručí, mušlí a ladících šroubů, ale promyšlený systém provázků. Celý popis

2490
2 490 Kč
Již se neprodává

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100014554135

Popis

Popis produktu

Djembe ze série Meinl Artifact Series jsou bubny vyráběné skutečně tradičními postupy. Největším rozdílem oproti běžným djembe je způsob ladění, na které se nepoužívá kovový hardware sestávající z obručí, mušlí a ladících šroubů, ale promyšlený systém provázků. Kvalita těchto bubnů je samozřejmostí, ne nadarmo patří mezi jedny z nejoblíbenějších na trhu.

Vyrobeno je z jednoho kusu výběrového dřeva mahagonu, na ozvučnou blána je použita pečlivě vybíraná kozí kůže – zcela ideální materiál pro dosažení vyrovnaného zvuku. Jeho průměr činí 10 palců a výška 20 palců, tvar je zcela tradiční, tudíž můžete očekávat i tradiční zvuk. Nástroj je zdoben ručně vyřezávanými vzory s černým vybarvením, zcela autenticky tedy připomíná nástroj, který mohl být vyroben před mnoha staletími.

Parametry

  • Průměr:10 "
  • Materiál:Mahagon
  • Materiál blány:Výběrová kozí kůže
  • Ladění:Provázkové
  • Výška korpusu:20 "
  • Obal:False

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ djembe
Perkuse ano
Materiál mahagon
Velikost 10 "